Kad tarp trinkelių neaugtų žolė – kokybiškas polimerinis smėlis

Sau 9, 2024 | Straipsniai

Kad tarp trinkelių neaugtų žolė. Kaip išnaikinti žolę ne tik darže, bet ir tarp trinkelių galvas suka daugelis. Tačiau ne visi supranta, ką daryti, kad žolė tarp trinkelių neaugtų. Taip, tai yra tam tikra informacijos stoka, kuri veda prie klaideles, kuri ateityje virsta rimtesne, tarp trinkelių, jų tarpuose pradeda augti žolė, su kuria kovoti itin sudėtinga. Štai kodėl į klausimą, ką daryti, kad trinkelių tarpuose neaugtų žolė svarbu rasti atsakymą prieš trinkelių klojimą. Todėl naudinga žinoti kiekvienam pradedančiam kloti trinkeles, kad premium klasės polimerinis smėlis yra geriausias pasirinkimas.

Kad tarp trinkelių neaugtų žolė

Kad tarp trinkelių neaugtų žolė

Atšilus orams daugelis skuba į sodus, kiti užbaigti namo statybas ir pradėti aplinkos tvarkymo darbus. Jau sutvarkytoje sodo aplinkoje atsiranda begalės darbų. Tačiau dar daugiau jų atsiranda planuojant pastatyto namo kiemą iškloti trinkelėmis. Ne, ne, jokiu būdu tai nėra bloga idėja ar sumanymas. Kiekvienas savininkas turi savo viziją ir jų mes neliesime, nebandysime pakeisti. Tiesiog norime suteikti tam tikrą informaciją, kuri gali padėti ateityje išvengti tam tikrų problemų. Viena tokių yra trinkelių tarpuose pradėjusi želti žolė, kurios išnaikinti nepavyksta. Jei ir pavyksta tai tik trumpam. Kaip žemės sklype nupjauta žolė, suželia vėl ir vėl.

Galima išvengti ne tik žolės žėlimo trinkelių tarpuose

Tam, kad būtų galima kokybiškai išvengti sužėlusios žolės klotų trinkelių tarpuose naudinga problemai atsirasti kelią užkirsti iš anksto. Taigi, žolės trinkelių tarpuose nebus, jei klojant trinkeles tarpai tarp trinkelių bus užpildyti kokybišku polimeriniu smėliu. Tai yra premium klasės išorinė trinkelių jungtis, kuri ne tik sukuria estetinį grindinio vaizdą, bet ir užkerta tam tikrų problemų atsiradimui, kuriu galima pastebėti ir nepradėjus trinkelių kloti savo kieme.

Kreivas trinkelių paviršius

ka daryti, kad zole neaugtu tarp trinkeliu

Trinkelių tarpus užpildžius nekokybiškomis medžiagomis juose lieka tarpai. Taip, pradžioje tokia problema neatrodo didelė, grindinys su tarpeliais tarp trinkelių ir tiek, su laiku užsidengs, galvojama neretai. Tačiau bėgant laikui kiemo savininkai pastebi, kad trinkelių pagrindas tampa nelygus, keičiasi paviršiaus reljefas. Taip nutinka, kad lyjant lietui, trinkelių paviršiumi vanduo ieško kelių prasibrauti į žemę. Tarpai trinkelėse yra puiki galimybė susigerti vandeniui. Tačiau vandens tekėjimas išplauna pagrindą po trinkelėmis, atsiranda nelygumai paviršiuje. To galima išvengti trinkelių tarpus sandarinant kokybiškomis medžiagomis. Štai kodėl polimerinis smėlis premium klasės yra geriausias pasirinkimas norint išvengti panašių problemų.

