Bakterijų STARWAX kaina – septikų priežiūros priemonės nuo 12,99 iki 21,99 eurų kainos leidžia apsispręsti greičiau

Kov 16, 2021 | Priemonės - pramonei ir namams, Straipsniai

Bakterijų STARWAX kaina. Lietuvos vartotojams buvo pristatytos biologinės priemonės septikų priežiūrai STARWAX. Kaina yra kur kas mažesnė, nei rinkoje siūlomų biologinių preparatų. Tad, vietinės kanalizacijos savininkams STARWAX tampa aktualia ir efektyvia alternatyva ne tik dėl kainos.

Bakterijų STARWAX kaina

Bakterijų STARWAX kaina

Ieškantiems STARWAX kainų Lietuvoje nereikėtų pamiršti, kad perkate ne kainą, bet bakterijų efektyvumą Jūsų valymo įrenginiams, septikams ar kanalizacijos duobėms su lauko tualetais. Tad akcentuoti kainų nereikėtų, nors palyginti jas visada – naudinga Buksvarus.lt. Tačiau pradžioje naudinga susipažinti su bakterijų STARWAX rūšimis, jų veiksmingumu ir tik po to, kainomis. Kadangi STARWAX rūšys yra kelios, skiriasi ir kiekvienos rūšies kaina.

Naudinga suprasti, kad tai yra skirtingo veiksmingumo ir paskirties bakterijos, todėl pirkti tik kainą nežinant kokioje situacijoje jos veiksmingiausios būtų nepraktiška.

STARWAX bakterijų kainos

starwax bakterijų kainos

Jei ieškote STARWAX bakterijų kainos jas rasti nėra sudėtinga sekant aukščiau išvardintų priemonių nuorodomis. Jos nėra didelės, ypač kai skelbiamos įvairios akcijos. Todėl Buksvarus.lt galima įsigyti bakterijų STARWAX už ypač nedidelę kainą.

STAWRAX 656 – maišeliais kaina

STAWRAX 656 - maišeliais kaina

Septikų priežiūros priemonė STARWAX 656 yra specialiais maišeliais. Pakuotėje jų yra 18 po 25 gramus. Viso pakuotėje yra 450 gramų bakterijų. Jei ši priemonė naudojama septiko priežiūrai ir kanalizacijos sistema naudojasi iki 4 asmenų šeima, STARWAX pakaks iki 4 mėnesių. Akcijos metu, Buksvarus.lt skelbia itin mažą bakterijų kainą – vos 12,99 eurai su PVM. Vos 0,72 centai už 25 gramų biologinę priemonę STARWAX, kai kai kurie sutinka mokėti net 5 eurus už vos 28,5 gramų mikroorganizmų pakuotę. Tad vartotojams paliekame spręsti patiems, kurių bakterijų kaina yra jiems patrauklesnė.

STARWAX 637 – sausos mikrogranulės

STARWAX 637 - sausos mikrogranulės

Šių bakterijų STARWAX kaina nėra didelė lyginant su mikroorganizmų paskirtimi bei tarnavimo laiku. Biopreparatas STARWAX 637 yra supakuotas po 500g palaidų mikrogranulių. 500 gramų pakanka iki 6 mėnesių ir naudojamos kai valymo įrenginiai ar septiko tankas yra paleidžiami naujai, naudojami retai (sodybose, soduose ir kt.), sistemose nėra fiksuojama problemų. Taigi, šių STARWAX bakterijų kaina yra 16,99 eur Buksvarus.lt akcijos skelbimo laikotarpiu. Įprastu laikotarpiu ši priemonė kainuoja brangiau, bet ne daug – 19,99 eurus.

STARWAX 655 – 3 maišeliai po 200 gramų

STARWAX 655 - 3 maišeliai po 200 gramų

Problemų sprendimui septike ar kito tipo valymo įrenginiuose bakterijos STARWAX 655 kainuoja 21,99 eurus. Akcijos metu Buksvarus.lt yra skelbusi ir mažesnę kainą, tai 16,99 eurų. Tad 1 200 gramų maišelio kaina yra vos 5,66 euro. Tai vėl gi ženkliai pigiau už efektyvią priemonę lyginant su plačiai reklamuojamais mikroorganizmais po 5 eurus už vos 28,5 gramų pakuotę. 600 gramų pakuotės pakanka mėnesiui, nes pagrindinė šių bakterijų paskirtis – atstatyti biologinių procesų veiklą septike ar bet kuriame valymo įrenginyje, kanalizacijoje. Tad kainos sprendžiant problemas nuo 16,99 iki 21,99 skiriasi ne ženkliai. Juolab, kad STARWAX bakterijos yra itin efektyvios ir praktiškos panaudojant buityje.

STARWAX 639 – 500 gramų palaidų granulių

STARWAX 639 - 500 gramų palaidų granulių

Kone populiariausios bakterijos STARWAX 639 kainuoja vos 19,99 eurus. Šių priemonių pakanka 6 ir daugiau mėnesių. Ilgesnis arba mažesnis laikas priklauso nuo generuojamų nuotekų kiekio. Todėl 2-3 asmenys gali jas naudoti ne tik 6 mėnesius, bet ir 7-9. Tad 19,99 eurų kaina už STARWAX bakterijas septiko priežiūrai ir jo darbo palaikymui nėra daug lyginant su 28,5 gramų mikroorganizmų maišeliu, kurio 500 gramai kainuotų apie 60-80 eurų. Esate pasiruošę tiek išleisti ar norite efektyviai nuotekų sistemą prižiūrėti išleidžiant mažiau?

Jei „perkate” kainą

„Pirkusiems” kaina be papildomos informacijos apie bakterijų STARWAX veiksmingumą ir efektą kanalizacijoje, septike, valymo įrenginiuose, tikėtis rezultato nėra tikslu. Tik pasikonsultavus su Buksvarus.lt pardavėjais Jums bus pasiūlytos bakterijos STARWAX ne tik patrauklia kaina, bet svarbiausia ir maksimaliu efektu Jūsų nuotekų sistemai.

Naudinga pasidomėti:

Taigi, jei ieškote efektyvių bakterijų ir tik po to kainos, rekomenduojame pasikonsultuoti ir tik po to įsigyti efektyvias priemones savo vietinės kanalizacijos priežiūrai ar problemų sprendimui.

Susisiekite, pasikonsultuokite ir gaukite geriausią individualų pasiūlymą, biopreparatai nuotekoms – Buksvarus.lt

Kontaktai