Pirkdami prekes internetinėje parduotuvėje buksvarus.lt, galite atsiskaityti pasirinkdami patogiausią būdą.

APMOKĖJIMO BŪDAI

  • Internetu per el. bankininkystę Paysera.lt – pinigai nuskaitomi per 1-2 min. Tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis Paysera Sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Jums   tik reikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės   patvirtinti ir apmokėti.
  • Pašte, susimokant už bakterijas artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje. Bakterijos bus išsiųstos išperkamąja siunta.
  • Apmokant išankstinę sąskaitą. Susisiekus el. paštu: info@buksvarus.lt ir paprašius išankstinės sąskaitos, PVM sąskaitą faktūrą gausite kelių minučių bėgyje.

Pasirinkus Jums patogiausią apmokėjimo už prekes būdą, nesudėtingai išspręsite ir prekių įsigijimo bei gavimo klausimą. Esame lankstūs, todėl į kiekvieną klientų pastabą reaguojame tobulindami atsiskaitymo būdus.

Rinkitės Buksvarus.lt, bendraukime sklandžiai ir problemas spręskite buityje ar pramonės objektuose spręskite efektyviai ir pigiau.

 

Elektroninė bankininkystė

 

 

Elektroniniai pinigai

 

 

 

Kitos mokėjimo sistemos

 

 

 

Pasirinkus apmokėjimą Lietuvos pašto ir PayPost kioske, Perlo terminale, Maximos parduotuvėje, Lietuvos ir Narvesen kioskuose ar grynais banke, suvedus duomenis užsakyme Jums bus sukurta patogi apmokėjimo forma, kurią galima atsispausdinti ar parsisiųsti.

Šią formą pateikus kasininkei vietos, kurią pasirinkote (Maxima, Perlo terminalas ir kt. ), ji bus nuskenuota, Jūs saugiai galėsite apmokėti užsakymą.

 

Buksvarus.lt administracija.

 

0