Naftos produktų valymas nuo trinkelių, plytelių, betono, cemento, asfalto, vandens paviršiaus

Sau 31, 2021 | Priemonės - pramonei ir namams, Straipsniai

Naftos produktų valymas buitiniam vartotojui yra tarsi iššūkis kieme. Vienoje ar keliose vietoje laikomi automobiliai gali palikti naftos dėmių dėl kurių vėliau gali tapti neramu. Jų valymas nėra efektyvus, buitinės priemonės ar prekybos centruose įsigyti valikliai nėra tokie efektyvūs. Agresyvias chemines priemones naudoti namų erdvėje nėra saugu nei dėl savęs, nei dėl vaikų bei aplinkinių.

Naftos produktų valymas

naftos produktų valymas

Kiekvienas gražaus kiemo savininkas rūpinasi ir puoselėja jo aplinką, kad grįžti į namus būtų visada smagu ir jauku. Tačiau važinėjant automobiliu ir kieme statant juos kelis atsiranda paprasta tikimybė problemai atsirasti. Vieną dieną ant trinkelių, plytelių, betono ar asfalto gali užtikšti bent keli lašai tepalo, mazuto, alyvos, kuro iš žoliapjovės. Pradžioje nedidele problema atrodžiusi situacija vėliau virsta į didelė tepalų ar kitų naftos produktų dėme kieme, kuri nuolat pasitinka į kiemą įvažiavus pro vartus. Tad naftos produktų valymas tampa tikru iššūkiu kiekvienam norinčiam, kad jo kiemas ir vėl būtų švarus. Kur rasti tinkamą priemonę?

Priemonės ir kokybė

Jei apsilankėte pas mus yra tikimybė, kad tokiam Jūsų elgesiui įtakoja vis besitęsianti valiklio paieška. Daugelis valiklių naftos produktams dėmes pašalino tik paviršutiniškai, todėl tai nėra maksimali kokybė. Buksvarus.lt prekiauja biologiniu naftos produktų valikliu.

 • Koncentruotas valiklis;
 • Efektyviai ir lengvai pašalina naftos ir angliavandenilių produktus nuo visų paviršių;
 • Nekelia rizikos žmonių sveikatai;
 • Nedaro žalos gamtai;
 • Leidžia efektyviai apsaugoti namų aplinką ir palaikyti maksimaliai ją švarią.

Kadangi sunkiai išvalomų ar įsisenėjusių dėmių trinkelėse ar plytelėse pakeisti patiems naujomis nėra nei laiko, nei noro, naftos produktų valiklis iš Buksvarus.lt gali tapti geriausiu pagalbininku išvalant naftos produktus savo kieme.

Naudinga pasidomėti:

Naftos produktų valiklio veiksmingumas

Pašalinus pagrindinę naftos produktų dalį nuo paviršių ir nusausinus likučius ant paviršiaus yra užpilamas Buksvarus.lt valiklis. Drėgnu paviršius palaikomas apie 10-20 minučių. Laukimo laikas priklauso nuo įsisenėjusiu dėmių. Jei kieme nėra tikimybė prasidėti lietui, padengtas paviršius paviršius dar efektyviai valomas nuo kelių iki 7 dienų. Tokios valiklio formulės dėka efektyviai išvalysite bet kokių naftos produktų dėmes savo teritorijoje.

Tik ką atsiradusios naftos produktų dėmės yra išvalomos lengviau ir greičiau nuo visų paviršių.

 • Grindinio trinkelių ar plytelių;
 • Cemento, betono;
 • Asfalto;
 • Dirvožemio paviršiaus, grunto, vandens.

Koncentruotas valiklis suskyla į žmogui ir gamtai nekenksmingas medžiagas: H2O – vandenį, CO2 – anglies dioksidą. Šio naftos produktų valiklio pavadinimas yra Bio Cleaner 100. Kol kas Buksvarus.lt siūlo tik 2,5 litrų koncentruotą biologinį valiklį. Tačiau ateityje, valiklis bus siūlomas ir buitiniams vartotojams mažesnėje taroje. Tuo mus užtikrino pasirūpinsiantis Bio Cleaner 100 gamintojas.

Valiklio koncentratas

Buksvarus.lt siūlomas naftos produktų valiklis yra sukurtas pagal šiuolaikišką formulę, kuri išgauta naujausių technologijų dėka. Tai biologinis valiklis, kuris efektyviai ir lengvai susitvarko su visais naftos produktais.

 • Tepalai;
 • Mazutas;
 • Alyva;
 • Benzinas ir dyzelinas;
 • Kt. naftos produktai.

Ant bet kokio paviršiaus išsiliejus naftos produktams tenka imtis jų valymo proceso. Kadangi dažnai yra tam tikros rizikos aplinkui, gamta, žmonės, aplinka, gamtos ištekliai, cheminiai valikliai nėra naudojami. Jei naudoti agresyvias priemones, kam tada stengtis išvalyti naftos produktus? Greičiausiai su šiuo teiginiu sutiksite. nes cheminiai preparatai lieka paviršiuje, todėl gali kelti ilgalaikį ir nematomą bei nejaučiamą pavojų sveikatai Jums, vaikams, aplinkiniams, darbuotojams, jei tai yra aktyvi darbo vieta.

Koncentratas, priklausomai nuo naftos produktų kiekio yra skiedžiamas skirtingai.

 • Vandens paviršiaus vaivorykštinių dėmių šalinimui koncentruotas valiklis skiedžiamas paprastu vandeniu 1:50/55 santykiu;
 • Labiau užterštų paviršių valymui koncentratas stiprėja 1:40/45
 • Trinkelių, betono ar asfalto valymui 1:20/35. priklausomai nuo dėmių įsisenėjimo didinama ir valiklio koncentracija;
 • Itin stipriai užterštų paviršių naftos produktais 1:8/9/10, priklausomai nuo užterštumo lygio bei naftos produktų klampumo.

Taigi, norint efektyviai išvalyti tenka apsvarstyti ir visus sveikatos bei aplinkos apsaugos klausimus. Naftos produktu valiklis Buksvarus.lt yra apgalvotai sukurtas produktas.

Taigi, jei norite sėkmingai ir saugiai išvalyti naftos produktus savo ar įmonės kieme, ieškokite Bio Cleaner 100.

Efektyviai, lengvai ir saugiai – Buksvarus.lt