Nuo pelėsio

Pelėsio naikinimas, kam visa tai?
Greičiausiai, kad beveik kiekvienas, savo gyvenimiškoje patirtyje yra susidūręs su pelėsiu. Kas namuose, kas bute, kas sandėlyje, automobilyje ar net pirtyje bei baseine. Žinoma, kad pelėsio kompanija priimtina ne visiems, todėl stengiasi įvairiomis priemonėmis juo atsikratyti. Ilgą partizaninį karą vykdantys vartotojai gali pasakyti, kad pelėsio sunaikinti neįmanoma. Tai klaidingas teiginys, todėl mes galima pristatyti labai puikų pelėsio naikintoją, kuris yra Dezinfekantas-fungicidas Sanosil S010 Ag (1L) ir Dezinfekantas-fungicidas Sanosil S010 Ag (1L) su purkštuvu.
Taigi, pelėsiui neįmanoma pirštu parodyti durų, o jis taip parastai Jūsų patalpų nepaliks. Prieš dezinfekuojant paviršius, kurie glaudžiai bendravo su pelėsiu, būtina dezinfekuoti ne tik sienas ar lubas. Pelėsis toks nematomas grybelis, kuris matomas mikroskopu, o vėliau, žinoma, jau pamatomas ir plika akimi, kai jis būna okupavęs ir išsiplėtęs sienų ir lubų kampe arba grindų ar sienų kampuose ir sunkiai pasiekiamuose bei drėgnose vietose. Taigi, prieš naikinimo priemonės nuo pelėsio panaudojimą, būtina patalpas ir paviršius išvalyti mechaniškai. Paviršiai nuskalaujami ir nuskalaujami vandeniu ir kitas veiksmas būtų, paviršiaus apdorojimas pašluoste, kempine ar automatiniu prietaisu – pulevizatoriumi, liaudiškai visi jį vadina kerneriu, nors tai tik vienos iš gamintojų pavadinimas. Pelėsio naikinimas vyksta apie 30 minučių, todėl paviršius privalo būti dar drėgnas. Po naikinimo priemonės nuo pelėsio panaudojimo, paviršių nuplauti nereikia.
Pirčių vandens ir baseinų dezinfekcija būtina.
Sanosil S010 AG – fungicidas, kuris labai efektyviai naikina pelėsius ir užkerta kelią jo plitimui ar atsiradimui. Šis produktas visiškai nekenksmingas gamtai ir Jūsų sveikatai, jei šį produkta naudosite uždarose patalpose. Šio dezinfekanto skilimo rezultatas – deguonis (O2), kuris išsiskiria į aplinką.
Kaip naudoti Sanosil S010 Ag?
Nupurkšti paviršių su neskiestu Sanosil S010 Ag tirpalu, bet prieš tai, būtina vietą, kur atsirado pelėsis nušveisti kempine aš šepečiu ir palaukti apie 30 minučių;
Leiskite paviršiui nudžiūti;
Jei pelėsio gausu, rekomenduojama tokią pat procedūrą atlikti kelis kartus, leidžiant paviršiams nudžiūti kaip ir pirmą kartą.
Po kiekvieno pakartoto proceso karto, ant purškiamo paviršiaus didėja ir sidabro koncentracija, todėl auga ir fungicidinės funkcinės savybės;
Procedūros kartojamos du ar net tris kartus tokiu atveju, jei prieš preparato panaudojimą nebuvo pašalintas drėgmės atsiradimo šaltinis.
Rekomenduojamos Sanosil S010 Ag kiekis:
Jei matomi tik atskiri pelėsio taškeliai – 0,4 litras/m2
Jei pelėsių kiekis ant paviršiaus yra vidutinis – 0,6 litras/m2
Jei matomas tankus sluoksnio pelėsio, jį naikinti rekomenduojama – 1 litras/m2
Taigi, kvapo naikinimas ar pelėsio naikinimas nėra sudėtingas, todėl, jį atlikti galite ir buitinėmis sąlygomis. Tam nereikalingas joks išankstinis pasiruošimas.
Sėkmės kovoje su pelėsiu!

Pasidomėkite: