Kokias priemones kaminų valymui rinktis – patarimas

Rgs 8, 2022 | Straipsniai

Kokias priemones kaminų valymui rinktis. Kamine susikaupę suodžiai – pagrindinė priežastis dėl kurios kyla gaisrai, namų savininkai apsinuodija smalkėmis ar patiria kitokias problemas. Tai neretai pasitaikantys faktai, kurių būtų galima išvengti, jei žmonės laiku pasirūpintų kamino valymu ir jo priežiūra. Židinio skleidžiama šiluma ir malonūs malkų pliaukšėjimo garsai veda prie tam tikrų įsipareigojimų sau – kamino valymas. Profesionalūs specialistai rekomenduoja tai daryti bent kelis kartus per metus. Štai kodėl kaminų valiklis gali tapti Jūsų pagrindiniu pagalbininku neįstengiant patiems ir negalint susimokėti meistrams/kaminkrečiams.

Kokias priemones kaminų valymui rinktis

Kokias priemones kaminų valymui rinktis

Tie, kurie jau senei naudojasi kieto kuro židiniais, užaugo tėvų sodyboje žino, kad net ir menkiausias kamino užsiteršimas suodžiais sukelia nemažai problemų. Ypač kai malkos nėra sausos ir kai tyčia už lango, kokią savaitę laikosi darganoti orai. Tad, jei neturite fizinių jėgų ar pakankamai lėšų samdyti kaminkretį, išvalyti kaminą nuo dervų galima patiems nesudėtingu būdu. Tam puikiai tinka kaminu valiklis Buksvarus.lt Vulcain nerizikuojant savo sveikata ar net gyvybe bandant kamino latakus išvalyti patiems užlipus ant stogo. Kaip jau supratote, net ir pačioje informacinio straipsnio pradžioje kalba bus ne apie žalą, kurią galima būtų patirti, bet apie priemonę, kuri gali būti geriausiu Jūsų pagalbininku problemą kamine  sprendžiant saugiai ir net kelis kartus pigiau.

Naudinga pasidomėti:

Kaminų valymo priemonės

kaminų valymo priemonė

Akivaizdu, kad dar nuo senelių ar prosenelių laikų yra išlikęs įsitikinimas, kad tik mechaniškai galima išvalyti kaminą nuo susikaupusių suodžių. Tam buvo naudojami įvairūs šepečiai su gan sunkiais svareliais, kurie buvo nuleidžiami žemyn ir vėliau keliami atgal, kamino viršaus link. Kai kuriems yra likusios asociacijos kai tokie šepečiai buvo vadinami „kate”. Tačiau išbraižyti kamino šonai ir sodžių sluoksniuose lyg kačių nagų likusios žymės negarantuoja maksimalaus rezultato. Tai tik laikinas sprendimas, kuris išnyksta itin greita labai šaltomis žiemos dienomis. Tačiau neturint jėgų ar papildomų lėšų tokios problemos sprendimui galima atsirasti rizika sveikata ar net gyvybe. Todėl šiuolaikiškų technologijų sukurtas kaminų valiklis yra saugiausias ir praktiškas pasirinkimas.

Kaminų valiklio nauda

Vis dar abejojantiems kaminų valiklio nauda reikėtų prisiminti visas situacijas, kai kaminą valydavo kaminkretys ar valymo paslaugas teikiančios bendrovės. Taip, šiuolaikiški siurbliai leidžia surinkti didžiąją smalkių, kurios buvo nugrandytos nuo kamino sienelių dalį. Tačiau itin, smulkios suodys gali „prasmukti” pro siurblio movą, todėl šiuolaikiškas „kačių” naudojimas taip pat gali nešti ir papildomų sunkumų. Smalkių daleles teks valyti nuo visų namų paviršių. Papildomo patalpų valymo išvengsite pasirinkdami šiuolaikišką kaminų valiklį Vulcain iš Buksvarus.lt. Panaudojus vos kelios samtelius tam tikru intervalu, valiklį užberiant ant sudegusių malkų, rusenančių anglių, kamino veiksmingumas bus atstatytas maksimalus be papildomų rizikų apsinuodyti ar sudegti.

Kokias priemones kaminų valymui rinktis – kaina

Kaina priemonės, kuria rekomenduojama efektyviai išvalyti besikemšantį kaminą nėra didelė, vos 14 ar 17 eurų kainuojantis valiklis yra 1 kilogramo. Naudinga atkreipti dėmesį į tai, kad visas kilogramas nėra sunaudojamas iškart. Tik keli valiklio samteliai tam tikrais intervalais yra panaudojami ir viso priemonės kiekio gali pakakti visam sezonui ar net ilgesniam laikui. Štai kodėl kaminų valiklis iš Buksvarus.lt yra toks populiarus ir Lietuvoje židinius naudojančių vartotojų tarpe. Nereikia sandėliuoti nedaug kainuojančių įrankių, kurių gausa investicijas gali pakelti ženkliai į didesnį lygmenį, nei siūlo Buksvarus.lt. Ar turite daug laisvos erdvės įrankių sandėliavimui? Kam sandėliuoti be reikalo, jei galima investuoti į lengvai panaudojamą ir efektyvų valiklį kaminams, o esamą erdvę namuose panaudoti praktiškiau!

Mėgaukitės namų šiluma saugiai – Buksvarus.lt