Užsikimšo kanalizacija – ką daryti – profesionali kanalizacijos kamščių šalinimo priemonė

Rgs 5, 2018 | Straipsniai

Užsikimšo kanalizacija – ką daryti?

Toks dažnas klausimas iškyla mūsų buityje, jei užsikemša virtuvės, vonios, dušo kabinos, klozeto sanitariniai mazgai – kanalizacija.

Vieni griebia „dratą” – kanalizacijai skirtą trosą, sukiša jį į užsikimšusią angą ir pradeda sukti, „mojuoti”. Tokia priemonė kamščių šalinimui kanalizacijoje yra efektyvi, bet tuo pačiu ir pavojinga. Tikėtina, kad kanalizacijos valymo ar atkimšimo trosas buvo pirktas tinklinėse parduotuvėse, tokiose kaip Senukai, Moki veži, Ermitažas ir kt. Tai reiškia, kad ieškojo ne tik priemonės, bet ir kainos – kuo pigiau. Todėl „mojuodami” pigiu trosu jautrioje nuotekų sistemoje galite lengvai ją pažeisti. Taigi, toks sprendimo būdas, jei elgsitės neatsakingai gali privesti prie kur kas didesnės problemos – sistemos pažeidimo.

vamzdziu valiklis

Atkemša per 1 minutę. Pereiti prie produkto

vamzdziu valiklis

Verdančios granulės – 500 g Pereti prie produkto!

užsikimšo

Yra ir kitas, kur kas efektyvesnis sprendimo būdas, kai užsikimšo virtuvės kriauklė, vonia ar klozetas. Daugelis žino ar nuspėja, kokia yra dažnų kamščių priežastis ir kokios medžiagos jas sudaro. Tai muilas, įvairios valymo bei prausimosi priemonės, plaukai, riebalai, maisto likučiai, celiuliozė ir kitos medžiagos, kurios dažnai supilamos į klozetą buityje. Naudinga prisiminti, kad riebalai, patekę į šaltą vandenį sustingsta, todėl prie savęs pradeda jungti ir kitus nuotekose esančius junginius bei medžiagas. Prilipę prie vamzdyno sienelių junginiai sudaro užkardą nuotekoms, todėl mažėjant pralaidumui, vieną dieną sistema ima ir užsikemša. Užsikimšusi vonia ar virtuvės kriauklė dar pakenčiamai galėtu palaukti, kol vyras ar tėvai grįš iš darbo. Bet užsikimšęs tualetas privers imtis greitų sprendimų. Štai čia ir atsiranda bėda, jei po ranka neturite efektyvių priemonių, kurios „ČIA ir DABAR” galėtų efektyviai pašalinti susidariusį kamštį. Kanalizacijos valymas saugiomis priemonėmis.

Užsikišusiems vamzdžiams BIO ontstopper (1L) koncentratas – kamščių šalinimui, kvapo naikinimui, kanalizacijos profilaktikai

Granulės smūginiam kamščių šalinimui – 100g – Kriauklei, voniai, tualetui

Taip pat pasidomėkite arba paskaitykite:

Jau galime pasiūlyti ir didesnį verdančių granulių kiekį: 500 g.

Buksvarus.lt

Greičiausiai jau esate susipažinę su Buksvarus.lt profesionaliomis priemonėmis kanalizacijai, kurios, gal būt, jau ne kartą yra padėjusios išspręsti vieną ar kitą, buityje atsiradusią problemą. Džiugu, kad esate mūsų klientai ir dar labiau džiaugiamės galėdami Jums padėti išspręsti ne visada malonias problemas.

Šį kartą norime pristatyti dar vieną produktą, kuris yra skirtas greitam, todėl efektyviam kamščių šalinimui – Profesionalus kanalizacijos kamščių valiklis. Vos 50 gramų priemonės suardo net ir įsisenėjusius kamščius. Priemonė reaguoja tik su karštu vandeniu, todėl subėrus ją į vonią, kriauklę ar unitazą, kanalizaciją, ji nepradės veikti, kol nepasieks kamščio vietos ir Jūs nepanaudosite 0,5-1L karšto vandens.

Taigi, jau žinote priemonę, kaip atkimsti kriaukle, kanalizaciją, vamzdžius, vonia, tualetą, kodėl tuo nepasinaudojus?!

Vamzdyno saugumas

Atsiradus problemai pramonės ar buities vamzdyne, neretai yra pamirštama apie nuotekų sistemos saugumą. Keista, bet dauguma galvoja tik apie kainą ir tiki, kad už 1 eurą nupirkti keli kilogramai gali padėti ne tik sutaupyti, bet ir išspręsti problemą. Naudinga atminti, kad procesą šalinant atsiradusias problemas atlieka ne priemonės kiekis, bet jos sudėtis – veiksmingumas. Taip išgirtos granulės nepažeidžia vamzdynų sienelių, nesuplonina jų ir nedaro skylių. Pigia priemone vargu ar įmanoma pasitikėti, ypač jei panaudojamas didelis priemonės kiekis. Esate garantuoti savo vamzdyno saugumu už 1 eurą? Naudokite Buksvarus.lt vamzdziu valymo granules – rūpinkitės vamzdyno saugumu.

Kanalizacijos atkimšimas saugiai

Galvodami apie pigiausias priemones kamščių šalinimui, daugelis pamiršta apie nuotekų sistemos saugumą. Šis klausima liečia tiek įmonių vadovus, tiek buitinius vartotojus. Jei „neužcementuojama” kanalizacija, tai pažeidžiama mechaninėmis priemonėmis. Atmintina, kad Kanalizacijos atkimšimas gali būti ir efektyvus, ir saugus sistemai. Buksvarus.lt granules nedaro poveikio vamzdžiams, todėl ištirpinant kamščius kanalizacijoje, sistema lieka saugi. Svarbi atminti visais atvejais, perkate ne kainą, bet priemonę, kurios efektyvumo tikitės. Neatkimšote už eurą, ieškokite Buksvarus.lt kanalizacijos valymo granulių.

Buksvarus.lt pristato naują koncentruotų priemonių namams liniją, kuri pagaminta Lietuvoje:

Kam pirkti pigiai ir daug, sandėliuoti ir neturėti naudos? Išbandykite pramoninę, bet labai efektyvią priemonę! 

Individualių namų savininkams naudinga, efektyviausia priemonė – bakterijos valymo įrenginiams – natūrali 100% ir patekusi į aplinką nekenkia gyvai gamtai.

Buityje naudojamos efektyvios vamzdziu valymo granules.

Efektyviai ir profesionaliomis priemonėmis problemas spręskite saugiai – Buksvarus.lt

Žyma: kaip atkimsti kriaukle.