Popieriniai rankšluosčiai

Popieriniai rankšluosčiai iš celiuliozės turi plačią paskirtį panaudojimui. Juos galima naudoti tiek pramonės objektuose, tiek buityje. Išbėgusių įvairių skysčių greitas surinkimas leidžia nesiblaškyti nuo pagrindinių darbų. Stambesnes ar smulkias problemas išspręsite Buksvarus.lt popieriniais rankšluosčiais.

Popierinių rankšluosčių paskirtis

Buitis. Popieriniai rankšluosčiai gali būti panaudoti įvairiose srityse. Pradėkime nuo buities. Tokį gaminį iš popieriaus galima atrasti kone kiekvienoje virtuvėje. Rankšluostinis popierius efektyviai tarnauja sušluostant prapiltą vandenį, arbatą ar kavą. Padeda skubiai surinkti ir per puodo viršų išsipylusią sriubą, maisto likučius. Riebalus lengvai sugeriantis rankšluostis gelbėja ir „pabėgus” riebalams. Popierinis rankšluostis – nepakeičiamas pagalbininkas buityje.

Iškylos į gamtą. Tik nė karto nebuvę gamtoje gali tvirtinti, kad rankšluosčių tokioje erdvėje nereikia. Turistaujant ar pramogaujant, popieriniai rankšluosčiai taip pat tarnauja ne ką mažiau nei buityje. Keliaujantiems dažniau, popierinis pagalbininkai yra tiesiog privalomas.

Pramonė.  Ruloniniai popieriniai rankšluosčiai yra naudojami daugelyje sričių. Pavyzdžiui, automobilių servisai. Kiekvienas žinome, kokios tampa rankos, jei pradedame remontuoti automobilį. Servisų darbuotojams tokia situacija žinoma geriausiai. Todėl norint greitai nusivalyti rankas kitų darbų priėmimui ar perdavimui, tenka pasinaudoti rankšluosčiai iš popieriaus. Jie geriausiai nusausina ir nuvalo. Be to, išsiliejus kitiems skysčiams ant grindų, juos surinkti nesukeliant chaoso patalpose galima panaudojant vienkartinius rankšluosčius.

Ruloninis popierius prausykloms. Kiekvienas pramoninis objektas, kuriuose darbuojasi žmonės, pagal higienos normas privalo turėti praustuvus. Iš praktikos žinoma, kad medžiaginiai rankšluosčiai nėra praktiškas sprendimas tokioje erdvėje, kurioje rankos plaunamos ypač dažnai. Todėl sprendžiant švaros išlaidų priemonėms klausimą, popieriniai rankšluosčiai yra labiausiai save užsirekomendavęs pagalbininkas.

Popierinis rankšluostis maisto gamyboje.  Gaminant įvairios rūšies maistą yra svarbu išlaikyti ir higienos normas. Neretai prapiltos medžiagos dėl darbų gausos gali pasimiršti ir vesti prie tam tikrų pažeidimų. Greitai išvyniotas popierinio rankšluosčio kiekis leidžia akimirksniu surinkti skystas medžiagas ir nesugaištant daug laiko užkirsti kelią įvairiems pažeidimams. Žinoma, jei pažeidimas nėra fiksuojamas nereiškia, kad tokio nėra. Naudokite Buksvarus.lt rankšluosčius ir visus švaros klausimus spręskite pigiau.

Rankšluostinis popierius

Ne šiurkštus, greitai sugeriantis vandenį ar kitas medžiagas, kurias norima sušluostyti, greitai suyrantis, nekemšantis kanalizacijos vamzdynų. Taip galima apibūdinti popierinius rankšluosčius buičiai ir pramonei.

Vienkartiniai rankšluosčiai

Rankšluosčiai yra pagaminti iš 100 procentų celiuliozės, todėl yra vienkartiniai. Nors taupumo sumetimais juos galima panaudoti keliskart, vis gi toks naudojimas nebus higieniškas. Tuo rankšluosčiai iš popieriaus ir yra patogūs, kad panaudojus galima išmesti.

Buksvarus.lt rankšluosčių kainos nėra didelės, todėl galima tvirtinti, kad jos – konkurencingos. Jei konkurentai siūlo 2 popierinių rankšluosčių rulonus įsigyti už 28 eurus su PVM. Mes siūlome ženkliai pigiau, kaina nuo 12 eurų pramoniniams rankšluosčiams rulonais.

Naudinga pasidomėti: