Užsikimšo kanalizacija – ką daryti?

Toks dažnas klausimas iškyla mūsų buityje, jei užsikemša virtuvės, vonios, dušo kabinos, klozeto sanitariniai mazgai – kanalizacija.

Vieni griebia “dratą” – kanalizacijai skirtą trosą, sukiša jį į užsikimšusią angą ir pradeda sukti, “mojuoti”. Tokia priemonė kamščių šalinimui kanalizacijoje yra efektyvi, bet tuo pačiu ir pavojinga. Tikėtina, kad kanalizacijos valymo ar atkimšimo trosas buvo pirktas tinklinėse parduotuvėse, tokiose kaip Senukai, Moki veži, Ermitažas ir kt. Tai reiškia, kad ieškojo ne tik priemonės, bet ir kainos – kuo pigiau. Todėl “mojuodami” pigiu trosu jautrioje nuotekų sistemoje galite lengvai ją pažeisti. Taigi, toks sprendimo būdas, jei elgsitės neatsakingai gali privesti prie kur kas didesnės problemos – sistemos pažeidimo.

užsikimšo

Yra ir kitas, kur kas efektyvesnis sprendimo būdas, kai užsikimšo virtuvės kriauklė, vonia ar klozetas. Daugelis žino ar nuspėja, kokia yra dažnų kamščių priežastis ir kokios medžiagos jas sudaro. Tai muilas, įvairios valymo bei prausimosi priemonės, plaukai, riebalai, maisto likučiai, celiuliozė ir kitos medžiagos, kurios dažnai supilamos į klozetą buityje. Naudinga prisiminti, kad riebalai, patekę į šaltą vandenį sustingsta, todėl prie savęs pradeda jungti ir kitus nuotekose esančius junginius bei medžiagas. Prilipę prie vamzdyno sienelių junginiai sudaro užkardą nuotekoms, todėl mažėjant pralaidumui, vieną dieną sistema ima ir užsikemša. Užsikimšusi vonia ar virtuvės kriauklė dar pakenčiamai galėtu palaukti, kol vyras ar tėvai grįš iš darbo. Bet užsikimšęs tualetas privers imtis greitų sprendimų. Štai čia ir atsiranda bėda, jei po ranka neturite efektyvių priemonių, kurios “ČIA ir DABAR” galėtų efektyviai pašalinti susidariusį kamštį.

 

Taip pat pasidomėkite arba paskaitykite:

 

Buksvarus.lt

Greičiausiai jau esate susipažinę su Buksvarus.lt profesionaliomis priemonėmis kanalizacijai, kurios, gal būt, jau ne kartą yra padėjusios išspręsti vieną ar kitą, buityje atsiradusią problemą. Džiugu, kad esate mūsų klientai ir dar labiau džiaugiamės galėdami Jums padėti išspręsti ne visada malonias problemas.

Šį kartą norime pristatyti dar vieną produktą, kuris yra skirtas greitam, todėl efektyviam kamščių šalinimui – Profesionalus kanalizacijos kamščių valiklis. Vos 50 gramų priemonės suardo net ir įsisenėjusius kamščius. Priemonė reaguoja tik su karštu vandeniu, todėl subėrus ją į vonią, kriauklę ar unitazą, kanalizaciją, ji nepradės veikti, kol nepasieks kamščio vietos ir Jūs nepanaudosite 0,5-1L karšto vandens.

Taigi, jau žinote priemonę, kaip atkimsti kriaukle, kanalizaciją, vamzdžius, vonia, tualetą, kodėl tuo nepasinaudojus?!

Kam pirkti pigiai ir daug, sandėliuoti? Išbandykite pramoninę, bet labai efektyvią priemonę! 

Efektyviai ir profesionaliomis priemonėmis problemas spręskite saugiai – Buksvarus.lt

Žyma: kaip atkimsti kriaukle.0