Kaip išvalyti kalkes iš klozeto – patarimai ir priemonės

Rgs 8, 2022 | Straipsniai

Kaip išvalyti kalkes iš unitazo. Kiekvienas suprantame, kad unitazas nėra ta prekė, kurią skubame keisti vos tik ji išsitepė, pakeitė spalvą ar apsitraukė kalkių sluoksniu po lankstu. Tačiau daugelis žino ir yra įsitikinę, kad įsigijus kokybišką „sostą”, jo priežiūrai prireikia ženkliai mažiau dėmesio. Intensyvios priežiūros poreikis siekiant kokybiškai išvalyti susikaupusias kalkes klozeto juostoje po lankstu pareikalauja ir nuolatinių išlaidų. Tačiau ir toks valymo poreikis dar negarantuoja rezultatų, nes tam yra reikalinga atrasti kokybišką priemonę. Todėl kaip išvalyti kalkes iš klozeto lanksto, klausimas visada išlieka aktualiu.

Kaip išvalyti kalkes iš klozeto

Kaip išvalyti kalkes iš klozeto

Specialūs ir būtent tokio rezultato pasiekimui, gamintojai, pasitelkdami į pagalbą mokslininkus kuria kalkių nuosėdų unitaze valiklius, kurie efektyvūs būtų ne tik etiketėje ar priemonės aprašyme, bet ir praktikoje. WC valiklis Buksvarus.lt yra sukurtas būtent kalkių nuosėdų efektyviam šalinimui iš unitazo ir ypač sudėtingai prieinamose vietose – po lankstu. Vos po pirmo karto valiklio panaudojimo pastebėsite efektą, kurio nepavykdavo pasiekti gan ilgą laiką. Štai kodėl Buksvarus.lt WC valiklis turi nemažą populiarumą visos Lietuvos vartotojų tarpe. Be to, šis valiklis yra saugus aplinkai ir ypač žmonių sveikatai. Buityje turint ir naudojant individualius nuotekų valymo įrenginius šis valiklis nėra ta priemonė, kurią reikėtų išvalyti. Tokiu būdu WC valiklis neapkrauna nuotekų valymo proceso, nesumažina jo ir nesukelia jokių problemų. Nebent esate radę efektyvų kalkių nuosėdų unitaze būdą panaudojant virtuvėje turimas priemones.

Naudinga pasidomėti:

Kalkių valymas actu

Greičiausiai ne vienas vartotojas yra įsitikinęs acto efektyvumu buityje, ypač valant vandens virdulius ar kavos aparatus nuo kalkių nuosėdų. Tačiau nereikia pamiršti, kad unitaze, po lankstu kalkės atsiranda ne tik dėl vandens, bet ir dėl žmonių šlapime esančių tam tikrų kalcio dalelių. Todėl ne visais atvejais actas yra praktiška priemonė unitazui valyti. Ypač prastos kokybės unitazai nuo acto gali pakeisti spalvą ar tapti pažeidžiamais, nes bus nuėsdintas plonytis keramikos sluoksnis. Jei dar nesate išbandę ir įsitikinę, kad toks kalkių nuosėdų šalinimas iš unitazo nėra veiksmingas, prašom vieną iš rekomendacijų.

  • 1 litrą balto acto (neskiesto) supilkite į klozetą ir juo padenkite, sudrėkinkite unitazo lanksto kraštus, kuris padengtas nusėdusiomis kalkėmis;
  • Palikite actą veikimui 2-3 valandoms, karts nuo karto vėl pakartojant unitazo sienelių sudrėkinimo procesą;
  • Veiksmą kartokite kol vieta po lankstu bus išvalyta ir kalkių nuosėdos atsiskirs nuo unitazo sienelių. Galima patrinti ir klozeto šepetėliu, kad procesas pagreitėtų.

Jei ir po 3-4 valandų nepastebite norimo rezultato reiškia, kad Jūsų unitazui acto poveikis nėra veiksmingas. Teks ieškoti veiksmingesnio WC valiklio, kuriuo gali tapti Buksvarus.lt siūloma priemonė 1L Green gelis.

Keisti patarimai internete

Jei ieškote kaip efektyviai iš unitazo pašalinti kalkių nuosėdas, greičiausiai radote ir keistenybių. Viena tokių yra kalkių šalinimas švitrinio popieriaus pagalba. Akivaizdu, kad toks veiksmas bus veiksmingas, bet kokia bus išliekamoji žala unitazui suprasite tik po atlikto veiksmo, kai valiklis, pro pažeistą keramikos sluoksnį pradės skverbtis ir į klozeto konstrukciją. Taip pat sutinkame, kad kalkes unitaze galima efektyviai pašalinti ir „turbinkės” dėka, bet.. Todėl itin plačiai šia tema nesiplėsime.

Kaip išvalyti kalkes iš klozeto – Naudingas patarimas

unitazo kalkiu nuosedu salinimo priemone

Jei patys nesate bandę buitinių ar mechaninių priemonių kalkių iš unitazo šalinimui patariame to ir nedaryti, kad nepakenktumėte pačiam klozetui ir jo išvaizdai. Buksvarus.lt rekomenduoja pasitikėti valikliu WC priežiūrai, kuri jau po pirmo panaudojimo leis pasidžiaugti efektyviu poveikiu kalkėms po lankstu. Kadangi valiklio panaudojimas yra paprastas, efektą pasieksite nesugaišdami daug laiko.

  • Valiklio snapelį išlankstykite tokiu kampu, kokio Jums reikia unitazo kraštų po lankstu pasiekimui;
  • WC valiklį Green geliu padenkite nestoru sluoksniu unitazo paviršių po lankstu, kur dažniausiai ir susikaupia kalkių nuosėdos;
  • Palikite WC valiklį veikti 10-15 minučių;
  • Lengvais judesiais patrinkite sieneles tualeto šepetėliu kol kalkės atšoks nuo sienelių;
  • Nuskalaukite valiklį vandeniu;
  • Įvertinkite maksimalų WC gelio efektą.

Taigi, jei norite efektyviai išvalyti unitazą nuo kalkių nuosėdų ir pasiekti maksimalų efektą rinkitės Buksvarus.lt WC gelį Green 1L. Sutaupykite laiko, neišlaidaukite medžiagoms pabandymui, efektyviai išvalykite unitazą, apsaugokite savo namų aplinką nuo kenksmingų chemikalų, neapkraukite nuotekų valymo įrenginių papildomomis cheminėmis priemonėmis. Būkite praktiškai saugūs.

Nustokite ieškoti, gaišti laiką, pradėkite atrasti – Buksvarus.lt