Žolė trinkelių tarpuose

užkerta kelią žolės žėlimui trinkelių tarpuose

Kita problema, kuri gali atsirasti kieme ir ilgainiui pradėti įkyrėti – trinkelių tarpuose pradeda želti žolė. Pradžioje vienas lapelis nėra problema, kurį galima pašalinti ranka. Tačiau bėgant laikui, šalia ankščiau vieno ar kelių lapelių atsiranda didelė populiacijas su kuria situacija tampa sudėtinga. Tam, kad išnaikinti žolę tarp trinkelių tarpų sklypo savininkai imasi įvairiausių priemonių, nuo druskos iki automatinio šalinimo šepečiais. Tačiau grįžtant atgal, dar į prieš trinkelių klojimui pasiruošimo laikotarpį, panašiai problemai išvengti galima pasiruošti iš anksto. Premium klasės polimerinis smėlis užkerta kelią ne tik vandens pratekėjimui tarp trinkelių, bet ir žolės dygimui, žėlimui ir estetinio vaizdo kieme gadinimui. Todėl įsigiję kokybiško polimerinio smėlio grindinio jungimui žolės tarp trinkelių problemos išvengsite visam. Jūsų kiemas idealus atrodys visą gyvavimo laikotarpį, jei ir pats pagrindas trinkelių klojimui bus paruoštas kokybiškai, trinkelės neturės galimybės „vaikščioti”. Tad ir vėl gi drąsiai galima teigti, kad Buksvarus.lt polimerinis smėlis premium klasės yra geriausias pasirinkimas Jums.

Kiek kainuoja polimerinis smėlis

kiek kainuoja polimerinis smelis

Nesudėtingai galima pastebėti, kad polimerinio smėlio kaina Lietuvos rinkoje skiriasi. Ieškant optimalaus smėlio kainos ir kokybės santykio naudinga atkreipti dėmesį į tai, kad kaina kyla arba mažėja ne dėl gražaus ar įsimintino užpildo pavadinimo. Polimerinio smėlio kainos svyruoja būtent nuo kokybės. Jei pirkėjas renkasi kovą su kreivu paviršiumi ir žole apžėlusiais trinkelių tarpais, jis rinksis trinkelių tarpų užpildą – smėlį, kuris nepasižymi kokybe, todėl kainuoja mažiau, apie 45-55 eurus už maišą. Žinoma, maišo dydis taip pat turi įtakos kainai. Jei svoris tik 15 kilogramų, tokios polimerinio smėlio kainos bus mažesnės už maišų, kurių svoris 20 ar 25 kilogramai. Buksvarus.lt siūlomas premium klasės polimerinis smėlio maišas sveria 22,7kg. Kadangi trinkelių tarpų užpildo kokybė yra premium, jo kaina nėra pigi, svyruoja nuo 95 iki 105 eurų. Kainos skirtumas atsiranda priklausomai nuo perkamo medžiagos kiekio. Tačiau lyginant kokybės ir kainos santykį, tai yra geriausias ir praktiškiausias pasirinkimas jei trinkeles klojate savo kiemui. Jei name gyvensite ne penkis metus ir kiemą kuriate ne namo pridavimui ir pardavimui, šio polimerinio smėlio užpildo kaina atsipirks bėgant metams.

Taigi, tiems, kuriems atrodo, kad trinkelių užpildui neverta skirti daugiau lėšų įsigyjant kokybę ateityje tenka gailėtis. Išlaidos dėl nelygių trinkelių dangos perklojimo, žolės naikinimo kelis kartus per mėnesį ar dažniau išlaidos niekais paverčia sutaupytas lėšas kadaise. Todėl, jei namuose ketinate gyventi iki kol jis „sugrius” ir tikitės, kad ateityje nereikės vargti dėl kreivo trinkelių paviršiaus ir žolės ant grindinio, įsigykite geriausią mūsų turimą pagalbininką dangos surišimui – premium klasės polimerinį smėlį THORAD.

Apie skruzdėles trinkelių tarpuose ir kas kelias dienas jų sukuriamą „siukšlyną” paviršiuje aptarsime vėliau.

Pradėkite atrasti: bakterijos nuotekoms – Buksvarus.lt