PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakytos prekės pristatomos nurodytu adresu per Lietuvos paštą. Prekės pristatymas 1-3 d.d. (šventiniu laikotarpiu, siuntų pristatymas gali užtrukti ilgiau, todėl prekių užsakymu naudinga pasirūpinti iš anksto).

Gavus apmokėjimą darbo dienomis iki 15:00 val. pristatymas – kitą dieną.

Išrašome išankstines sąskaitas apmokėjimui.

SVARBU! Esant dideliam siuntų srautui bei apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas karantino metu gali vėluoti ir Lietuvoje, ir į užsienį.

Dėl tos pačios priežasties fiziškai nespėjame Jus informuoti dėl prekių pristatymo. Tačiau galime patikinti, kad prekės yra išsiunčiamos tą pačią dieną, po užsakymo. Jei prekės užsakytos iki 15 val. darbo dienomis.Prekės užsakytos penktadienio antroje pusėje arba savaitgalį yra išsiunčiamos pirmadienį. Ačiū už kantrybę!

Pristatymo kaina:

Į LPexpress terminalą Jūsų mieste – 3 eur. Jūsų patogumui, norime paprašyti, kad pildydami “registracijos ir pristatymo” laukelius, laukelyje, dešiniau “papildoma informacija” įrašytumėte ir artimiausio Jūsų terminalo adresą. Taip sulauksite siuntos kuo arčiau savo namų ar darbo vietos. Sutaupysite laiko.

Pristatymą į terminalą prekes užsisakiusiems penktadienį, jos – pristatomos šeštadienį.

Naudinga atminti, kad terminale, prekės yra saugomos tik 3 dienas. Vėliau jos yra paimamos ir grąžinamos į LP Express siuntų skirstymo centrą. Norint atsiimti, teks susimokėti papildomai;

Jūsų adresu LPexpress kurjeriu – 4,99 eur (įteikimas į rankas);

Į artimiausią pašto skyrių – 3 eur;

Išsimokėtina siunta į pašto skyrių (susimokama atsiimant) – 4,99 eur + pašto mokestis – 2,9 eur už pinigų apskaitą. Pristatymas 3-5 dienos.

6,49 eursusimokant pristačius kurjeriui Jūsų adresu. Mokėti galima grynais ir banko kortele.

SVARBU ATMINTI!

Nors pasitaiko retai, bet būna ir nesmagių atvejų. Visos prekės yra išsiunčiamos patikrinus prekių kokybę ir supakuojant jas į nesuplėšytus vokus ir nesušlapusias bei pažeistas dėžes. Tuo atveju, jei pastebėjote, kad paštomate, atidarius terminalo dureles ar kurjeriui bandant įteikti siuntą į rankas, pakuotė ir galimai prekė yra pažeista, galite atsisakyti išimti arba priimti prekę. Tokiu būdu Jūs išreiškiate pretenziją kurjeriui. Atvejai, kai pažeista pakuotė yra paimama – laikomi, kad gavėjas sutiko su siuntos kokybe ir vėliau negalės teikti pretenzijų dėl apgadintos prekės.

Atsisakius priimti pažeistą siuntą skambinkite mums, mes garantuosime Jums naują prekių išsiuntimą.

prekių pristatymas

KONTAKTAI:

Tel.: +37067726777

El. paštas: info@buksvarus.lt

Valymo įrenginiams – buksvarus.lt

Nuotekų valymo įrenginiai

DARBO LAIKAS: 08.00-18.00

0