Pampersai

Pampersai bus pigiau – GREITAI!

Kaip išsirinkti tinkamas sauskelnes?

Gausybė įmonių, pavieniai asmenys, internete, skelbiu ar kituose portaluose, vieni per kitus siūlo ypatingai laidžias orui, „nepakartojamas“, „Eco”, „Bio” ar ypač sugeriančias drėgmę sauskelnes. Kaip neapsigauti, nepasiduoti madai, jei reikia tik praktiško gaminio, kai asortimentas toks milžiniškas, o reklamos baigia susukti galvą?

Naudinga pasidomėti:

Kurį prekės ženklą pasirinkti?

Tinkamai pasirinktos sauskelnės ne tik užtikrina ramų mažylio miegą, bet ir mamos savijautą, poilsį tarp maitinimų. Kad mažylio poreikiai ir mamos lūkesčiai būtų patenkinti, pirmiausia yra pravartu atrasti tas svajonių sauskelnes. Garsiausių ir garsiausių gamintojų sauskelnės bemaž yra identiškos bei mažai kuo skiriasi. Jau tampa įprasta, kone tradicija, pirmenybę teikti vieniems ar kitiems prekiniams ženklams, kurie buvo įsigyti pirmi ir prie jų buvo priprasta. Jeigu nesinori rizikuoti, iš pradžių pabandymui pakaks įsigyti vieną, kad ir pačią mažiausią bet kurio garsaus gamintojo sauskelnių pakuotę. Kūdikio odelė geriausiai išduos, ar verta rinktis šias sauskelnes, ar geriau tęsti paiešką. Atmintina, teoriškai, „pampersų“ dydžiai (tinka ar netinka) taip ir lieka teoriniais, kol jais, praktikoje, neužsegamas mažylio užpakaliukas.

Pampers sauskelnės

Mes rekomenduojame prisiminti sauskelnes „Pampers”, kurių kaina, lyginant su kitų gamintojų produktais yra mažesnė, užtikrinamos funkcijos tokios pat, kaip ir siūlomų, bet daug brangesnių. Besivaikydami populiarių pavadinimų su „Eko” ir kitais trumpiniais, tėveliai ir mamytės pamiršo pačius praktiškiausius gaminius – sauskelnes „Pampers”, kurios būtinos mažylių jaukumo užtikrinimui, ne tėvų norų tenkinimui. Ar už sauskelnes mokančios brangiau mamytės tiki, kad nesušus vaiko užpakaliukas su jais palikus ilgiau, mažylis jausis geriau? Deja, bet praktika rodo ką kita. Sauskelnės „Pampers” yra pamirštos tik dėl mados, kai viena mamytė ar tėvelis įtakoja kitų nuomonę. Kam vaikytis mados, jei mažyliui reikia tik sauskelnių, į kurias galėtų padaryti nedidelį arba „rimtą” reikaliuką ir po darbų jaustųsi smagiai ir natūraliai? 🙂

PAMPERS kaina

Naudinga žinoti, kad sauskelnių PPAMPERS kainą įtakoja ne oro sąlygos. Privalu atminti, kad pakuočių dydžiai yra skirtingi. Turėtų būti suprantama, kodėl vienų sauskelnių kaina yra didesnė ir skiriasi nuo kitų. Taigi, labai svarbu pasidomėti kiek vienetų yra pakuotėje. Žinant kiekį, bus lengviau apsispręsti kur pirkti, nes kiekiai yra įvairūs. Sunku pasakyti, iš kur atsirado toks „žaidimas” vienetais. Galima rasti 28-29 vienetus pakuotėje. Todėl suprantama, šie PAMPERS kainuos mažiau, ypač užsisakant internetu. Bet yra supakuotų sauskelnių ir po 98 ar net 162 vienetus. Tad, nereikėtų nustebti, jei tokių pakuočių kaina bus kur kas didesnė. Palyginimui yra paprastas ir patikimas būdas kainai nustatyti. Sumą dalinkite iš PAMPERS sauskelnių kiekio, tada sužinosite, kiek kainuoja vienas vienetas. Žinodami kainą, nesudėtingai išsiaiškinsite ir praktišką pardavėją. Nereikėtų pamiršti, kad internetinėse parduotuvėse galima sutaupyti perkant kelias pakuotes vienu metu. Neretai, galima tikėtis dar ir nemokamo sauskelnių pristatymo į namus.

