Klaipėdoje

Klaipėdoje – baldų pervežimo, perkraustymo paslaugos – pageidaujamos dažnai.

Tie, kas turi sodą žino, kad atėjus pavasariui ar įsibėgėjus rudens sezonui, neretai tenka į sodo namelį arba iš jo, parsivežti daiktus, kartais net baldus. Žiemai nepritaikyti nameliai sode nesugeba sulaikyti besikverbiančios į vidų drėgmės. Todėl neretai, palikti namelyje baldai supelija, praranda savo išvaizdą, tad tampa nebetinkami naudojimui. Todėl praktiški sodų savininkai, dažnai naudojasi baldų ar daiktų pervežimo paslaugomis, kitaip dar vadinamomis perkraustymas.

Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje

perkraustymo paslaugos klaipėdoje

Dituva, Šernai, Vaiteliai, Jokūbavas, Tolupis, Agluona ar kurioje nors kitoje vietoje turintys sodą gali tik patvirtinti, kad retkarčiais naudojasi ir perkraustymo paslaugomis. Nereikalingus daiktus ar baldus tenka išmesti, tad privalu išvežti. Jei savininkai neturi tinkamo transporto, tenka samdyti kas padės atsikratyti senienų. Taip pat ir su baldais, kuriuos planuojama atvežti į sodo namelį. Kai kurie baldai sveria nemažai, todėl krovikų paslaugų tenka ieškoti per pažįstamus, skelbimuose ar internetinėje paieškoje.

Ne išimti ir prie jūros esančių žmonių poreikiai. Klaipėdoje, kasdien vyksta perkraustymo procesai. Vieniems atsirado poreikis pakeisti gyvenamą vietą Pietinėje Klaipėdos dalyje, kad ir Mogiliovo ar Bandužių rajone ir persikelti gyventi į kitą vietą. Kitiems atvirkščiai, iš judraus ir triukšmingo centro, Herkaus Manto gatvės subrendo sprendimas persikelti kur nors arčiau pietinės gatvės, pavyzdžiui Simonaitytės gatvę ar Laukininkų. Todėl tokių norų įgyvendinimui yra ieškomi perkraustymo paslaugas teikiantys asmenys ar įmonės.

Pasitikėti įmonių siūlomomis daiktų ar baldų pervežimo paslaugomis – naudingiau. Jos turi papildomų krovikų, be to esant poreikiui, jos gali išrašyti ir sąskaitą, kurių taip pasigendame užsisakydami pavienių asmenų paslaugas.

Bet perkraustymo paslaugas užsisako klientai, todėl jie sprendžia kuo pasitikėti ir kam teikti pirmenybę. Tad svarbu atkreipti dėmesį, kad ieškote paslaugos ir perkate ne kainą. Sumokėjus mažiau, galima tikėtis mažiau ir krovikų atsakomybės. Todėl prieš užsisakant paslaugas, visada pasverkite už ir prieš, kad galėtumėte priimti teisingą ir tik Jums priimtiną sprendimą.

Iš darbinės patirties galime atsakyti, kad perkraustymo paslaugos Klaipėdos mieste yra beveik vienoda kaina. Skirtumas gali siekti vos 1 eurą ar 2. Nors iki tokios kainos galima suderėti beveik su kiekvienu.

Naudinga žinoti, kad daugelis skaičiuoja valandinį tarifą ir priklausomai kiek užsisakote krovikų, kaina gali svyruoti įvairiai:

1 val. kaina – jei tik transportas – 12-20 eurų (transportas su keltuvu ar be);

1 krovikas – 6-10 eurų 1 valanda;

Jei užsakomas transportas su 2 krovikais, galima kainą derinti ir ji gali būti 25 eurai 1 valanda;

Perkraustymo paslaugos kituose miestuose:

Vilniuje;

Kaune;

Šiauliuose;

Pasinaudokite krovėjų ir mūsų siūlomomis paslaugomis, kam gaišti laiką, rizikuoti gauti traumą, lieti prakaitą – Buksvarus.lt