Kriauklės atkimšimas nėra sudėtingas. Priemonės.

Gru 3, 2018 | Straipsniai

Kriauklės atkimšimas nėra sudėtingas. Nors darbai mus veja ir kiekviena diena kone naujas iššūkis gyvenime, buityje atsirandančios problemos, suvienija. Nors kai kurie ekspertai teigia, kad į savo namus lietuviai grįžta tik pernakvoti, tikslaus balanso skaičiau išsiaiškinti nepavyks. Net ir retai lankantis namuose, neretai galima susidurti ir su nepatogumais, kai kam ir problemomis – susidariusiais kamščiais kriauklėje.

Kriauklės atkimšimas

kriauklės atkimšimas

Kriauklės būna sumontuotos keliose mūsų namų erdvėse. Tai vonia ir suprantama – virtuvė. Nors virtuvėje generuojama daugiau teršalų nuotekose: maisto likučiai ir riebalai, visgi, vonios kriauklės kemšasi dažniau. Kodėl, atsakymas gan paprastas.

Nuotekų nubėgimas virtuvės kriauklėje

Nors virtuvėje yra gaminamas maistas, plaunami indai po pusryčių, pietų ar vakarienės, tekantis šiltas vanduo su teršalais ir švaros priemonėmis, virtuvės kriauklės alkūnėje – sifone, leidžia užsilikti mažiau junginių. Dar prieš sumontuojant kriauklę virtuvėje, praktiški savininkai ir savo darbą išmanantys samdyti meistrai, po kriaukle virtuvėje sumontuoja didesnio diametro nuotekų nukreipiamuosius vamzdžius. Todėl tokių virtuvių kriauklės kemšasi rečiau. Deja, bet yra ir sutaupyti bandančių. Suprantama, kad tokiems vartotojams, į taupomų zonų sąrašą patenka ir virtuvė ir žinoma – kriauklė. Tad, siaurų kanalizacijos vamzdukų po kriaukle savininkams, susidariusių kamščių problemą tenka spręsti ženkliai dažniau.

Taip pat skaitykite:

Praustuvų darbas vonioje

Šiuolaikiškose voniose, po spintelėmis su veidrodžiais, neretai yra montuojami ir taip vadinami praustuvai – kriauklės. Jų paskirtis – aiški: valytis dantis rytais/vakarais, skustis barzdą, jei naudojasi ir vyrai arba apsikerpa plaukus (yra gi tokių). Virš tokios kriauklės galima apsikarpyti ir rankų nagus. Į tokio aukščio praustuvą, vargu ar kas susigalvotų kelti kojas 🙂 Todėl, visų šių procesų metu, į sifoną-alkūnę po kriauklę vonioje, patenka geriausias kamščių pagrindas – plaukai. Plaukų gumulas, kuris nebūtinai susiformuoja virš kriauklės, po kriaukle pradeda prie savęs traukti įvairias, švarai naudojamų priemonių likučius. Dantų pastos likučiai, muilai, skutimosi priemonių likučiai ir kitos priemonės, patenkančios į sifoną, prilimpa prie jau susidariusių junginių alkūnėje. Žinoma, tam tikra dalis teršalų, kartu su nuotekomis yra nuplaunama toliau, bet nedidelė dalis jų lieka. Taip formuojasi būsimas Jūsų kriauklės vonioje kamštis.

kamščių kriauklėje šalinimo priemonė

Veiksmingiausia priemonė kamščio pašalinimui

Skaitydami šią informaciją, greičiausiai jau esate išbandę visas buitines priemones kamščių šalinimui: sodą, actą, dratą, pompą ir t.t. Buksvarus.lt siūlo lengvesnį ir efektyvesnį būdą sprendžiant atsiradusių kamščių kriauklėje problemą. Granulės – cheminė priemonė, kurie vos kelių minučių eigoje ištirpina bet kurios sudėties kamštį kriauklėje. Kamščio ardymo procesas trunka neilgai, bet jo efektyvumu jau yra įsitikinę daugelis lietuvių. Taip, tai cheminė priemonė kamščių tirpinimui, bet ji nėra žalinga pačiam nuotekų vamzdynui. Svarbu atminti, kad granulės kamščių šalinimui reaguoja tik su karštu – verdančiu vandeniu. Subėrus į šaltą vandenį granules, jos nesusiaktyvina, todėl pasiekia kamščio susidarymo vietą. Užpylus verdančio vandens 500ml ar 1 litrą (verdančio vandens kiekis priklauso nuo galimai susidariusio kamščio atstumo. Jei spėjama, kad tik sifone, pakaks ir 500ml), granulių reakcija suaktyvėja, prasideda kamščio kriauklėje tirpinimo procesas.

Švaros prekės.

Taigi, kaip atkimsti kriaukle Buksvarus.lt Jus jau informavo. Sekdami nuorodomis rasite ir priemonę kamščių naikinimui.

Pradėkite atrasti – Buksvarus.lt