Siūlome gerą sauskelnių „Pampers” kainą, aukščiausią kokybę ir jokio šalutinio poveikio Jūsų angeliuko užpakaliuko odelei.

Tikėtina, kad mamyčių pirmas klausimas bus: „kur gamintos siūlomos „Pampers” sauskelnės„? Mūsų „Pampers” yra gamintos ir parvežtos iš UK – Didžiosios Britanios, Jungtinės Karalystės arba paprasčiau – Anglijos. Todėl mamytės, kurios jau yra bandžiusios sauskelnes iš UK gali tik patvirtinti, kad „Pampers” kaina yra nedidelė, malonus sauskelnių kvapas (jis skiriasi priklausomai nuo šalies gamintojos), taip pat yra svarbu, o kokybė – aukščiausia, kas tėveliams ir mamytėms leidžia apsispręsti greičiau. Populiariausi sauskelnių numeriukai – Pampers 1 ir 2 dydžio, nes Pampersų 3 ar 4 dydis, yra naudojamas vaikučių, kurie jau pratinasi sėdėti ant puoduko 🙂

Pirmosiomis naujagimio gyvenimo dienomis nerekomenduotina apsirūpinti dideliais kiekiais nežinomų ar dar nebandytų gamintojų „pampersų“ ir nesvarbu, kad jie yra siūlomi pigiau. Sauskelnės, arba kaip jau įprasta vadinti „pampersai“ gali tiesiog netikti, sukelti alergines mažylio odelės reakcijas ir kitas problemas, tad bandant sutaupyti angeliuko sąskaita, pinigai paprasčiausiai bus išmesti veltui. „Pampersų“ ir pigiau pasirinkimas – itin individualus reikalas, o tai, kas tiko Jūsų giminių ir draugų vaikams dar nereiškia, kad vienodai tiks ir Jūsų mažyliui. Atminkite tai!

Sauskelnės – už ir prieš

Norint atrasti pačias tinkamiausias sauskelnes – „pampersus“, gali tekti pasikliauti ir bandymų bei „atrastų“ klaidų metodu. Pradžioje verta išbandyti galbūt tas, kurios itin žinomos dėl savo kokybės Lietuvoje: „Pampers“, „Huggies“, „Bamboo“, „Mamia“, „Moony“, japoniškas sauskelnes. Kad netektų nusivilti dėl įsigytos produkcijos, ją vertėtų pirkti tik iš oficialiai veikiančių įmonių, internetinių parduotuvių, prekybinių bazių. Pampersai, kitaip dar sauskelnės – tokia prekė, kuri neretai būna klastojama, nes jų poreikis yra didžiulis. Vieni pasitiki „pampersais“ atvežtais iš Lenkijos, Vokietijos, kiti ieško atvežtų iš Norvegijos. Sunku nustatyti tikslų jų skirtumą nepalyginus tarpusavyje ir nepatikrinus geriausiu indikatoriumi – mažylio užpakaliuko odele. Tai daryti patartina atsakingai, kad Jūsų angeliuko odelė nebūtų pažeista.

Įprastai „pampersai“ skirstomi pagal dydį bei svorio kategorijas:

  • Naujagimiams – 2-5 kilogramų svoriui. (Ne visi gamintojai gali pasiūlyti šių kategorijų sauskelnes).
  • Mini: 3-7 kilogramų svoriui,
  • Midi: 5-10 kilogramų svoriui,
  • Maxi: 9-18 kilogramų svoriui,
  • Maxi plus: 10-20 kilogramų svoriui,
  • Extra large: 15-25 kilogramų svoriui.

Pagal ES prekių ženklinimo reikalavimus, ant kiekvienos „pampersų“ pakuotės privalo būti nurodyta, kokiam svoriui yra pritaikytos sauskelnės, tik privalu nepamiršti, jog tai nebūtinai yra taisyklė, bet tik tam tikras orientyras mamytėms ar tėvams – analogiško amžiaus ar svorio kūdikių ūgis bei kūno proporcijos nebūtinai bus tokios pačios. Visada pravartu atsižvelgti ir į mažylio pilvuko ir užpakaliuko apimtis, plotį ir kt. Sutikime, kūno dalys būna skirtingos. Tarkim, 8 kilogramus sveriančiam kūdikiui turėtų tikti midi sauskelnės (5-10 kg), o maxi (9-18 kg) „pampersai“.

