Pirkdami prekes internetinėje parduotuvėje buksvarus.lt, galite atsiskaityti pasirinkdami patogiausią būdą.

APMOKĖJIMO BŪDAI

  • Internetu per el. bankininkystę Paysera.lt – pinigai nuskaitomi per 1-2 min. Tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Naudojantis Paysera Sistema Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Jums   tik reikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės   patvirtinti ir apmokėti.
  • Pašte, susimokant už bakterijas artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje. Bakterijos bus išsiųstos išperkamąja siunta.
  • Apmokant išankstinę sąskaitą. Susisiekus el. paštu: info@buksvarus.lt ir paprašius išankstinės sąskaitos, PVM sąskaitą faktūrą gausite kelių minučių bėgyje.

Pasirinkus Jums patogiausią apmokėjimo už prekes būdą, nesudėtingai išspręsite ir prekių įsigijimo bei gavimo klausimą. Esame lankstūs, todėl į kiekvieną klientų pastabą reaguojame tobulindami atsiskaitymo būdus.

Rinkitės Buksvarus.lt, bendraukime sklandžiai ir problemas spręskite buityje ar pramonės objektuose spręskite efektyviai ir pigiau.

Buksvarus.lt komanda.

0