Geriausi dulkių siurbliai – kokie jie

Rgs 5, 2023 | Straipsniai

Geriausi dulkių siurbliai. Rankiniai, šluotos, robotai, belaidžiai, plaunantys ir kitas papildomas funkcijas turintys dulkių siurbliai tenkina kiekvieno vartotojo poreikį palaikant švarą buityje, biure ar komercinėse patalpose. Ieškantys geriausio pagalbininko švaros palaikymui dažniausiai ieško geriausio. Tačiau esant tokiam dideliam pasirinkimui atsiranda tikras iššūkis, kokie gi tie geriausi dulkių siurbliai ir kaip juos išsirinkti.

Geriausi dulkių siurbliai

Geriausi dulkių siurbliai

Greičiausiai, kad šiuolaikiški vartotojai supranta „geriausi” žodžio reikšmę ir jį taiko praktiškai suvokdami, kad tokia sąvoka yra tik dulkių siurblių išskirtinumo pabrėžimui. Geriausi dulkių siurbliai yra tik mintyse užsifiksavęs žodžių junginys, kuris realybėje nėra tiesiogiai susijęs su pagalbininkų buityje ar versle kokybe. Šią situaciją suprantantys vartotojai nesudėtingai gali išsiaiškinti ir suprasti kokie geriausi dulkių siurbliai jiems yra geriausi individualiai. Todėl ieškoti prierašo prie dulkių siurblio, kad jis yra geriausias nėra tiksli paieška. Ieškant geriausio sau naudinga žengti kelis žingsnius, kurie padės lengviau apsispręsti.

 • Naudinga paieškos pradžioje nuspręsti kokios rūšies dulkių siurblio ieškote
 • Kokias funkcijas privalo atlikti Jums tarnausiantis įrenginys;
 • Koks šeimos ar įmonės biudžetas yra numatytas.

Dulkių siurblių rūšys

Pradžioje bandėme Jus supažindinti arba priminti apie esančias dulkių siurblių rūšis. Jei primiršote nesudėtingai galima priminti, kas taip pat gali padėti ieškant geriausio.

 • Robotai dulkių siurbliai, prie jų greičiausiai galima priskirti ir automatiniai bei plaunantys prietaisai kategoriją;
 • Plaunami siurbliai. Dažnas painioja žodžių sąvokas plaunamas ir plaunantis. Šioje vietoje galima šiek tiek suklysti renkantis geriausią sau, plaunamas sąvoką priskiriant prie plaunantis. Plaunamas dulkių siurblys kai po siurbimo dulkių talpyklą galima išplauti;
 • Galingi dulkių siurbliai šluotos;
 • Plaunantys siurbliai – kai dulkių siurbliai vienu metu ar atskiromis funkcijomis gali siurbti ir plauti grindis;
 • Belaidžiai siurbliai – turi akumuliatorių, kurie per tam tikrą veikimo ciklą išsikrauna;
 • Cikloniniai dulkių siurbliai;
 • Siurbliai su vandens filtru taip pat gali būti priskiriami ir prie plaunamų dulkių siurblių kategorijos.

Manoma, kad iš tokio gausaus pasiūlymo nesudėtingai įmanoma išsirinkti sau geriausią.

Naudinga pasidomėti:

Taigi – kuris dulkių siurblys yra geriausias

Ieškantiems geriausios siurblio dulkių siurbimui buityje, biure ar komercinėse patalpose teks nusivilti. Geriausių nėra, todėl Jums asmeniškai teks nustatyti, kuris gi tas geriausias iš Jums siūlomo asortimento. Nors, visada galima sakyti, kad geriausias dulkių siurblys bus tas, kurį išsirinksite ir įsigysite Jūs. Nesvarbu ar išleidote 200-500-700 eurų ar vos 35-90 Eurų. Prietaisas tarnaus taip kaip Jūsų ir norėjote. O geriausios dulkių siurblių funkcijos ir yra ne išmanios, bet praktiškai funkcionalios, kurios ne visada atliekamos kokybiškai sumokant ir nemažą sumą už dulkių siurblį.

 • Maksimaliai sutraukti stambesnes ir smulkias dulkes nuo grindų yra labai svarbu. Ir dar svarbiau neišleisti jų pro filtrus į valomą aplinką;
 • Iš kuo didesnio kilimo ar kiliminės dangos gylio ištraukti susikaupusius nešvarumus;
 • Maksimaliai švariai išplauti grindis ir patalpų paviršių, jei įsigytas dulkių siurblys turi plovimo funkciją;
 • Jei dulkių siurblys yra belaidis jis privalo užtikrinti lėtesnį baterijos išsikrovimo laiką siurbimo metu. Taip vieno pakrovimo metu galėsite sutvarkyti ir išsiurbti visą turimą patalpų plotą be papildomo palaukimo kol vėl pasikraus baterija.

Taip, tenka sutikti, kad dulkių siurblių kaina lemia tam tikras prietaiso funkcijas, tačiau, kad pakelia iki geriausio lygmens sutikti nenorėtume. Juk net ir pats paprasčiausias prietaisas vos už 35 eurus Jums gali būti geriausiu, jei Jums pakanka tik siurbimo funkcijos be jokių papildomų išskirtinumų.

Kaip matote, iš aprašytų dulkių siurblių neįmanoma kurio nors išskirti kaip geriausią. Kiekviena buitis ar komercinės patalpos gali turėti specifinių reikalavimų. Todėl atsakę sau į klausimą, kuris yra naudingiausias išsirinksite ir geriausių dulkių siurblių kategorijai tinkantį prietaisą.

Taigi, geriausi dulkių siurbliai mitas arba itin plačiai išreklamuotas prietaisas, kas pakelia jo bazinę kainą į aukštumas, kas taip pat gali suklaidinti vartotojus galvojant, kad didesnė dulkių siurblio kaina kokybės kartelę pakelia iki geriausios kategorijos.

Dulkių siurbliai TESLA

Norime Jums pristatyti ne naujieną Lietuvoje, tačiau jau spėjusią užsitikrinti savo kainos ir kokybės optimaliu santykiu – Tesla dulkių siurbliai. Tai prietaisai, kurie yra sukurti remiantis naujausiomis technologijomis tam, kad vartotojui būtų suteiktos visos švaros palaikymo garantijos buityje ar verslo sektoriuje. Siūlomame TESLA asortimente rasite ir dulkių siurblį šluotą, plaunantį dulkių siurblį robotą, dulkių siurblį gyvūnų priežiūrai ir suprantama – geriausiai pritaikomą prietaisą savo buityje ar komercinėse patalpose.

Dulkių siurbliai taps geriausi, jei išsirinksite patys

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti – dulkiu siurbliai TESLA, kurie pasižymi mažesne kaina, bet atlieka lygiai tokias pat kokybiškas funkcijas kaip ir daugelis itin brangių dulkių siurblių šluotų, robotų, plaunančių ir kt.

Likite su mumis – BukSvarus.lt