Sėkmingas verslas nuotekų valymo srityje

Sėkmingas verslas nuotekų valymo srityje

Kiekvieno verslo savininkas nori, kad jo verslas būtų sėkmingas, tačiau neretai pamiršta, kad elementai, kurių reikia sėkmei užtikrinti, yra ne tiek jau ir mažai, o dar svarbiau – būtina juos tinkamai parinkti. Taigi, šį kartą kalbėsime apie tai, ko reikia, kad valymo įrenginių verslas būtų sėkmingas?

Read more

Kam pirkti ir bandyti sutaupyti

Kam pirkti ir bandyti sutaupyti

Neretai, specialistai susiduria su įdomiu reiškiu visoje Lietuvoje. Kai kurie lietuviai, bandydami išspręsti problemą kanalizacijoje, taip pat bando sutaupyti. Situacijose kai užsikemša kanalizacija, atsiranda joje nemalonus kvapas taip ir lieka neišspręsta, nes panaudodami tam biologines bakterijas lietuviai sumažina nurodytą rekomenduotiną jų kiekį. Toks veiksmas yra daugiau nei keistas, bet yra kaip yra, galėtų pasakyti Asta Stašaitytė. Todėl norime priminti visiems, kad rekomenduotina bio bakterijų dozė problemų sprendimui yra paskaičiuota tam, kad efektyviai pašalintumėte nuotekų sistemos trukdžius. Mažinama bakterijų dozė sutaupo tik bakterijų kiekį, bet dažniausiai, problemos nepašalina.

Read more

Saugantiems aplinką – nuotekų valymo įrenginiai

Saugantiems aplinką – nuotekų valymo įrenginiai

Įvairių buitinės chemijos priemonių lietuviai sunaudoja vis daugiau. Tai liudija nuolat augantis į didžiųjų šalies miestų nuotekų valymų sistemas patenkančių cheminių medžiagų kiekis. Specialistai teigia, kad labiausiai pastarąjį dešimtmetį nuotekose padidėjo skalbimo milteliuose esančio fosforo ir valymo priemonėse aptinkamo azoto koncentracija. Tam, kad šios medžiagos nepatektų į vandens telkinius, didelį dėmesį būtina skirti nuotekų valymo sistemos efektyvumui.

Read more

Kova nuotekų valymo rinkoje

Kova nuotekų valymo rinkoje

Kiaurų nuotėkų surinkimo šulinių laikai baigėsi. Aplinkosaugos reikalavimai tampa vis griežtesni, kova dėl užsakovų rinkoje – vis aršesnė. Tačiau įmonių grumtynėse dėl klientų nuošalėje nelieka nė valstybės institucijos. Kova prasidėjo jau senei.

Read more

Griežtinama aplinkos apsauga ir kontrolė

Griežtinama aplinkos apsauga ir kontrolė

Iš nuotekų šulinių – į gruntą, iš jo – į požeminį vandenį, o su juo – į ežerus, upes bei jūrą. Taip nuotekos iš namų kiemo, nešinos azotu bei fosforu, nuneša teršalus į vandens telkinius. Ketvirtadalis Lietuvos gyventojų. Tiek jų nuotekas tvarko individualiuose įrenginiuose, kurių dauguma įrengti seniai, tad kokį jie daro poveikį aplinkai, priklauso nuo savininkų sąžinės. O ji nėra nepriekaištinga. Todėl, siekiant mažesnės aplinkos ir vandens taršos, tvarka griežtinama. Aplinkos ministerija parengė Nuotekų tvarkymo reglamento pataisas, kuriose numatyta padidinti reikalavimus individualiam nuotekų valymui. Jie aktualūs žmonėms, gyvenantiems kaimiškose arba nuo miestų nutolusiose vietovėse, kuriose nėra ir nenumatyta įrengti centralizuotų vandentvarkos tinklų. Griežtinama kontrolė.

Read more

Priežastys, kodėl atsiranda nemalonus kvapas

Priežastys, kodėl atsiranda nemalonus kvapas

Greičiausiai, įsikėlę gyventi į naujai statytus namus nustemba, kad po kelių mėnesių jų kanalizacija pradėjo skleisti dvoką, kuris dažnai tampa įkyriu. Nors sprendimo būdų yra gan daug, efektyvių priemonių rasti pavyksta ne visada. Todėl tikimės Jus informuoti apie priežastis, kurios paskatina nemalonaus kvapo kanalizacijai atsiradimui. Taip pat pasidalinsime patarimais, kaip lengvai ir pigiai galima nuslopinti kanalizacijos kvapą ir visai jo atsikratyti.

Read more

Kai pradeda dvokti kanalizacija

Kai pradeda dvokti kanalizacija

Daugelis mūsų stengiasi palaikyti saugią ir švarią aplinką. Todėl įgyvendindami valymo procedūras gerina ir savo pačių komfortą buityje ar darbinėje aplinkoje. Visos pastangos palaikyti švarą yra vertinamos teigiamai, bet deja, ne visose erdvėse pavyksta tą švarą įtvirtinti. Viena iš tokių sunkiai pasiekiamų vietų yra kanalizacija.

Read more

Priemonės biologiniam kanalizacijos valymui

Priemonės biologiniam kanalizacijos valymui

Reikia pripažinti, kad šiuolaikiškų nuotekų valymo sistemų priežiūrai yra sukurta begalė priemonių. Tai ir mechaniniai įrankiai kamščių kanalizacijoje šalinimui, cheminiai preparatai taupiems klientams ir biologinės priemonės. Kurios ne tik saugo valymo įrenginius, bet ir efektyviai spręsdamos problemas nekenkia mūsų visų aplinkai – gamtai.

Read more

Efektyvus biologinis kanalizacijos valymas

Efektyvus biologinis kanalizacijos valymas

Tenka pripažinti, kad ir kaip nemalonu būtų kalbėti apie kanalizaciją ir joje kylančias problemas, išvengti diskusijos nepavyks. Greičiausiai, kad daugelis vienaip ar kitaip yra susidūręs su problemomis, kurios atsiranda kanalizacijoje. Vieniems atsirado nemalonus kvapas ir buitinės priemonės panaikinti jo nepadeda. Kitiems, kanalizacijoje sumažėjo nuotekų pralaidumas – nuotekos subėga e taip greitai kaip ankščiau. Dar kitai grupei tenka rimčiausia problema iš visų – užsikimšo kanalizacija arba aeracinis plotas (gruntas, kuris atsakingas už valyto nuotekų vandens sugėrimą) šalia namo.

Read more

Informacija kaip naudoti biologines bakterijas

Informacija kaip naudoti biologines bakterijas

Suprantama, kad vienodų klientų nėra, vieni klausia bakterijų kainos, kiti ieško efektyvesnės priemonės problemų sprendimui, o dar kita grupė nepamiršta pasidomėti ir naudojimo specifika bei dozavimo kiekiais. Žinoma, kad jeigu klientas turės pilną informacijos paketą jam bus ramiau, žinos kaip elgtis norint pasiekti maksimalių rezultatų.

Read more