PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakytos prekės pristatomos nurodytu adresu per Lietuvos paštą. Prekės pristatymas 1-3 d.d. (šventiniu laikotarpiu, siuntų pristatymas gali užtrukti ilgiau, todėl prekių užsakymu naudinga pasirūpinti iš anksto).

Gavus apmokėjimą darbo dienomis iki 15:00 val. pristatymas – kitą dieną.

Išrašome išankstines sąskaitas apmokėjimui.

SVARBU! Esant dideliam siuntų srautui bei apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas karantino metu gali vėluoti ir Lietuvoje, ir į užsienį.

Dėl tos pačios priežasties fiziškai nespėjame Jus informuoti dėl prekių pristatymo. Tačiau galime patikinti, kad prekės yra išsiunčiamos tą pačią dieną, po užsakymo. Jei prekės užsakytos iki 15 val. darbo dienomis.Prekės užsakytos penktadienio antroje pusėje arba savaitgalį yra išsiunčiamos pirmadienį. Ačiū už kantrybę!

Pristatymo kaina:

Į LPexpress terminalą Jūsų mieste – 3 eur. Jūsų patogumui, norime paprašyti, kad pildydami “registracijos ir pristatymo” laukelius, laukelyje, dešiniau “papildoma informacija” įrašytumėte ir artimiausio Jūsų terminalo adresą. Taip sulauksite siuntos kuo arčiau savo namų ar darbo vietos. Sutaupysite laiko.

Pristatymą į terminalą prekes užsisakiusiems penktadienį, jos – pristatomos šeštadienį.

Naudinga atminti, kad terminale, prekės yra saugomos tik 3 dienas. Vėliau jos yra paimamos ir grąžinamos į LP Express siuntų skirstymo centrą. Norint atsiimti, teks susimokėti papildomai;

Jūsų adresu LPexpress kurjeriu – 4,99 eur (įteikimas į rankas);

Į artimiausią pašto skyrių – 3 eur;

Klaipėdoje – NEMOKAMAS, jei užsisakoma prekių daugiau nei už 10 eurų sumai.

Išsimokėtina siunta į pašto skyrių (susimokama atsiimant) – 4,99 eur + pašto mokestis – 2,9 eur už pinigų apskaitą. Pristatymas 3-5 dienos.

prekių pristatymas

 

 

KONTAKTAI:

Tel.: +37067726777

El. paštas: info@buksvarus.lt

Valymo įrenginiams – buksvarus.lt

Nuotekų valymo įrenginiai

DARBO LAIKAS: 08.00-18.00

0