Priemonės biologiniam kanalizacijos valymui

Rgs 22, 2017 | Straipsniai

Priemonės biologiniam kanalizacijos valymui

Reikia pripažinti, kad šiuolaikiškų nuotekų valymo sistemų priežiūrai yra sukurta begalė priemonių. Tai ir mechaniniai įrankiai kamščių kanalizacijoje šalinimui, cheminiai preparatai taupiems klientams ir biologinės priemonės. Kurios ne tik saugo valymo įrenginius, bet ir efektyviai spręsdamos problemas nekenkia mūsų visų aplinkai – gamtai.

Priemonės

Greičiausiai, kad kiekvienas yra bent dalinai susipažinęs su buitinių nuotekų tvarkymo reglamentu. Todėl tikėtina, kad individualių namų savininkai žino, kad į buitines nuotekas negalima pilti kuro ar automobilio tepalų likučių, draudžiama į nuotekas leisti įvairias chemines medžiagas, kurios nėra skirtos švaros buityje palaikymui. Taip pat negalima naudoti chloro ar šios medžiagos turinčių priemonių, bei į nuotekų sistemas suleisti vandenį iš baseinų.

Rekomenduojame koncentruotas valymo priemones namams ar pramonės objektų valymui:

Valymo įrenginiai

Taigi, reikalavimų nuotekų sistemos priežiūrai yra pakankamai daug, todėl kiekvienas atsako už šių reikalavimų įgyvendinimo užtikrinimą. Todėl vieni renkasi chemines priemones, kurios ne visais atvejais yra geriausias sprendimas. Nes chemiškai apdorojant nuotekas, šiais preparatais galima pažeisti ir valymo įrenginiuose esančią eko sistemą. Šiuolaikiški biologiniai nuotekų valymo įrenginiai yra jautrūs tiek mechaninėms, tiek cheminėms priemonėms. Be to, neturint galimybės matyti kanalizacijos vamzdyno būklės sunku tikėti, kad chemija neįtakoja ir pačios sistemos būklei, sujungimams, nuotekų skirstytuvams.

Saugi aplinka

priemonės

Švari aplinka – saugi aplinka – Buksvarus.lt

Dėl valymo įrenginių bei savo aplinkos saugumo, nes valytas vanduo patenka į aplinką – gruntinius vandenis, daugelis vartotojų renka biologines priemones kanalizacijos valymui. Biologinis kanalizacijos valymas yra kone saugias būdas išvalyti nuotekų sistemą. Tai būdas, kuris apsaugo name įrengtą kanalizaciją, prie jos prijungtus nuotekų valymo įrenginius ir Jūsų aplinką bei gruntinius vandenis.

Taip pat skaitykite:

Valymo specialistai gali suskubti paneigti šį teiginį, bet net ir jie sutiks, kad kanalizacijos valymas aukšto slėgio srove bei cheminėmis priemonėmis nėra saugus 100 procentų pačiai sistemai (įtaka pažeistoms vamzdyno vietoms, kurios galėjo funkcionuoti gan ilgai). Be to, nežinia ir cheminių preparatų sąveika bei reakcija į kitas chemines priemones, kurios dažnai naudojamos namuose. Tad faktas, kad cheminiai kanalizacijos valymo preparatai gali patekti į gruntinius vandenis turėtų kelti abejones mėgstantiems saugumą. O garsūs šūkiai, kad cheminiai preparatai yra skirti biologiniams valymo įrenginiams savaime turėtų kelti abejones. Be to, aukšto slėgio srovėmis yra valoma kanalizacija pramoninėms nuotekoms, kai įvairių produktų gamybos procesų metu į sistemas patenka ir itin sunkios mineralinės medžiagos, kurių nuotekų srovė nėra pajėgi nunešti iki galutinio rezervuaro. Tad dėl šių priežasčių atsiranda padidinta rizika, kad sistema gali užsikimšti arba jau yra sumažėjęs pralaidumas.

Biologinės buksvarus.lt bakterijos kanalizacijai ir natūralūs fermentai (baltyminiai katalizatoriai) pagreitina nuotekose atsiradusių teršalų skaidymą bei degradacinį procesą – irimą. Naudojant šias priemones irimo procesas pagreitinamas kelis kartus, todėl pagerinamas valymo įrenginių darbas ir išsprendžiamos tam tikros problemos nuotekų sistemoje.

  1. Naikinamas nemalonus kvapas arba užkertamas kelias blogų bakterijų (jos ir sukelia nemalonius kvapus) atsiradimui;
  2. Bakterijos riebalų gaudyklėms – maisto gaminimo įmonių nuotekų sistemos priežiūrai.
  3. Buitinių nuotekų valymo sistemos biologinė priežiūra užkerta kelią kamščių sistemoje atsiradimui. Skaidomi riebalai ir kitos organinės medžiagos nesikaupia prilipdamos prie vamzdyno sienelių, nes yra pasiekiamos net ir sunkiai prieinamos vietos.
  4. Organinių medžiagų skaidymo keliu atkemša užsikišusią kanalizaciją nekenkiant ir nežalojant vamzdyno;
  5. Patekusios į gruntinius vandenis Buksvarus.lt biologinės priemonės ir natūralūs fermentai skyla į anglies dvideginį ir vandenį. Šuliniai prie namų, iš kurių vanduo tiekiamas į namą vartojimui liks maksimaliai švarus.

Taigi, nedidelė investicija į biologines priemones leis išlaikyti švarią aplinką ir sutaupyti lėšų, kurios išleidžiamos problemų šalinimui – Buksvarus.lt

Švaros prekės.