Efektyvi kamščių tirpinimo priemonė. Kaip atkimšti kriauklę, vonią, unitazą?

Kov 3, 2019 | Straipsniai

Efektyvi kamščių tirpinimo priemonė. Kur rasti efektyvią priemonę kamščių tirpinimui, toks klausimas kyla dažnai. Kai kurios priemonės gali sukelti atvirkštinę reakciją, neišvalyti, bet dar labiau užkimšti, „užcementuoti”. Kitos priemonės gali perkaitinti vamzdyną, kas veda prie mažų arba didelių skylių atsiradimo. Kaip to išvengti? Kaip atkimšti kriauklę greitai ir nepakenkiant nuotekų sistemai? Išeitis yra. Buksvarus.lt pristato saugų ir efektyvų itališką produktą – granules.

užsikimšo kriauklė ar vonia?

Efektyvi kamščių tirpinimo priemonė

Italų kompanijos siūloma priemonė nėra žalinga vamzdynui, neperkaitina jo, bet efektyviai išsprendžia netikėtai atsiradusias problemas. Neretai žmonės tenkinasi pigiomis ir gausesnėmis priemonių pakuotėmis, lyg būtų toks poreikis. Įsigiję pigių priemonių dažnas pastebi ir mažą jų veiksmingumą. Neretai padauginę priemonės žmonės neišvalo kriauklės ar vonios, bet jas užkemša. Efektyvi kamščių tirpinimo priemonė net ir padauginus neužkemša, bet kam jos pilti daug, jei nedidelis granulių kiekis leis atkimšti kriaukles ar vonias.

Kaip atkimšti kriauklę

efektyvi kamščių tirpinimo priemonė

Virtuvėje besisukančios namų šeimininkės neleis sumeluoti, kad dažniausiai kemšasi kriauklė virtuvėje. Suprantama, ten gi yra gaminamas maistas ir plaunami indai. Todėl riebalai, maisto likučiai ir kitos medžiagos, patekusios į nuotekų sistemą per kriauklę neretai prilimpa prie sienelių ir taip sudaro kamščius. Taip nutikus, iškart atsiranda klausimas – kaip atkimsti kriaukle greitai ir tuo pačiu nepažeisti vamzdyno. Greičiausiai, kad pradžioje bus sudėtinga patikėti, bet šis itališkas produktas kamščių šalinimui, užsikimšusią kriauklę gali atkimšti vos per kelias akimirkas. Jei matuoti laiku, tai jų veiksmingumas bus matomas iškart panaudojus. Bet palaukus dar kokį 10-20 minučių, bus pasiektas maksimalus veiksmingumas. Šį priemonė yra profesionali, todėl granulių efektyvumu abejoti neverta. Bet, jeigu, visgi abejojate, kad ši priemonė gali padėti atkimšti kriauklę ar vonią, tereikia pabandyti tik kartą ir tapsite nuolatiniais Buksvarus.lt klientais.

Taip pat skaitykite:

Kaip naudojama priemonė

kaip atkimsti kriaukle

Granulės yra suberiamos į kanalizaciją arba sanitarinius mazgus, kurie užsikimšo.

Kiekis – panaudojimui yra rekomenduojama nedidelė, keliasdešimt gramų dozė. Jei matuoti valgomais šaukštais – 2.

Suberti granules į užsikimšusią kriauklę ir užpilti 0,2 L užvirinto vandens. Priemonė iškart pradės tirpinti kamštį ir po kelių minučių, sistema taps visiškai švaria nuo kamščių. Nereikės skambinti santechnikui ir prašyti pagalbos bei laukti kada malonės atvažiuoti ir atkimšti. Šios priemonės pagalba kamščiai ir kiti teršalai kanalizacijos sistemoje yra ištirpinami iki vandens konsistencijos. Todėl jei vamzdyne yra stambesnių atliekų filtras, visi išnaikinti kamščiai pratekės kiaurai. Efektyvi kamščių šalinimo priemonė tarnaus tik Jums. Ar esate pasiruošę ją išbandyti?

Švaros prekės.

Pradėkite pirkti ne kainą, bet patogumą, greitą sprendimą ir efektyvumą – Buksvarus.lt