Užkimšti kanalizaciją galima bevalant

Gru 6, 2018 | Straipsniai

Užkimšti kanalizaciją? Tokia nemaloni situacija, kai bevalant buvo užkimšta kanalizacija nutiko Klaipėdoje. Įsigijusi specialią priemonę kanalizacijos valymui, nenorėdama to, moteris užkimšo ją. Švarinimosi procesas baigėsi tuo, kad moteriškei teko ieškoti santechniko telefono ir pasiskambinus prašyti jo pagalbos.

Užkimšti kanalizaciją

užkimšti kanalizaciją

Greičiausiai tokios minties užkimšti kanalizaciją, neturi nė vienas. Pasak Buksvarus.lt specialistų, tokios situacijos, kai kanalizacijos vamzdynas yra užkemšamas taip, lyg būtų piltas cementas, yra dažnos. Moteris neslėpė pykčio, kad su pigiomis granulėmis, problemų turi gan daug. Kanalizaciją užkemša ne pirmą kartą ir priežastis tam – pirkta ne ta priemonė. Buksvarus.lt specialistai dalinasi praktiniais pastebėjimais: užkimšta kanalizacija dažnai skundžiasi vyresnio amžiaus žmonės. Gaila, bet garbingo amžiaus žmonės perka ne priemonę, bet kainą. Pamatę lentynoje pigią prekę kanalizacijos valymui, jie neskaitydami ją nusiperka ir padaro klaidą.

Moteris pasakojo priemonių kanalizacijai įsigijimo istoriją. Užkimšusi kanalizaciją vieno gamintojo granulėmis, kitą kartą jų jau nebepirko, nusprendė išbandyti kito gamintojo siūlomą priemonę ir suklydo vėl. Tikėjausi, kad perku skystą priemonę, bet vėl nusipirkau granulių. Norėjau išmesti, bet pagalvojau, kad šios gali būti kitokios nei prieš tai naudotos. Prisipažinsiu, klydau, tas granules kanalizacijai valyti reikėjo iškart išmesti, guodėsi moteris. Dabar problemų turiu daugiau, nors tikėjausi kitokio rezultato. Per šventes laukiau atvažiuojančių vaikų su anūkais, norėjau išvalyti kanalizaciją. Granules pyliau pagal savo nuožiūrą, kad nebūtų per daug ir per mažai. Paklausta moteris, kur tas granules supylė atsakė, kad pylusi visur, į vonią, virtuvės kriauklę, unitazą.

Supylusi granules į unitazą, moteris atsuko kraną ir paleido vandenį. Štai tada problemos ir prasidėjo, liūdnu balsu pasakojo moteris. Kaip galima siūlyti pirkti priemones kanalizacijos kamščių šalinimui, jei jas panaudojus vamzdynas yra užkemšamas, piktinosi moteris. Perki problemą, ne pagalbai skirtą priemonę. Prekybos centruose siūlomos granulės yra tikras šlamštas, pakeltu balsu pasakojo moteris. Jos balse jautėsi susijaudinimas, neviltis, kad jau ne pirmą kartą patenka į tokią nemalonią situaciją. Po priemonės panaudojimo ir užkimšimo, moteris griebėsi net buityje naudojamų medžiagų: sodos ir acto, bet šios priemonės, moters, padėties nepalengvino.

Taip pat skaitykite:

Kaip atkimšti kanalizaciją?

kaip užkimšti kanalizaciją

Taip, sutinku, esu kalta dėl savo sprendimo, bet, iki to momento, kol nesutikau šaunius specialistus iš Buksvarus.lt, galvojau, kad elgiuosi teisingai. Laimei, specialistai mane pakonsultavo ir nuramino. Pasiūlė savo efektyvią priemonę kamščiams kanalizacijoje pašalinti. Tik jų priemonė kainavo daug daugiau, nei mokėjau aš už abi priemones, apie 10 eurų. Man vėl pasiūlė granulių, šypsodamasi pasakojo moteris, bet šį kartą, jos balse atsispindėjo gera nuotaika ir pasitenkinimas.

[the_ad id=”18382″]

Pradžioje spyriojausi, galvojau, kad kelis kart apsigavau, dabar mane apgaus ir jie, bet trauktis nebuvo kur. Vamzdynas ir kanalizacija buvo užkimšti, pilamas vanduo nenubėgo nei vonioje, nei virtuvės kriauklėje, nei visoje kanalizacijoje. Teko atrasti stiprybės, kad dar kartą sutikčiau įkalbama pirkti chemines granules kamščių šalinimui. Malonūs specialistai man garantavo, kad daugiau nei yra užkimšta, jų priemonė neužkimš. Jie žino, kaip atkimšti kanalizaciją ir jų priemonė yra tam tinkamiausia. Žinoma, ilgai įkalbinėti manęs nereikėjo, turėjau problemų, kurias norėjau išspręsti. Buksvarus.lt specialistai, į užsikimšusią kanalizaciją subėrė apie 50 gramų minėtų granulių. Man pradėjus laukti rezultatų, jie mane nuramino ir liepė palaukti, paprašė užvirinti virdulį vandens. Virduliui užvirus, į kriauklę jie supylė tik pusę ar tai daugiau verdančio vandens. Po kelių akimirkų, kanalizacijoje prasidėjo keisti garsai. Kanalizacija tarsi kažką burbuliavo, girdėjosi įvairūs keisti garsai. ar tai padės, moteris paklausė specialistų, šie nusišypsoję paprašė palaukti. Jie minėjo, kad kanalizacijos atkimšimas trunka nuo 5 iki 10 minučių. Visą tą laiką šnekučiavomės. Specialistai dalinosi patirtimi ir, kad tokie kamščiai nėra naujiena. Skambučių, kad užsikimšo kanalizacija gaunama labai daug ir kas keista, didžiąją dalį kamščių sudaro būtent priemonės, kurios skirto vamzdynų atkimšimui, šypsodamiesi pasakojo specialistai.

Rekomenduojame koncentruotas valymo priemones namams ar pramonės objektų valymui:

Granulės atkimšo granulių kamštį

Moteriai besišnekučiuojant su Buksvarus.lt specialistais, o kanalizacijai vis dar beburbuliuojant, staiga, kriauklėje buvęs vanduo subėgo. Toks veiksmas leido suprasti, kad kanalizacija jau atkimšta. Tą patį veiksmą specialistai atliko ir vonioje. Moteris liko nustebinta, kad kamštį iš jos naudotų granulių panaikino kitos Buksvarus.lt specialistų pasiūlytos. Specialistai paaiškino, kad jų naudojamos granulės kamščių šalinimui yra profesionalios ir naudojamos pramonėje. Jie dalinosi įspūdžiais, kaip atkemša barų, kavinių, restoranų ar viešbučių kanalizacijas būtent šia priemone. Džiaugiuosi, kad pataikiau išsikviesti tokius specialistus, kurie išmano savo darbą, gyrėsi moteris. Nežinau kaip būtų buvę, jei ir vėl būtų nepavykę atkimšti kanalizacijos.

Švaros prekės.

Dabar turėsiu didelę patirtį užkemšant kanalizaciją, smagiai juokėsi garbaus amžiaus moteris ir pridūrė, kad dėl visa ko, Buksvarus.lt specialistų telefono numerį išsisaugosiu ir žinosiu kaip atkimšti kanalizaciją.

Priemonė riebalų gaudyklių valymui – granulės.

Nustokite pirkti kainą ir užkimšinėti kanalizaciją, pradėkite atrasti efektyvią kamščių šalinimo priemonę bei kokybę – Buksvarus.lt

[the_ad id=”18382″]