Kaip prižiūrėti biologinius nuotekų valymo įrenginius, septikus, šulinius, duobes

Rgs 9, 2019 | Straipsniai

Kaip prižiūrėti iš užtikrinti nuotekų valymo procesus valymo įrenginiuose. Nors Lietuvoje galima suskaičiuoti daug daugiabučių, individualių namų, taip pat, ne ką mažiau. Todėl valymo įrenginiai ir nuotekų valymas, ne naujiena, antrai grupei. Kai namuose generuojamas nuotekas yra privalu išvalyti patiems, arba, jas išvežti valymui. Kylant nuotekų išvežimo kainoms, atsirandant įvairioms problemoms lietuviai pradėjo ieškoti priemonių, kurios galėtų padėti efektyviai spręsti problemas ir sklandžiai prižiūrėti nuotekų valymo procesus.

Kaip prižiūrėti

Kaip prižiūrėti biologinius nuotekų valymo įrenginius, informacija domisi tik naujai juos susimontavę. Kad valymo įrenginių prižiūrėti nereikia, gali rekomenduoti tik juos montavę meistrai, kuriems rūpi tik darbų užbaigimas ir pinigų paėmimas iš klientų. Kad galėtų pradėti kito objekto įrengimo darbus. Senei, nuo neatmenamų laikų naudojantys įrenginius tokių klausimų nėra sau iškėlę tol, kol neatsiranda problemos įrenginiuose. Nesvarbu kokius įrankius naudoja nuotekų valymui, septiko tankus, kaupiamąsias duobes, šulinius, lauko tualetus ar šiuolaikiškus bio valymo įrenginius naudinga žinoti. Juos privalu ir prižiūrėti, kad nekiltų problemų ir teršalų valymo procesas nuotekose vyktų be perstojo. Tam yra skirtos valymo įrenginių priežiūros priemonės, taip vadinamos bakterijos valymo įrenginiams. Tai biologinė ir efektyvi koncentruota priemonė. Sudėtyje esantys Bio Enzimai ir bakterijos ypač pagreitina teršalų nuotekose irimo procesą. Jei ankščiau atrodydavo, kad valymo įrenginiuose yra per daug teršalų, paviršiuje matomos susikaupusios putos ar net pluta, tai šios priemonės dėka, visų šių nesklandumų galima išvengti gan pigiai arba atsikratyti. priemonės kitaip dar vadinamos bakterijomis kanalizacijai.

Bio Enzimai EXTRA – EEZYM, valymo įrenginiams, kanalizacijai – 1,3 kg – 12 mėn.

Taip pat skaitykite:

Kaip naudojamos ir kiek kainuoja

Kaip naudojamos bakterijos - Bio Enzimai valymo įrenginiams

Jei domitės vis efektyvesnėmis priemonėmis, greičiausiai žinote ir esate susipažinę ir su bakterijų valymo įrenginiams naudojimo būdais. Vienas priemones tereikia suberti ar į unitazą įmesti maišelį su bakterijomis ir nuleisti vandenį. Kitų priemonių aprašymo instrukcijoje galima rasti kitokių metodų. Pavyzdžiui, Buksvarus.lt Bio Enzymus nuotekų valymo yra rekomenduojama suaktyvinti šiltame vandenyje ir tik po to, bakterijas supilti tiesiai į rezervuarą su užterštomis nuotekomis. Galima ir kitas variantas, suaktyvintas bakterijas supilstyti į sanitarinius mazgus, nes kaip tvirtina gamintojas, nuotekos su teršalais atsiranda būtent per sanitarinius mazgus. Valymo irenginiai tik atlieka teršalų valymo darbą.

Kaina

Kaina Buksvarus.lt priemonių valymo įrenginiams nėra didelė. Jei teko pastebėti, daugelyje tinklinių prekybos centrų parduotuvėse taip pat galima rasti įvairių Bio bakterijų. Tik jos kainuoja skirtingai. Vienų kaina už 25 g yra beveik 5 aurai, 4,99, kiti gi , už 18 gramų ar daugiau prašo susimokėti tik centus. Kainų skirtumą sudėtinga perprasti, nes daugelis jau galėjo įsitikinti jų poveikį teršalams nuotekose. Taigi.

