Kaip teisingai atlikti nustatymus naujoje indaplovėje: vandens kietumo nustatymas

Lap 13, 2019 | Straipsniai

Kaip teisingai atlikti nustatymus. Tenka pripažinti, kad indaplovės tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Dažnais atvejais, indaplovės tampa ir resursų taupymo prietaisu įmonių poilsio kambariuose bei maisto gaminimo įstaigose. Todėl naudinga susipažinti ir su prietaiso naudojimo instrukcijomis, naudojimo vadovu bei kaip sužinoti vandens kietumo lygį.

Kaip teisingai atlikti nustatymus

kaip teisingai atlikti nustatymus

Nr. 1

Indaplovės nėra tik skardinė dėžutė, kurią įjungus į elektros tinklą, ji gali atlikti tik vieną funkciją, plauti indus. Šiuolaikiškos technologijos gamintojams leidžia kurti įvairias papildomas ir patogias funkcijas indaplovėse, kad vartotojams būtų kuo naudingiau. Tad, „protingas” indaploves renkasi kiekvienas šiuolaikiškas vartotojas ir tas, kuris tikisi nepriekaištingo prietaiso tarnavimo ilgą laiką. Tikslūs indų plovimo režimo nustatymai veda ne tik prie geriausių rezultatų. Kai pasirinktas režimas neapkrauna prietaiso papildomomis ir tuo metu nereikalingomis funkcijomis – užtikrinamas efektyvus indaplovės darbas. Ne išimtis ir papildomų priemonių naudojimo įrenginiai indaplovėse. Jų darbinės funkcijos taip pat yra naudingos tiek plaunant indus, tiek apsaugant prietaisą nuo užkalkėjimo ar kitų problemų. Todėl, kaip teisingai atlikti nustatymus galima sužinoti naudotojo vadove.

Naudinga pasidomėti:

Vandens minkštinimo druska indaplovėms

druska indaplovėms

Nr. 2

Įsigijus naują prietaisą bučiai, poilsio kambariui ar kavinei tam, kad taupiai ir nepriekaištingai švariai būtų išplauti indai naudinga paskaityti ir naudotojo vadovą. Tokia prietaiso naudojimo instrukcija yra pridedama prie kiekvieno prietaiso. Jame vartotojai yra supažindinami ne tik su indaploves naudojimo subtilybėmis. Vadove yra aprašomas kiekvienas prietaiso indų plovimo režimas, elektros bei vandens sunaudojimo kiekis ir žinoma simboliais. Kiekvienas simbolis reiškia tam tikrą funkcijos pasirinkimą arba, papildomų medžiagų trūkumą.

Būtent aukščiau matomoje nuotraukoje Nr. 2 galima susipažinti su keliais simboliais. Snaigę primenantis indikatorius informuoja apie pasibaigusį skalavimo skystį. Į „S” raidę panašus užsidegęs simbolis reiškia, kad indaplovėje pasibaigė vandens minkštinimo druska. Degant šiam indikatoriui, indų plovimo procesas yra stabdomas, kol indaplovėje esantis specialus skyrelis šiai priemonei nebus papildytas priemone. Taip „protinga” indaplovė reaguoja tada, kai naudojamo vandens kietumo lygis viršija normas. Grįžtant prie nuotraukos Nr. 1 galite susipažinti, kokios gi vandens kietumo normos yra nustatytos ir kada yra rekomenduojama vandenį minkštinti. Ir jeigu vandens lygis viršija 7 dH, taip indaplovė apsaugo tiek indų plovimo procesą, tiek savo mechanizmus. Vandenyje esančios kalkės, indų plovimo metu nusėda ant pačių indų bei prietaiso sienelių, vandens išleidimo siurblio mentelių ir kitų paviršių, kuriuos vanduo pasiekia.

Naudojant vandens minkštinimo druską, „protinga” indaplovė leidžia pasirinkti druskos panaudojimo kiekį, žiūrėkite nuotrauką Nr. 1. Vartotojams pasirinkus, indų plovimo rezultatai bus maksimalūs, kuo įsitikinsite jau po pirmo plovimo naudojant vandens minkštinimo druską. Išdžiovinus taures, nepriekaištinga švara ir briliantinis žvilgesys – garantuotas.

Ieškantiems kitų buityje ar įmonėje naudingų prietaisų rekomenduojama pasidomėti informacija ir apie dziovykles.