Dulkių siurbliai

Dulkių siurbliai – kiekvienam poreikiui. Galingas rankinis dulkių siurblys, robotas, siurblys šluota, belaidis, plaunamas/plaunantis, cikloninis. Dulkių siurbliai TESLA, Miele, Kaercher, Samsung, Dyson, Xiaomi, Philips ir kiti gamintojai pasiūlys tai ką turi sukūrę geriausia. Nė karto rankose nelaikę dulkių siurblio atsainiai žiūri į šiuos svarbius įrankius buičiai ar biurų patalpoms. Tad neretai žvalgosi mažesnių kainų ar tiesiog, akcijos ir dažnai pamirštama, kad yra ieškomas siurblys dulkių efektyviam surinkimui bei šalinimui nuo paviršių.

Dulkių siurbliai

 

 

dulkių siurbliai

Naujausios technologijos leidžia rinktis iš plataus asortimento siurblių, kurie gali atitikti kiekvieno vartotojo poreikį. Didelių ar mažų patalpų erdvių švaros palaikymui bei dulkių šalinimui gali būti naudojami įvairūs prietaisai, tačiau dulkių siurbliai yra geriausias pasirinkimas žinant jų galingumą ir atliekamos funkcijos efektyvumą. Todėl susipažinti su siurblių rūšimis naudinga dėl lengvesnio apsisprendimo, kad įsigyti geriausią bei tinkamiausią sau. Pradžioje teks apsispręsti iš kurios siurblių grupės rinksitės.

  • Dulkių siurbliai robotai, prie jų greičiausiai galima priskirti ir automatiniai siurbliai kategoriją;
  • Plaunami siurbliai;
  • Galingi dulkių siurbliai šluotos;
  • Plaunantys siurbliai;
  • Belaidžiai siurbliai;
  • Cikloniniai dulkių siurbliai;
  • Siurbliai su vandens filtru.

Naudinga pasidomėti:

Dulkių siurbliai robotai

Vis daugiau lietuvių sutinka su nuomone, kad geresnio pagalbininko nei robotas siurblys dar niekas neišrado. Be papildomų tvarkos namuose ar biure pageidaujančių veiksmų siurbliai robotai atlieka itin kruopštų veiksmą. Robotas siurblys nepriekaištingai išvalys buto, namų ar biuro bei komercinių patalpų grindis. Tad daugelis, kurie jau yra išbandę panašius robotus dulkių siurblius tvirtina, kad juos nekeistų daugiau į jokią kitą priemonę ir būtent tokį siurblį robotą rekomenduotų savo artimiesiems, draugams, bendradarbiams ar kitoms įmonėms.

Plaunami dulkių siurbliai

Daugelis vartotojų painioja sąvokas, kurios beveik vienodos. Neretai plaunami dulkių siurbliai yra painiojami su plaunančiais. Tad neretai įvyksta nesusipratimų įsigyjant. Todėl visada atidžiau pasidomėkite dėl dulkių siurblio, kurio funkcijas nėra plauti, bet išplauti galima jį patį, kai atliekamas patalpių dulkių išsiurbimas.

Dulkių siurbliai šluotos

Jei namuose turite šluotą stambių dalelių nuo grindų sušlavimui, tai nesudėtingai galima įsivaizduoti kaip gali atrodyti dulkių siurblys šluota. Kadangi siurbliai šluotos turi įvairius techninius duomenis, daugelis Lietuvos vartotojų ieško galingiausių šluotų siurblių. Taip bandoma kompensuoti didelių plotų valymo procesą, jei atsisakomi siurbliai robotai.

dulkiu siurbliai

Plaunantys siurbliai

Plaunantys siurbliai turi ne tik funkciją nuo paviršių surinkti dulkes ir jas susiurbti, bet ir sutraukti išsiliejusius skysčius. Paviršius drėgnai ar sausu būdu galintis valyti siurblys turi ne mažą populiarumą. Buityje ar biure nutinka atvejų kaip išsiliejus skysčiams nėra kuo juos surinkti ar suvalyti, jei jų išsipila gausiau. Tad ir tokiose situacijose nepakeičiamais tampa plaunantys siurbliai. Dar kitaip jie yra vadinami daugiafunkciais siurbliais, nes ne tik siurbia dulkes, bet sugeba paviršius ir praplauti.

Belaidžiai siurbliai

Belaidis, greičiausiai, kad su šia sąvoka jau esate susipažinę. Daugelis naudojame belaidžius telefonus, kurie kadaise turėjo ribojimą – laidą. Belaidžiais siurbliai gali būti robotai, siurbliai šluotos ar automobiliams valyti pritaikyti prietaisai. Belaidis dulkių siurblys yra patogus tuo, kad nereikia buityje ar komercinėse patalpose kontroliuoti „besiblaškantį” laidą, kuris neretai grasina ką nors apversti ar sudaužyti, pavyzdžiui vazoną su gėlėmis.

Cikloniniai siurbliai

Kone praktiškiausiai pasirinkimas yra siurblys, kuris neturi maišelio dulkių ir susiurbiamų šiukšlių nuo paviršių sulaikymui. Toks siurblys yra pagamintas su specialiu konteineriu, kuriame ir yra sulaikomos dulkės. Siurblių konteineriai lengvai išvalomi ir išplaunami. Kadangi siurblys neturi maišelių jį yra šiek tiek brangesnis, tačiau taupus tolimesnio naudojimo laikotarpiu, nereikia pilti papildomų priemonių kokybiškam dulkių išsiurbimui patalpose. Svarbu atkreipti dėmesį dulkėms alergiškiems, toks siurblys nedidelė dalį dulkių grąžina atgal. Todėl turintiems rūpesčių su sveikata dėl dulkių dalelių naudinga į tai atkreipti dėmesį prieš pasirenkant geriausią.

Siurbliai su vandens filtru

Jokios galimybės dulkėms grįžti atgal į valomą aplinką – siurblys su vandens filtru. Priešingai nei cikloninis dulkių siurblys, ši rūšis garantuoja saugumą alergiškiems dulkėms. Siurbimo proceso metu, visos sutraukiamos į siurblį dulkės lieka vandenyje, todėl valomos patalpos bus maksimaliai išvalytos ir nuo dulkių dalelių ore. Vandens konteineris yra tarsi maksimalaus filtravimo mechanizmas, kuris užkerta kelią į aplinką grįžti net ir menkiausioms dulkių mikrodalelėms.

galingi dulkiu siurbliai

Akcija dulkių siurbliams

Buksvarus.lt stengiasi pateisinti visų savo klientų lūkesčius. Todėl kiekvieną mėnesį siūlo įvairias akcijas siurbliams. Tad, jei esate nusižiūrėję sau geriausią siurblį, gali būti, kad rasite jo sumažintą kainą, kas leis apsispręsti įsigyti lengviau ir pigiau.

Švari aplinka – saugi aplinka Jums, Jūsų artimiesiems, draugams, bendradarbiams, klientams – Buksvarus.lt

Bakterijos valymo įrenginiams Buksvarus.lt