Priežastys, kodėl atsiranda nemalonus kvapas

Spa 11, 2017 | Straipsniai

Greičiausiai, įsikėlę gyventi į naujai statytus namus nustemba, kad po kelių mėnesių jų kanalizacija pradėjo skleisti dvoką, kuris dažnai tampa įkyriu. Nors sprendimo būdų yra gan daug, efektyvių priemonių rasti pavyksta ne visada. Todėl tikimės Jus informuoti apie priežastis, kurios paskatina nemalonaus kvapo kanalizacijai atsiradimui. Taip pat pasidalinsime patarimais, kaip lengvai ir pigiai galima nuslopinti kanalizacijos kvapą ir visai jo atsikratyti.

Tikėtina, kad pradžioje tikitės atrasti priežastis, dėl kurių atsiranda nemalonus kvapas kanalizacijoje. Specialistai turi kelias versijas, kurios gali sukelti dideles diskusijas nuotekų valymo srityje. Jomis ir norime su Jumis pasidalinti.

Bakterijos Starwax 655 – 600 g – Probleminiams septikams, kanalizacijos duobėms/šuliniams

Priežastys, kodėl atsiranda nemalonus kvapas

priežastys

Efektyvūs biologiniai problemų sprendimai

Taigi, nuotekų valymo įrenginių montavimo profesionalai pateikia kelias kanalizacijos dvoko atsiradimo priežastis:

  1. Nemalonūs kvapai gali atsirasti dėl nuotekų sistemos kaltės. Situacija, kai savininkai nori sutaupyti montuojant valymo įrenginius pardavėjus įspaudžia į kampą dėl geros kainos, todėl dažniausiai jie pasiūlo mažesnę sistemą nuotekoms, nei name bus generuojama nuotekų. Nespėjanti susitvarkyti su nuotekomis valymo sistema dėl per didelių krūvių pradeda skleisti nemalonų dvoką. Dėl panašių techninių sprendimų, valymo įrenginių paviršiuose dažnai susidaro pluta.
  2. Kita versija, kodėl kanalizacijoje atsiranda nemalonus dvokas yra tam tikrų priemonių panaudojimas. Sumontavus valymo įrenginius ir kaip sako meistrai “juos paleidus”, dažnai darbus vykdantys į sistemą suleidžia įvairių priemonių, kurias vadina bakterijomis. Jei priemonė yra netinkama gali būti, kad dėl šios priežasties gali atsirasti nemalonus kvapas. Tai nebūtinai gali būti namo savininkų kaltė.
  3. Dar viena versija yra pačių namo savininkų tam tikri veiksmai, kai į kriaukles, unitazus ar dušo kabinas bando supilti įvairias medžiagas, kurios yra draudžiamos buitinių nuotekų teršimui. Tai įvairūs chemikalai, kuro ar tepalų likučiai bei kitos draudžiamos medžiagos. Taip pat gali būti ir neatsakinga savininkų ar nuomininkų požiūris, pilama viskas ir galvojama, kad kanalizacija padės išspręsti kitas problemas. Ko pasekoje atsiranda naujos, kaip ir pirmose dvejose versijose – kanalizacija pradeda smirdėti. O uždelsus su problemos sprendimu, nemalonus dvokas gali pasiekti ir namų erdves.

Efektyvi nemalonaus kvapo naikinimo priemonė.

 

Nepajėgūs nuotekų valymo įrenginiai pirmi pradeda skleisti dvoką ir tik vėliau jis pasiskirsto po visą nuotekų sistemą. Todėl prieš įsigydami valymo įrenginius ir sistemas pasidomėkite ir jų pajėgumu valant nuotekas. Dėl panašių techninių sprendimų pradeda kimštis ir infiltraciniai sluoksniai. Būkite atidūs, tik tokiu būdu galima išvengti nesklandumų. Pampersai pigiau

Taip pat skaitykite:

Na, o jeigu problema Jus surado pati naudinga žinoti, kad nemalonių kvapų kanalizacijoje, šuliniuose, duobėse bei valymo įrenginiuose efektyviam naikinimui yra naudojamos biologinės buksvarus.lt bakterijos. Štai ir priežastys, kodėl verta naudoti biologines bakterijas. Šių priemonių dėka nuotekų valymo įrenginiai ir kanalizacija bus išvalyta nuo mikroorganizmų, kurie kelia nemalonius kvapus.

Pristatome, natūrali priemonė Jūsų odos priežiūrai – muilas ranku darbo.

Kiekviena problema yra individuali, todėl individualūs yra ir jų sprendimų būdai, konsultuokitės – Buksvarus.lt