PREKIŲ PRISTATYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakymai priimami nuo 5 eurų, be jokių papildomų administracinių mokesčių.

Dėmesio!!!

2023 Liepos 24-28 d. išvykstame į komandiruotę. Prekių išsiuntimą pradėsime grįžę, nuo Liepos 31g. 

Atsiprašome už nepatogumus.

Nuo 2022-05-01 dienos įsigalioja nauja sutartis su kurjerių bendrovėmis. Dėl pabrangusio kuro ir kitų kaštų keisis prekių pristatymo įkainiai.

Užsakytos prekės pristatomos nurodytu adresu per Lietuvos paštą. Prekės pristatymas 1-3 d.d. (šventiniu ir karantino laikotarpiu, siuntų pristatymas gali užtrukti ilgiau dėl siuntų tarnybos apkrovų, todėl prekių užsakymu naudinga pasirūpinti iš anksto).

Prekių išvaizda atvaizduojama nuotraukose gali skirtis nuo oroginalių.

Gavus apmokėjimą darbo dienomis iki 15:00 val. pristatymas – kitą dieną.

 

Informuojame, kad dėl sudėtingos COVID-19 situacijos Lietuvoje, prekių pristatymas gali vėluoti. Sugriežtinus karantino sąlygas, prekės gali būti pristatomos tik į LP Express terminalus ar į artimiausią pašto skyrių.

Siuntos išsimokėtinai bus pristatomos tik į terminalus.

Išrašome išankstines sąskaitas apmokėjimui.

SVARBU! Esant dideliam siuntų srautui bei apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas karantino metu gali vėluoti ir Lietuvoje, ir į užsienį.

Dėl tos pačios priežasties fiziškai nespėjame Jus informuoti dėl prekių pristatymo. Tačiau galime patikinti, kad prekės yra išsiunčiamos tą pačią dieną, po užsakymo. Jei prekės užsakytos iki 15 val. darbo dienomis. Prekės užsakytos penktadienio antroje pusėje arba savaitgalį yra išsiunčiamos pirmadienį. Ačiū už kantrybę!

Pristatymo kaina:

Į LPexpress terminalą Jūsų mieste – 3,5 eur. Jūsų patogumui, norime paprašyti, kad pildydami „registracijos ir pristatymo” laukelius, laukelyje, dešiniau „papildoma informacija” įrašytumėte ir artimiausio Jūsų terminalo adresą. Taip sulauksite siuntos kuo arčiau savo namų ar darbo vietos. Sutaupysite laiko.

Pristatymą į terminalą prekes užsisakiusiems penktadienį, jos – pristatomos šeštadienį.

Naudinga atminti, kad terminale, prekės yra saugomos tik 3 dienas. Vėliau jos yra paimamos ir grąžinamos į LP Express siuntų skirstymo centrą. Norint atsiimti, teks susimokėti papildomai;

Jūsų adresu LPexpress kurjeriu – 5,50 eur (įteikimas į rankas);

Išperkamos siuntos yra užsakomos susisiekus telefonu: +37067726777 arba el. paštu: info@buksvarus.lt

7,80 eursusimokant pristačius kurjeriui Jūsų adresu. Mokėti galima grynais ir banko kortele. Eant sudėtingom sąlygom, kurjeriai priima tik apmokėjimą kortelėmis.

SVARBU ATMINTI!

Nors pasitaiko retai, bet būna ir nesmagių atvejų. Visos prekės yra išsiunčiamos patikrinus prekių kokybę ir supakuojant jas į nesuplėšytus vokus ir nesušlapusias bei pažeistas dėžes. Tuo atveju, jei pastebėjote, kad paštomate, atidarius terminalo dureles ar kurjeriui bandant įteikti siuntą į rankas, pakuotė ir galimai prekė yra pažeista, galite atsisakyti išimti arba priimti prekę. Tokiu būdu Jūs išreiškiate pretenziją kurjeriui. Atvejai, kai pažeista pakuotė yra paimama – laikomi, kad gavėjas sutiko su siuntos kokybe ir vėliau negalės teikti pretenzijų dėl apgadintos prekės.

Tvirti siltnamiai – pristatomi tik į rankas. Pažymėjus, nemokamas siuntos pristatymas ir nurodžius adresą, atskirai informuosime dėl pristatymo datos. Priklausomai nuo kurjerių užimtumo, šiltnamiai yra pristatomi per 7-10 dienų.

Atsisakius priimti pažeistą siuntą skambinkite mums, mes garantuosime Jums naują prekių išsiuntimą.

prekių pristatymas

KONTAKTAI:

Tel.: +37067726777

El. paštas: info@buksvarus.lt

Valymo įrenginiams – buksvarus.lt

Nuotekų valymo įrenginiai

DARBO LAIKAS: 09.00-17.00