Mediniai nameliai vaikams

Mediniai nameliai vaikams – kiekvienos šeimos svajonė. Smagu žiūrėti per langą ir stebėti, kaip smagiai žaidžia vaikas mediniame namelyje. Šiuolaikiškus vaikus sudėtinga atitraukti nuo išmaniųjų telefonų, bet nameliai iš medžio tampa dažnu vaikų žaidimo traukos objektu kieme. Todėl medinis namelis vaikams yra geriausias tėvų pasirinkimas Lietuvoje.

Mediniai nameliai vaikams

Tėvai, ieškodami būdų kaip vaiką atitraukti nuo telefonų ir iš namų „ištraukti” į kiemą vis dažniau priima tiek sau, tiek vaikams praktiškus sprendimus. Kadangi gryname ore didėja ir vaikų fizinis aktyvumas, mediniai nameliai vaikams tampa paklausia preke ir Lietuvoje. Dar nepabandžius žaidimo namelyje jau galima įsivaizduoti besišypsančius vaikus ir smagiai leidžiančius laiką kieme be telefonų. Kokie gi tie mediniai nameliai vaikams, kurie yra taip giriami ir siūlomi vaikams?

Naudinga pasidomėti:

Medinio namelio techninės charakteristikos

mediniai namukai vaikams

Naudinga pradėti nuo to, kad nameliai gali būti įvairios konstrukcijos. Kad visi namukai yra gaminami iš natūralios medienos. Tačiau iš jos galima sukurti įvairias pramogas, aktyvios veiklos ir kitas erdves. Todėl nameliai yra skirstomi į kelias dalis.

  • Ramios veiklos nameliai – kai vaikai susirenka namelio erdvėje, atsidaro langus, kad būtų šviesiau ir jame žaidžia, susigalvodami įvairiausius žaidimus. Tokiuose nameliuose galima tiesiog ramiai pasibūti ar pasislėpti. Namukas gali būti pagaminamas kartu su tvora, smėlio dėže po nameliais ar šalia jų, kaminu, laiptukais, langinėmis palėpėje, veranda ir stogeliu virš jos. Įmanomas ir dviejų aukštų variantas. Tai priklauso nuo tėvelių poreikio bei vizijos planuojant didelę staigmeną vaikams. Taip pat galimas namuko pakėlimas ant kojų, taip namelis tarnaus ilgiau;
medinis namelis su ciuozykla
  • Aktyvios veiklos nameliai turi daugiau privalumų. Aktyvios vaikų veiklos namukai leidžia vaikams laiką leisti ne tik lauke, bet tvirtėti ir fiziškai. Tokie nameliai vaikams gali turėti sūpynes, čiuožykles, laipiojimo virves ir tinklus, vertikalias kopėčias. Žaisdami vaikai tokiame namelyje užsimiršta laike, todėl pamiršta ir telefonus ar kitas naujas technologijas namuose. Fizinis krūvis gerina ir vaikų imunitetą. Todėl kone populiariausi Lietuvoje yra aktyvios veiklos nameliai vaikams su čiuožyklomis ir laipynėmis. Ypač populiarus namelis su ciuozykla, nes vaikams palipti į aukščiau įrengtą namelį ir nusileisti čiuožykla yra neįkainojamas smagumas ir aktyvi veikla.
medinis namelis vaikams

Namelį nesudėtinga pasirinkti

Esant dideliam medinių namelių asortimentui nėra sudėtinga pasirinkti. Prie įsigyjant svarbu apsispręsti kur namelis stovės ir kiek jam bus skirta erdvės kieme. Žinant tikslius erdvės matmenis ne tik į ilgį bei plotą, bet apsisprendus ir dėl aukščio, nesudėtingai galima pasirinkti, įsigyti ir susimontuoti savo namų kieme vieną iš medinių namų.

Vaikų tobulėjimui

Visi tėvai tikisi greito vaikų tobulėjimo. Medinis namukas su aktyvia ar ramesne veikla padeda vaikams tobulėti ir šiame gyvenimo etape. Galima užsisakyti namelius ir nedažytus. Be jo surinkimo su tėvais, jei vaikams leisite jį dar ir nudažyti pasirinktomis spalvomis, patikėkite, jis bus geriausia erdvė vaikų žaidimui ir žinoma, tobulėjimui bei imuniteto stiprinimui gryname ore. Spalvų parinkimas taip pat lavina. Be to, namelius galima karts nuo karto perdažyti, vaikams tai patinka.

Laukiant Kalėdų dienos, tokius medinius namukus nėra sudėtinga papuošti. Ir vėl papildomas užsiėmimas vaikams šalia namelio ar viduje jo.

Medinius namelius pristatome visoje Lietuvoje Nemokamai.

Ir jei kyla klausimų visada atsakysim Kontaktai.

Bakterijos kanalizacijai kaina