Švaros prekės

 

Švaros prekės: Vaikams; Suprantama taisyklė, kad tam, jog namai blizgėtų ir spindėtų švara, tam yra reikalingos priemonės. Biologinės ar cheminės nėra taip svarbu, kaip noras savo namų aplinką sukurti švaresne.

Švaros prekės

švaros prekės

Orkaičių valiklis

Įvairios prekės namų švarai palaikyti yra kone pagrindinės priemonės įgyvendinant tokius tikslus. Tik įsivaizduokime situaciją, kai, po eilinės maisto gaminimo procedūros, virtuvę Jums tenka valyti tik šluoste ir vandeniu. Greičiausiai suprantate, kad prie papildomų priemonių, nei riebalų, nei pridegusio maisto išvalyti nepavyks. Viryklės ar orkaitės valiklis yra ta priemonė, kuri padeda visiems maisto gaminimo šefams, kai norima susitvarkyti darbo vietą. kadangi vanduo nelabai padeda „nugramdyti” nuo paviršių riebalus, šiam atvejui ir yra naudojami virtuvės valikliai. Greičiausiai, kad orkaitės valiklio stalo paviršiams nenaudojate, todėl valiklis virtuvei yra itin dažnai tarnaujanti priemonė.

Vamzdžių valiklis

Jokia paslaptis, kad gaminant maistą, į kanalizaciją patenka maisto likučiai, riebalai ir kitos organinės medžiagos, todėl vamzdyne jos pradeda formuoti kamščius. Taigi, greičiausiai suprantate, kad atkimšti užsikimšusią kanalizacija su šluoste ir vandeniu, greičiausiai, nepavyks. Pagalbai teks naudoti specialiai tam pagamintas priemones – vamzdžių valiklį. Vamzdžių valymo granulės itin išpopuliarėjusi prekė ir Lietuvoje. Tai cheminė priemonė, kuri vos per 1-5 minutes ištirpina bet kokį kamštį.

WC valymo priemonė

Tokia pati situacija ir kitoje mūsų namų erdvėje – WC. Norint tualetą išvalyti taip, kad pasikeistu jame kvapas ir jis blizgėtų švara, vien šluostės ir vandens pagalba to padaryti nepavyks, akivaizdu. Todėl šios vietos valymui naudojame tam kurtas priemones. Vieni renkasi paprastas, kad kuo pigiau, kiti ieško profesionalių, kas leidžia efektyviau prižiūrėti savo tualetą. Todėl tualeto valymo priemonės taip pat yra populiarios ir naudingos palaikant švarą.

Veidrodžių ir stiklų valiklis

Greičiausiai neįmanoma įsivaizduoti namų erdvės ir be veidrodžių ar langų. Tokių namų, greičiausiai, nėra. Todėl valyti langus ar veidrodžius tik šluoste įmanoma, bet tai padeda ne visada. Šluostės padeda, jei langai ar veidrodžiai nėra stipriai nuterlioti ar išpurvinti. Tie kas šluoste valė riebaluotus bei išterliotus langus ar veidrodžius gali patvirtinti, kad tik su šluoste ir vandeniu, įveikti nešvarumus, neįmanoma.

Indaplovių tabletės

Sutikite, naudojama chemija indaplovėms taip pat prisideda prie kanalizacijos užterštumo, kamščių bei nemalonių kvapų atsiradimo. Buksvarus.lt siūlomos švaros prekės – indaplovių tabletės padeda ne tik spręsti buitinius klausimus švarių indų tema. Tabletės yra biologinės, todėl apsaugo namų aplinką nuo didesnių užteršimų ir karts nuo karto atsirandančių netikėtų problemų. Neapsunkina ir valymo įrenginių darbo, todėl į namų teritoriją pateks mažiau teršalų, todėl jausitės saugiau. Be to, naudojant biologines priemones indaplovėms kartu su Bio bakterijomis kanalizacijai ar valymo įrenginiams, užtikrinsite mažesnį kamščių bei nemalonių kvapų atsiradimą. Buksvarus.lt indaplovių tabletės pigiau – geriausias Jūsų sprendimas bei švaros prekės pasirinkimas.

Brita vandens filtrai;

——————> Bakterijos kanalizacijai;

——————> Valymo priemones namams;

——————> Vamzdziu valymo granules;

——————> WC valiklis;

——————> Orkaičių valiklis;

——————> Stiklų ir veidrodžių valiklis;

——————> Virtuvės valiklis;

——————> Popieriniai rankšluosčiai;

——————> Ranku darbo muilas;

——————> Pelėsio naikinimo priemonės;

——————> Pampersai pigiau – internetu;

——————> Skalbimo mašinos;

——————> Kamščių šalinimo priemonė;

——————> Indaploviu tabletes;

——————> Auto plovimo skystis;

Kanalizacijos kvapo naikinimas;

Raskite tai kas tinka Jums – Buksvarus.lt