Kiek kainuoja polikarbonatiniai šiltnamiai

Bir 18, 2023 | Straipsniai

Kiek kainuoja polikarbonatiniai šiltnamiai. Vasarai įsibėgėjus kai kurie daržovių ar uogų augintojai pradeda ruoštis žiemai. Atnaujina pasenusius šiltnamius ar plečiant teritoriją ieško, kur įsigyti polikarbonatinį ar kelis šiltnamius. Todėl kone pagrindiniu klausimu jiems tampa kiek kainuoja polikarbonatiniai šiltnamiai. Tačiau šis klausimas keliamas ne visai teisingai, nes tik panorėjus įsigyti polikarbonatinį šiltnamį be tam tikrų veiksmų tikslios kainos sužinoti nepavyks. Todėl sužinoti kiek kainuoja šiltnamiai su polikarbonatine danga galėsite tik atsakę į tam tikrus klausimus.

Kiek kainuoja polikarbonatiniai šiltnamiai

Kiek kainuoja polikarbonatiniai šiltnamiai polikarbonatinis šiltnamis lašas

Kaip žinia, polikarbonatiniai šiltnamiai išpopuliarėjo itin greitai. Kai juos kelis pasistatė itin aktyvūs uogų bei daržovių augintojai, iš jų lūpų pradėjo sklisti gausi informacija apie šiltnamių konstrukcijų patikimumą bei polikarbonato dangos naudą į šiltnamį įleidžiant daugiau šviesos. Tuo metu apie kainą niekas negalvojo, tik kaip patobulinti ir palengvinti savo daržininkystę. Tad pirmieji žingsniai įsigijus polikarbonatinius šiltnamius davė ne tik efektyvų rezultatą, bet ir gausų derlių. Tačiau daugelis daro klaidą, jei pradžioje ieško šiltnamių kainos. Kiekvienam, kuris domisi polikarbonatiniais šiltnamiais naudinga pradėti visai nuo kito galo.

  • Nuspręsti, kokio ilgio turi būti jų polikarbonatinis šiltnamis, arba kokio ilgio jis telpa turimo daržo sklypo plote;
  • Kokio storio bus polikarbonato lakštai, kurie gali būti 4mm-6mm-8mm-10mm (paskutiniai du naudojami rečiau ir tik pramoniniuose šiltnamiuose su mažais nuolydžiais);
  • Teks apsispręsti ir dėl šiltnamio vėdinimo orlaidės, kelių, jei šiltnamis siekia 10 metrų;
  • Jei pasirinksite orlaidę, teks rinktis ir šiltnamio vėdinimo orlaidės pakėlimo mechanizmą iš 2 variantų. Vienas yra mechaninis, todėl esant itin karštoms dienoms teks nuolat lankytis šiltnamyje, kad užtikrinti reikiamą temperatūrą neperkaitinant ir neperšaldant auginamų daržovių ar uogų. Kitas mechanizmas polikarbonatinio šiltnamio pakėlimui yra automatinis. Temperatūrai šiltnamyje pakilus iki tam tikro lygio pakelėjas automatiškai pradeda kelti vėdinimo orlaidę taip palaikydamas šiltnamyje nuolatinę temperatūrą.

Antra dalis

  • Šiltnamyje krentant temperatūrai vėdinimo mechanizmas vėl pamažu nuleidžia orlaidę, tai išsaugodamas šiltnamyje likusią temperatūrą neleidžiant jai kristi toliau. Tai leidžia nuolat išlaikyti stabilią temperatūrą polikarbonatiniame šiltnamyje, kad atleidžia augintojus nuo nuolatinės priežiūros ir laiko gaišimo važinėjant, jei šiltnamis randasi ne šalia namo ar namų. Taip pat automatinius pakelėjus galima sumontuoti ir polikarbonationio šiltnamio abiejuose galuose esančių durų orlaidėse;
  • Ant kokio pagrindo bus statomas šiltnamis. Jį betonuosite patys, vietoj betonavimo dėsite kelio bortelius – „bordiūrus” iš cemento ar įsigysite plieninį pamatą visam šiltnamio dydžiui, kokio ilgio nuspręsite įsigyti;
  • Galutinę polikarbonatinių šiltnamių kainą sudaro konstrukcijos ir surinkimo dalių pristatymas, tad šiltnamio kaina gali sumažėti, jei jį atsiimti suplanuosite patys.

Kaip matote, kiek kainuos polikarbonatinis šiltnamis sužinosite tik atsakę į visus šiuos punktus. Suprantama, kad kiekvienas papildomas pasirinkimas didina ir šiltnamio kainą. Galutinės kainos gali būti nurodytos ir su pilna komplektacija, kas leistų Jums sutaupyti ir nemažai laiko svarstant kas labiau naudinga.

Naudinga pasidomėti:

Kokią polikarbonatinę dangą rinktis

Sprendžiant klausimą, kuri polikarbonatinio šiltnamio danga yra geriausia naudinga rinkti iš 2 labiausiai rekomenduojamų. Praktiškas pasirinkimas daugeliu atveju vyksta tarp 4mm ir 6mm polikarbonato dangos.

  • 4mm polikarbonato danga šiek tiek elastingesnė, nei 6mm. Todėl ja dengiami šiltnamiai turintys daugiau statesnių kampų, kad šie nepažeistų dangos dėl kampų lūžio;
  • 6mm dengiami arkiniai šiltnamiai, kurie praktiškai neturi kampų, kurie galėtų įtakoti dangos lūžimui. Kadangi 6 milimetrų danga yra stangresnė, ji tarnauja šiek tiek ilgiau nei 4mm danga;
  • Jei turite pramoninius, tai yra itin didelius šiltnamius su poikarbonatine danga, greičiausiai ieškosite 8mm ar net 10mm dangos. Tokio storio polikarbonatinė danga yra ribotai lanksti, todėl standartiniams šiltnamiams ji netinka dėl susidarančių kritinių kampų dėl kurių danga gali būti pažeista ja dar neuždengus turimo šiltnamio iš polikarbonato.

Gerbiamas kiekvienas polikarbonatinio šiltnamio pardavėjas

Tačiau kiekvienas būsimų šiltnamių savininkų pasirinkimas pardavėjų yra gerbiamas. Kiekviena iš šių dangų sugeba išlaikyti itin dideles sniego apkrovas kiekviename centimetre, todėl Jūsų investicija ir kiekvienas išleistas papildomas euras už polikarbonatinį šiltnamį ir jo priedui su laiku atsipirks. Jų priežiūrai sutaupysite tiek lėšų, tiek brangaus laiko. Polikarbonatiniai šiltnamiai yra ilgaamžiai ir priklausomai nuo jų priežiūros gali tarnauti 10, 15 ar net 20 metų. Toks šiltnamis stipruolis, kuris turės polikarbonatinę dangą Jums tarnaus daugelį metų. Įsigijus, šiltnamis tvirtuolis taps geriausiu Jūsų pagalbininku darže ar sodininkystės versle.

Taigi, jei ieškote šiltnamio ir bandote atsakyti į klausimą, kiek kainuoja polikarbonatiniai šiltnamiai, pradžioje apsispręskite dėl jo ilgio ir papildomų dalių. Jūsų pasirinkimas taps geriausiu, praktišku, jei kiekvieną žingsnį įvertinsite tinkamai.

Atraskite aukščiausią kokybę mažesne ir praktiška kaina – Buksvarus.lt

Geriausios bakterijos nuotekoms Buksvarus.lt