Kaip išvalyti tepalo dėmes nuo trinkelių

Sau 7, 2022 | Straipsniai

Kaip išvalyti tepalo dėmes nuo trinkelių, asfalto, kiemo plytelių ir kitų paviršių. Tokie ir panašūs klausimai iškyla atšilus orams ir nutirpus sniegui. Ant kieme esančios dangos pasirodo juodos, pilkšvos ar spalvotos tepalo, dyzelino ir kitų naftos produktų dėmės. Todėl jas norisi kuo greičiau pašalinti ir atstatyti estetinį vaizdą kieme. Tačiau jokios priemonės nesugeba pašalinti dyzelino, tepalo ir kt. skysčių dėmių nuo trinkelių, plytelių ar asfalto. Todėl svarbu atrasti efektyvų valiklį ir sužinoti kaip lengvai pašalinti dėmes nedarant žalos augmenijai ir aplinkai kieme.

Kaip išvalyti tepalo dėmes

Kaip matote pirmoje nuotraukoje, tai dėmė, kuri kieme „didėjo”, „plėtėsi”, „augo” ar kaip norite vadinkite net 8 metus. Taip nutiko dėl vienos priežasties. Individualaus namo bei kiemo savininkas įsigijo antrą automobilį, kuriuo pradėjo važinėtis žmona. Suprantama, kad kol žmona neįgijo vairavimo patirties, jai atiteko senesnė transporto priemonė. Ta transporto priemonė ir buvo statoma būtent toje vietoje nuolatos, nes ne visada skubiai pavykdavo pašalinti gedimus. Todėl neretai ant trinkelių kapsėdavo įvairūs skysčiai, taip sudarydami dėmelę, kuri per 8 metus užaugo iki gero kvadratinio metro. Todėl vieną dieną jie pradėjo domėtis galimybėmis kaip išvalyti tepalo, dyzelino dėmes nuo trinkelių ir pilnai išsivalyti, susitvarkyti kiemą.

Naudinga pasidomėti:

Naftos produktų valikliai

Jokia nei komercinė, nei nekomercinė paslaptis, kad naftos produktų valiklių Lietuvos rinkoje yra begalės. Tik spėk pirkti ir bandyti. Tačiau ar visi jie yra efektyvūs, saugūs žmogui, aplinkai, čia jau kitas klausimas. Mūsų klientai pasitikėjo rekomendacija įsigyti naftos produktų valiklį Bio Cleaner 100 1L. Valiklis yra biologinis koncentratas, kuriuo galima išvalyti visą kiemą, nes yra skiedžiamas vandeniu tam tikromis porcijomis atsižvelgiant į paviršiaus užterštumą. Greičiausiai sunku patikėti, tačiau niekas kitas neįtikins, jei veiksmų nesiimsite patys. Dyzelino ar kitų naftos produktų dėmes nuo trinkelių, plytelių ar asfalto itin greitai išvalysite valiklio neskiedus arba paliekant didesnę koncentraciją. Šiek tiek įtrynus į paviršių dėmių neliks.

Antroje nuotraukoje matyti, kad padengėme vos 2 trinkeles Bio Cleaner 100. Tokį veiksmą nusprendėme atlikti, kad būtų matyti kontrastas. Padengimo veiksmas nebuvo sudėtingas. Kad efektas būtų greitesnis, ant trinkelių užpylėme vos 50ml neskiesto Bio Cleaner 100 koncentrato. Lengvai patrynėme šepečiu, kad šiek tiek pašiaušti susigulėjusį tepalą.

Valymo darbai ir rezultatas

Padengus trinkeles apie 50ml naftos produktų bei angliavandenilių valikliu Bio Cleaner 100 paskirstėme jį ant 2 trinkelių paviršiaus. Tiesą sakant, pradžioje galvojome, kad rezultatas bus ne koks, tepalo ir kitų naftos produktų sluoksnis ant trinkelių buvo itin storas. Atsirado šiek tiek abejonių dėl rezultato. Tačiau praėjus apie 15-20 min. kol bendravome su savininku praėjo maždaug tiek laiko. Nusprendėme negaišti ir valiklį nuplauti. Plaunant nenaudojome jokios šluostės ar šepečio. Tiesiog valiklis buvo nuplautas vandens srove iš „šlangos” – laistymo žarnos, kurią davė savininkas. Taigi, koks valiklio Bio Cleaner 100 poveikis naftos produktams galima akivaizdžiai įsitikinti 3 nuotraukoje. Joje jau išdžiūvęs paviršius nuo vandens.

Kadangi Jūsų kiemui nereikia nei 25 L, nei 10, nei 5L naftos produktų valiklio, rekomenduojame sutaupyti ir įsigyti 1 litrą koncentruotos priemonės Bio Cleaner 100 1LBuksvarus.lt