Skalbimo mašinos

Skalbimo mašinos pigiau – internetu. Pristatymas kelių dienų bėgyje.

Visada kokybiškai ir greitai išskalbti rūbai, ilgaamžiškumas. To pirmiausia tikimasi iš naujos skalbimo mašinos. Idealu, kuomet funkcionalumas bei dizainas sutampa. Kiek realu to tikėtis, kai ieškoma skalbimo mašinos internetu?

[the_ad id=”18382″]

Skalbimo mašina su džiovykle

Parametrai ir funkcionalumas – visada būtinas kriterijus, renkantis skalbimo mašiną. Kaip teigia specialistai, vienišiams ar porai tikrai pakaks ir 5 kilogramų talpos skalbyklės, tuo tarpu, gausesnėms šeimoms jau reikėtų ir kiek talpesnės skalbimo mašinos.

Šis pirkinys turi tilpti numatytoje vietoje ir įgyvendinti turimus lūkesčius – švariai skalbti net ir ypač suteptus drabužius ar net juos džiovinti. Skalbimo mašina su džiovykle – labai praktiškas pasirinkimas tiems, kurie gyvena pašėlusiu gyvenimo tempu ar tiesiog neturi pakankamai galimybių pasirūpinti drabužių džiovinimu.

Specialios programos

Kiekvienu atveju renkantis naują skalbimo mašiną derėtų įvertinti šeimos poreikius. Tuomet, kai esate sportuojantis ir taupantis laiką – labiausiai vertėtų rinktis skalbyklę, kuri turi trumpesnę programą ir rūbus išskalbia net per 10-15 minučių. Taip pat reikėtų atsižvelgti į turimą garderobą: jeigu apsirūpinate gausybe vilnos, megztais rūbais – pravartu rinktis kokybišką vilnos, megztų drabužių programas turinčias skalbimo mašinas. Nepaprastai daug reikšminga – laiko atidėjimo funkcija – ypatingai, kuomet namuose taikomas dieninis ir naktinis elektros režimas.

Jeigu neapsisprendžiama dėl to, kokio gamintoją skalbimo mašiną geriausia būtų pasirinkti, visada vertėtų pagalvoti apie žinomus ar praktikoje jau naudotą gamintojų buitinę techniką: „Bosch“, „Beko“, „AEG“, „Samsung“, „Miele“, „Whirlspool“, „LG“, „Siemens“, „Ardo“, „Elektrolux“. Šie buitinių prekių gamintojai bene daugiausia investuoja į savo gaminių testavimą bei tobulinimą.

Skalbimo mašinos internetu

Kai yra galimybių, visuomet geriau įsigyti naują daiktą. „Bosch“ ar „Beko“, ar „AEG“ bei kitas jau minėtų gamintojų skalbykles įsigijusieji galės jaustis ramūs, kad jų pirkinys tarnaus mažų mažiausiai visą jo garantinį laikotarpį. Tokios skalbimo mašinos internetu taip pat yra pasiekiamos, pristatomos tiesiai į namus.

Svarstantiems įsigyti skalbimo mašiną specialistai patartų neturėti lūkesčių, kad sumokėjus daugiau ji garantuotai veiks ilgesnį laiko tarpą, o skalbs gerokai švariau. Perkantieji daug brangesnes skalbimo mašinas, neretai išlaidauja „tiuningams“, o ne kur kas ilgesniam skalbyklės tarnavimui. Skalbimo mašinos pigiau atsieis pigiau, jei labiausiai būsime linkę vertinti jų technines savybes.

Kaina – derybų klausimas

Tiek perkant internetu, tiek elektroninėse parduotuvėse, yra galimybių derėtis dėl siūlomos kainos. Net ir tuo metu, jei tokia informacija neskelbiama, bet kuriuo atveju galima pamėginti kainos klausimą aptarti su skalbimo mašinos pardavėjais. Tai neretai leidžia išsvajotą pirkinį įsigyti žymiai pigiau.

Jei svarstoma, kur geriausia būtų įsigyti skalbimo mašiną, pirmiausia visais atvejais būtų verta gerai iššniukštinėti elektronines parduotuves. Čia nuolat vyksta įvairūs buitinės technikos išpardavimai, tad čia skalbimų mašinų įsigyti su akcija – itin tikėtinas dalykas.

Skalbimo mašinos tarnavimo laiką prailginti – realu

Tam, kad įsigyta skalbimo mašina tarnautų ilgiau, būtina gerai išstudijuoti jos instrukcijas ir nuolat jomis vadovautis.

Jei vanduo atrodo švarus bei skanus, dar nereiškia, jog jame nebus kalkių. Pažvelkime į savo elektrinių virdulių kaitinimo elementus. Jeigu jis apsineša kalkėmis, tai reiškia, kad vanduo nėra tiek kokybiškas, kaip šito norėtume. Kalkės ant skalbimo mašinų kaitinimo elementų – viena labiausiai pasitaikančių prietaisų degimo priežasčių.

Specialistai rekomenduotų kas kartą skalbiant, nepamiršti specialių nukalkinimo priemonių, kurių galima rasti prekybos centruose, ar elektroninėse parduotuvėse. Beje, pastaruoju metu kai kurių skalbimo priemonių sudėtyje būna nukalkinimo medžiagų. Deja, to neužtenka – aklai pasikliauti skalbiklių gamintojų reklama nereikėtų.

Neretai žmonės pamiršta, jog skalbimo mašinos būgnas anaiptol neguminis, tad skubėdami ir norėdami tuo pačiu sykiu išskalbti didesnį kiekį skalbinių, paprasčiausiai perkrauname skalbimo mašiną. Be atvangos perkraunama skalbyklė, labai tikėtina, trumpiau tarnaus, o taip pat nuvils dėl skalbimo kokybės. Skalbinių niekada neturėtų būti pernelyg daug. Kai skalbyklės talpa 8 kilogramai, pats didžiausias skalbinių kiekis neturėtų būti didesnis kaip 7,5 kilogramų.

Naudinga pasidomėti:

Įvairių gamintojų siūlomos skalbimo mašinos internetu yra pigiau, bet su aukščiausia kokybe – Buksvarus.lt