Smulkesnio sudėjimo angeliukams turėtų tikti midi „pampersai“, stambesniems – maxi. Esminis kriterijus – kad „pampersai“ būtų gerai prigludę, bet neveržtų, nespaustų kojyčių, o ir nebūtų pernelyg laisvi dėl pralaidumo per kraštelius.

Naudinga žinoti, kad neverta pirkti sauskelnių, kurias mažyliui dar reikės „paaugti“, nesvarbu, kad „pampersai“ yra siūlomi pigiau. Sauskelnės nėra rūbai, todėl gali tinkamai neatlikti savo pagrindinių funkcijų dėl tos pačios priežasties, priglus prasčiau. Naudinga atminti, sauskelnių, kad ir įsigytų pigiau, ar internetu, specializuotoje parduotuvėje, galiojimo laikas yra ribotas. Tai – svarbu, nes galiojimo terminai yra nustatomi ne šiaip sau. Sauskelnių gamintojams yra svarbi maksimali Jūsų mažylių apsauga. Todėl prieš perkant „pampersus“ internetu ar kitoje vietoje nepatingėkite, visada patikrinkite sauskelnių galiojimo datą.

Skirstymas pagal lytį

„Pampersai“ būna skirstomi ir pagal lytį: vieni būna pritaikyti konkrečiau
berniukams, kiti mergaitėms, o treti – universalūs, dar kitaip vadinami unisex sauskelnėmis. Tokie „pampersai“ savo forma bei konstrukcija skiriasi mažai. Pagrindinis skirtumas – vienose sauskelnėse absorbento bus daugiau, kitose – mažiau. Tarkim, mergaitėms pritaikytose sauskelnėse drėgmę sugeriantis sluoksnis bus per vidurį, bet skirtose berniukams – labiau priekyje. Tuomet, kai besilaukiant vykstama į ligoninę, o vaiko lytis ir svoris yra neaiškus, palikta kaip siurprizas abiem tėvams, rekomenduotina pasirinkti ir įsigyti „unisex“ sauskelnes – „pampersus“ naujagimiams. Jos puikiai tiks tiek 2 kilogramus sveriančiam angeliukui „ankstukui“, tiek 5 kilogramų mažyliui dručkiui.

Nesvarbu, kurias nuspręsite įsigyti sauskelnes: „Pampers“, „Moony“, „Huggies“, „Bamboo“, „Mamia“ ar kito, dar nepaminėto, bet ne ką mažiau žinomo gamintojo
vertėtų atkreipti dėmesį į „pampersų“ – sauskelnių pagaminimo datą bei galiojimo laiką. Tai akcentuojame dar kartą dėl naudos Jūsų angeliukams ir svarbiausia – saugumo. Daugelio sauskelnių vaikams galiojimo laikas siekia iki 2 metų. Nereikėtų pamiršti laikymo sąlygų „pampersams“ – sauskelnėms. Įsigijus didesnį kiekį, kad ir pigiau, jas reikėtų laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Vengti didesnių temperatūros ar drėgmės svyravimų. Nelaikykite patalpoje arčiau vonios, drėgmė yra pagrindinė priežastis, kuri gali sumažinti kokybę.

Perkamos sauskelnės – „pampersai“ internetu, visada kainuos mažiau. Tėveliai galės pasinaudoti akcija ir pasidomėti pagaminimo bei galiojimo laikotarpiu.

Niekas kitas taip gerai nepasirūpins Jūsų mažylio užpakaliuku, nei mamytės ir tėveliai.

Jei mažylis atpila dažnai reikia, kad naudinga pasidomėti ir priemone, kuria greitai surinksite skysčius nuo stalo ar grindų – popieriniai rankšluosčiai.

Naudinga pasidomėti:

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti sauskelnes pigiau – kokybė, pristatymas į namus – Buksvarus.lt

Jei gyvenate individualios statybos name, saugote namų aplinką, naudinga pasidomėti ir bio bakterijomis kanalizacijai. Kurios pagreitina teršalų skaidymą nuotekose, palengvina valymo įrenginių darbą, užtikrina nemalonių kvapų naikinimą ir mažina kamščių atsiradimo riziką. Jei reikia atkimšti kanalizaciją čia ir dabar, efektyvi cheminė, bet nekenksminga priemonė – granulės kamščių šalinimui.

[the_ad id=”18382″]