Kova nuotekų valymo rinkoje

Kova nuotekų valymo rinkoje

Kiaurų nuotėkų surinkimo šulinių laikai baigėsi. Aplinkosaugos reikalavimai tampa vis griežtesni, kova dėl užsakovų rinkoje – vis aršesnė. Tačiau įmonių grumtynėse dėl klientų nuošalėje nelieka nė valstybės institucijos. Kova prasidėjo jau senei.

Read more

Griežtinama aplinkos apsauga ir kontrolė

Griežtinama aplinkos apsauga ir kontrolė

Iš nuotekų šulinių – į gruntą, iš jo – į požeminį vandenį, o su juo – į ežerus, upes bei jūrą. Taip nuotekos iš namų kiemo, nešinos azotu bei fosforu, nuneša teršalus į vandens telkinius. Ketvirtadalis Lietuvos gyventojų. Tiek jų nuotekas tvarko individualiuose įrenginiuose, kurių dauguma įrengti seniai, tad kokį jie daro poveikį aplinkai, priklauso nuo savininkų sąžinės. O ji nėra nepriekaištinga. Todėl, siekiant mažesnės aplinkos ir vandens taršos, tvarka griežtinama. Aplinkos ministerija parengė Nuotekų tvarkymo reglamento pataisas, kuriose numatyta padidinti reikalavimus individualiam nuotekų valymui. Jie aktualūs žmonėms, gyvenantiems kaimiškose arba nuo miestų nutolusiose vietovėse, kuriose nėra ir nenumatyta įrengti centralizuotų vandentvarkos tinklų. Griežtinama kontrolė.

Read more

Priežastys, kodėl atsiranda nemalonus kvapas

Priežastys, kodėl atsiranda nemalonus kvapas

Greičiausiai, įsikėlę gyventi į naujai statytus namus nustemba, kad po kelių mėnesių jų kanalizacija pradėjo skleisti dvoką, kuris dažnai tampa įkyriu. Nors sprendimo būdų yra gan daug, efektyvių priemonių rasti pavyksta ne visada. Todėl tikimės Jus informuoti apie priežastis, kurios paskatina nemalonaus kvapo kanalizacijai atsiradimui. Taip pat pasidalinsime patarimais, kaip lengvai ir pigiai galima nuslopinti kanalizacijos kvapą ir visai jo atsikratyti.

Read more

Kai pradeda dvokti kanalizacija

Kai pradeda dvokti kanalizacija

Daugelis mūsų stengiasi palaikyti saugią ir švarią aplinką. Todėl įgyvendindami valymo procedūras gerina ir savo pačių komfortą buityje ar darbinėje aplinkoje. Visos pastangos palaikyti švarą yra vertinamos teigiamai, bet deja, ne visose erdvėse pavyksta tą švarą įtvirtinti. Viena iš tokių sunkiai pasiekiamų vietų yra kanalizacija.

Read more

Priemonės biologiniam kanalizacijos valymui

Priemonės biologiniam kanalizacijos valymui

Reikia pripažinti, kad šiuolaikiškų nuotekų valymo sistemų priežiūrai yra sukurta begalė priemonių. Tai ir mechaniniai įrankiai kamščių kanalizacijoje šalinimui, cheminiai preparatai taupiems klientams ir biologinės priemonės. Kurios ne tik saugo valymo įrenginius, bet ir efektyviai spręsdamos problemas nekenkia mūsų visų aplinkai – gamtai.

Read more

Efektyvus biologinis kanalizacijos valymas

Efektyvus biologinis kanalizacijos valymas

Tenka pripažinti, kad ir kaip nemalonu būtų kalbėti apie kanalizaciją ir joje kylančias problemas, išvengti diskusijos nepavyks. Greičiausiai, kad daugelis vienaip ar kitaip yra susidūręs su problemomis, kurios atsiranda kanalizacijoje. Vieniems atsirado nemalonus kvapas ir buitinės priemonės panaikinti jo nepadeda. Kitiems, kanalizacijoje sumažėjo nuotekų pralaidumas – nuotekos subėga e taip greitai kaip ankščiau. Dar kitai grupei tenka rimčiausia problema iš visų – užsikimšo kanalizacija arba aeracinis plotas (gruntas, kuris atsakingas už valyto nuotekų vandens sugėrimą) šalia namo.

Read more

Informacija kaip naudoti biologines bakterijas

Informacija kaip naudoti biologines bakterijas

Suprantama, kad vienodų klientų nėra, vieni klausia bakterijų kainos, kiti ieško efektyvesnės priemonės problemų sprendimui, o dar kita grupė nepamiršta pasidomėti ir naudojimo specifika bei dozavimo kiekiais. Žinoma, kad jeigu klientas turės pilną informacijos paketą jam bus ramiau, žinos kaip elgtis norint pasiekti maksimalių rezultatų.

Read more

Kiek kainuoja biologinės bakterijos?

Kiek kainuoja biologinės bakterijos?

Daugelis prisiskambinusių į buksvarus.lt klausia, kiek kainuoja bakterijos kanalizacijai ar kitiems įrenginiams. Bet atsakyti į šį klausimą įmanoma sužinojus tik kelias detales iš skambinančių buities. Vieni yra prijungę prie namo nuotekų valymo įrenginius, kitiems reikia efektyviai išspręsti bei panaikinti juose atsiradusias problemas.

Read more

Kada pradedamos naudoti biologinės priemonės?

Kada pradedamos naudoti biologinės priemonės?

Žmonės, kurie paskambina į buksvarus.lt kontaktų skiltyje nurodytu telefonu dažnai klausia apie patį biologinių bakterijų panaudojimo procesą. Gaila, bet dar ne visi lietuviai supranta nuotekų valymo sistemos priežiūros svarbą. Daugelis, kurie yra susimontavę namuose kanalizacijos sistemą ir jau prie jos yra prijungę valymo įrenginius mano, kad tuo tolimesnis nuotekų procesas gali vykti savaime ir be priežiūros.

Read more