Automobilių langų plovimo skystis

Automobilių langų plovimo skystis. Automobilio langų švarumu rūpinasi kone kiekvienas transporto priemonės savininkas. Smagu, kad automobilių gamintojai yra viską apgalvoję ir ištobulinę langų plovimo sistemą. Specialiai langams plauti sukurta sistema naudoja ir tam tikras priemones, švarių langų užtikrinimui.

Automobilių langų plovimo skystis

automobilių langų plovimo skystislangu skystisautomobilių langų plovimo skystis

Priemonė automobilių langų valymui ar plovimui yra ypač populiari ir mūsų šalyje. Transporto priemonių savininkai negalėtų įsivaizduoti patogaus vairavimo vienu atveju. Jei automobilio langų skysčio bakelyje, kuris randasi po mašinos dangčiu, to skysčio nebūtų. Vasarą, dažnai važiuojant, prie langų, į juos atsitrenkę prilimpa įvairūs mašalai, ir kiti skraidantys gyviai. Suprantama, kad norint švariai nuvalyti privalu panaudoti valytuvus.

Buksvarus.lt rekomenduoja dyzeliniams automobiliams – Ad Blue skystis.

Neturint langų skysčio, tai padaryti tik valytuvais – praktiškai neįmanoma. Valytuvai gali tik dar labiau išterlioti langą. Atsiras tikimybė geram kelio matomumui ir tam tikra rizika. Priemonė, kuri ypač švariai nuvalys Jūsų automobilio langą – automobilių langų plovimo skystis. Stiklų ploviklis yra naudojamas būtent nešvarumų nuo stiklo šalinimui, nuplaunant jį.

Langų ploviklis automobiliams – įvairovė

langų plovimo skystis

Greičiausiai supažindinti su automobilio stiklų plovikliais nereikia, todėl mes tik priminsime įvairovę.

1. Vertėtų paminėti spalvas, kurios būna žydros/mėlynos arba rožinės. Spalvų poveikis, ant stiklo ištiškusiai musei valyti vargu ar yra efektyvus. Greičiausiai, tai tik patinkančios langų skysčio spalvos pasirinkimas.

2. Sudėtis, greičiausiai taip pat mažai ką domina, svarbu automobilių langų skystį išbandyti ir įsitikinti jo veiksmingumu.

3. Stiklų plovikliai gali būti kelių rūšių: skysti ir sausi (tabletėse), atskiesti ir koncentruoti, vasariniai ir žiemos sąlygoms.

Skystas/atskiestas. Greičiausiai, dažniausiai žinomas ir naudojamas auto langų ploviklis yra skystas ir atskiestas. Tokius mes perkame prekybos centruose, specializuotose parduotuvėse arba degalinėse. Skysčių talpos yra įvairios. Pradedant nuo 1-3 L ir baigiant 4-6 ar net 20 ir 200 litrų talpa.

Tabletės. Tokias priemones automobilio langų plovimui galima įsigyti tik specializuotose parduotuvėse arba internetu. Tai priemonė, kurią privalu ištirpinti tam tikrame vandens kiekyje. Ir tik po, skystį galima supilti į bakelį ir panaudoti langų valymui.

Koncentruotas skystis automobilio langams. Iš pavadinimo galima nuspėti. Skystis yra didesnės koncentracijos, todėl taip pat reikės skiesti vandeniu. Rekomenduotiną atskiedimo santykį, kiekvienas gamintojas įvardina atskirai.

Automobilių langų ploviklis vasarai

Vasarinis auto langų ploviklis yra skirtas naudojimui būtent vasaros laikotarpiu. Jis turi mažiau priedų, todėl gali būti šiek tiek pigesnis. Naudoti tokią priemonę galima ir žiemą, kai lauko temperatūra yra pliusinė. Numatant orų permainas, skystį rekomenduotina pakeisti į žieminį, kad šis neužšaltų sistemoje. Tokiu atveju galima turėti sunkumų norint švariai nuvalyti langą.

[the_ad id=”18382″]

Žieminis automobilių langų ploviklis

Žieminis automobilių langų skystis yra skirtas naudoti, kai lauko temperatūra yra žemiau nulio. Jis užtikrina sklandų langų valymo sistemos darbą. Neužšąla net ir šalčiausią žiemos dieną. Tereikia pasirinkti tinkamą žiemai skirtą langų plovimo skystį. Jis taip pat yra kelių rūšių: -15C ir -25C. Suprantama, kad ploviklis, kuris rekomenduotinas naudoti iki -15C neatliks kokybiško valymo. Jei temperatūra kris žemiau nei -15 laipsnių, jis tiesiog užšals. Net ir toks skystis, įtakojamas šalčio gali užšalti. Kad taip nenutiktų, klausykitės Naglio Šulijos orų prognozės ir reaguokite į pranešimus dėl temperatūros svyravimo 🙂

Apie skysčio kainą ar ypatingus pasiūlymus nerašysime, prekės kainuoja nuo 1 euro iki 10. Kaina neturėtų nukreipti Jūsų dėmesio ieškant skysčio langams.

Mes siūlome įvairių rūšių ir paskirties automobilių langų valymo skysčius. Įsiskaitykite į aprašymus ir tikimės, kad rasite sau geriausią ir neskelbiant – Akcija.

Prekyba internetu, pristatymas 1-3 dienos su LP Express kurjeriu į terminalą, arba tiesiai į rankas.

Jau greitai: auto.buksvarus.lt