Buksvarus.lt Bio Enzimai valymo įrenginiams kainuoja ne daug, apie 32,99 eurai už 1,3 kilogramus. Tai reiškia, kad 100 g kaina yra vos – 2,53, o jau minėtas 25 gramų kiekis kainuoja apie 0,64 centus. Tik atsižvelgiant į tai, kad Buksvarus.lt bakterijos yra 100 procentų natūralios, biologinės ir dar koncentruotos, jų kaina visiems konkurentams šluosto nosis ne tik skaičių skirtumu, bet ir veiksmingumu. Tie, kurie dar nėra susipažinę su Buksvarus.lt produkcija nuo 2013 metų, pats metas įsitikinti, kad tariami ar rašomi žodžiai yra tikra tiesa.

Bio Enzimai naikina arba neleidžia atsirasti dvokui

Efektyviai priežiūrai

Tad, jei ieškote efektyvios priemonės priežiūrai ir problemų išvengimui, jas gali pasiūlyti Buksvarus.lt specialistai. Štai ir problemos, kurias gali išspręsti arba leis jų išvengti siūlomos priemonės:

 • Išnyks arba neatsiras nemalonių kvapų gama kanalizacijoje, rezervuaruose, kuris per alsuoklius ar net sanitarinius mazgus gali pasiekti ir namų erdves. Naudinga atminti, kad nemalonaus kvapo problema gali atsirasti nebūtinai neprižiūrint įrenginių. Dažnas atvejis, kai atsiranda dvokas atsiranda tada, kai išvežamos nuotekos ir valymo įrenginiai išvalomi. Atminkite, prieš išvežant ir išvalant nuotekas, naudinga įsigyti biologinių bakterijų ir po išvalymo, iškart jas suleisti į rezervuarą arba supilti per sanitarinius mazgus;
 • Sumažėjęs pralaidumas ar visiškai užsikimšusi kanalizacijai taip pat liūdina. Todėl naudojant priemones profilaktikai, galima sumažinti tokių nesklandumų ar problemų riziką;
 • Nuotekų valymo rezervuaro paviršiuje yra panaikinamos putos, o jei jau yra atsiradusi problema – pluta, nesudėtingai ją ištirpins ir nebeleis atsirasti;
 • Apsaugomas drenažas, kad pertekliniai teršalai nepatektų į gruntą ir jo neužkimštų. Jei turite panašią problemą, naudinga kreiptis Buksvarus.lt pagalbos dėl priemonių priskyrimo;
 • Bio Enzimai kanalizacijai nekenkia gyvai aplinkai, patekusios, suskyla į vandenį ir anglies dvideginį;
 • Išsprendžiami aplinkosauginiai klausimai.

Nereikia ieškoti receptų, kaip prižiūrėti nuotekas valančius valymo įrenginius. Juk su šepečiu nelipsite ir nemojuosite rezervuare… Jums tereikia išsiaiškinti, kokias biologines bakterijas kanalizacijai geriau naudoti, kad sumažėtų ir priežiūros išlaidos, ir sutaupytumėte savo laiko, nereikėtų kas savaitę nukelinėti rezervuaro dangčio.

Pratęsimas

Kadangi nuotekų valymo įrenginių rūšių yra daug, naudinga žinoti ir tai, kad šios biologinės priemonės efektyviai sprendžia ir kaupiamųjų rezervuarų klausimą. Naudojant bakterijas, pagreitėjęs teršalų bei organikos skaidymas talpyklose leidžia mažinti asenizacijos mašinų kvietimų skaičių. Išskaidyti teršalai neužima talpyklos tūrio, todėl susikaupimą galima ženkliai nutolinti.

 • Nuotekų paviršiuje nesusidaro pluta ir ji „neauga”;
 • Nesusidarant plutai, nuotekų galima prikaupti daugiau;
 • Sumažėja išvežimų skaičius per pusmetį ar net metus (priklauso nuo rezervuaro talpos);
 • Nebus kanalizacijos kvapo;
 • Sutaupysite nuo 50-60 eurų iki 100-150 eurų už išvežimą;

Naudinga žinoti

Svarbu nepamiršti kontroliuoti ir buityje naudojamų priemonių sudėtį. Jei naudojate biologines bakterijas valymo įrenginiams, reikėtų pagalvoti, kad, gal būt, prie bendro efekto naudingai prisidėtų ir Bio tabletes indaplovems.

Taigi, jei sąraše radote bent vieną problemą, kurią atpažinote esant ir pas Jus, prašome apsilankyti puslapyje Buksvarus.lt