Valymo įrenginiams naudojamos priežiūros bei nuotekų valymo priemonės tinka ir kanalizacijai, kanalizacijos šuliniams, duobėms, septiko tankams, nuotekų surinktuvams, riebalų gaudyklėms – už vieną kainą. Tai ta pati nuotekų valymo sistema, skiriasi tik techniniai sprendimai, o paskirtis yra ta pati – užtikrinti maksimalų nuotekų valymą. Kad kuo mažiau teršalų patektų į aplinką ir gruntinius vandenis. Tokių nuotekų valymo įrenginių sistemų priežiūra nėra sudėtinga. Reguliariai priežiūrai naudojamos biologinės bakterijos ir natūralūs fermentai (baltyminiai katalizatoriai) padeda išvengti tam tikrų nesklandumų, valymo įrenginių bei kanalizacijos sistemos sutrikimų.

Bakterijos valymo įrenginiams

 

bakterijos valymo įrenginiamsbakterijos kanalizacijaibakterijos septikams

 

1. Naikina kvapą. Bakterijos užkerta kelią nemalonių kvapų atsiradimui kanalizacijoje. Tie, kurie jau buvo susidūrę su šia atrodytų paprasta, bet tuo pačiu ir mažai malonia problema gali patvirtinti. Biologinių bakterijų efektyvus poveikis leido šią problemą išspręsti gan nesudėtingai ir greitai. Nuolatos jaučiamas nemalonus kvapas kanalizacijoje ar galutiniame nuotekų valymo įrenginių rezervuare gali išvesti iš kantrybės net ir pačius kantriausius. Džnai, dvokas pasireiškia dušo kabinose, voniose, kriauklėse, po vandens nuleidimo. Atšilus orams, išėjimą, kvapas randa ir per alsuoklius. Bakterijos valymo įrenginiams tarnauja ir tokių problemų sprendimui.  Naudojant bakterijas nedideliais kiekiais ir reguliariai, tokios problemos pavyks išvengti;

2. Naikina kamščius ir valo nuotekų sistemą. Biologinių bakterijų ir natūralių fermentų pagalba galima išvengti ir kur kas rimtesnių problemų valymo įrenginiuose. Neprižiūrimų nuotekų valymo įrenginių sistemoje pradeda kauptis įvairūs junginiai. Šie prilipdami prie vamzdyno sienelių pradeda mažinti jų pralaidumą. Gyvenant savo ritmu ir apie jokias valymo įrenginių problemas negalvojant nutinka taip, kad vieną dieną kanalizacijos sistema nustoja funkcionavusi. Kaip pasakytų specialistai – užsikemša kanalizacija. Taip nutinka dėl tam tikrų priežasčių, kai nuotekose susidarę junginiai nepatenka į valymo įrenginius. Jie lieka prilipę prie vamzdyno sienelių. Todėl palaipsniui atsirandant vis didesniam sluoksniui junginių mažėja ir nuotekų pralaidumas. Naudojant biologines bakterijas ir natūralius fermentus valymo įrenginiams tokių problemų nekyla. Nuotekoms tekant dar namo kanalizacijos sistema iki valymo įrenginių, bakterijos pradeda skaidyti į nuotekas patekusius įvairius maisto likučius, riebalus ir kitas organines medžiagas. Tokio poveikio nuotekoms metu bakterijos neleidžia susikurti junginiams, kurie galėtų įtakoti sistemos funkcijoms. Išskaidytos medžiagos be trukdžių ir prilipimo prie sienelių nukeliauja iki pat valymo įrenginių, kur ir yra apdorojamos galutinai. Jei norite atkimšti vonią – efektyvi cheminė priemonė.

3. Palengvina valymo įrenginių darbą. Buitinėse nuotekose atsirandantys teršalai keliauja į valymo įrenginius, kad kartu su nuotekomis būtų maksimaliai išvalytos. Jei namo savininkai per daug apkrauna valymo įrenginius ir nesirūpina jų priežiūra gali atsirasti ekologiška problema ir grėsmė savininkams. Neprižiūrimi nuotekų valymo įrenginiai negalės maksimaliai atlikti savo funkcijų. Todėl į gruntą gali patekti daugiau nešvarumų nei numato Lietuvos Respublikos Aplinkos apsaugos ministerijos reglamentai. Todėl už aplinkos teršimą gali grėsti nemažos baudos. Be šių nemalonumų, namo šeimininkai rizikuoja ir savo sveikata. Jei į gruntinius vandenis pateks užterštos nuotekos, o prie namų yra iškastas šulinys, kuris namą aprūpina vandeniu tikėtina, kad teršalai netruks pasiekti ir užteršti ir geriamą vandenį. Tokių problemų atsiradimo išvengimui padeda valymo įrenginiams skirtos biologinės bakterijos. Kurios cheminės reakcijos metu suskyla į vandenį ir anglies dvideginį. Atlikdamos savo funkcijas bakterijos nekenkia ir aplinkai.

4. Priimtina produkto kaina priežiūrai. Bakterijos kanalizacijai kainuoja ne daug. Beveik metams užtenkančios biologinės priemonės kaina yra apie 30 eurų. Naudinga atminti, kad profilaktiškai naudojamos kanalizacijai skirtas bakterijas, nebereikės ieškoti efektyvios priemonės kamščių ar nemalonių kvapų sistemoje šalinimui. Argi tai ne praktiška? Įsigiję vieną priemonę už ganėtinai mažą kainą, išspręsite visus probleminius klausimus ir savo buityje.

Bakterijos kanalizacijai

Bakterijas valymo įrenginiams rekomenduojama naudoti nuo pat pradžių, kai tik sumontuojama kanalizacijos sistema namuose ir paleidžiami valymo įrenginiais. Įrenginių gamintojai gali bandyti prieštarauti tokioms rekomendacijoms. Bet net ir jie sutiks, kad nuotekos prasideda ne nuo valymo įrenginių. Kriauklės, vonios ir tualeto sanitariniai mazgai nėra sumontuoti iškart virš nuotekų valymo įrenginių. Tam name ir įrengiama kanalizacija bei nuotekų sistema, kad jos pagalba visos buityje generuojamos nuotekos būtų surenkamos ir nukreipiamos į valymo sistemą – nuotekų valymo įrenginius. Tad sutikite, kad valymo įrenginiai neįtakoja nuotekoms esančioms kanalizacijoje tol, kol jos nepatenka į valymo įrenginį. Todėl pagreitinti valymo procesą naudinga bakterijomis, kurios efektyviai užtikrins sklandų visos sistemos bei valymo įrenginių darbą.

Naudinga žinoti, kad nuo pat biologinių nuotekų valymo įrenginių įrengimo dienos pradėjus naudoti bakterijas ir natūralius fermentus išvengsite visų nesklandumų, kurie paminėti aukščiau. Numojant ranka ir tik valymo įrenginiais pasikliaunantiems gali tekti sumokėti brangiau, jei sistemoje, viena po kitos pradės atsirasti problemos. Nesklandumų šalinimas taip pat kainuoja, nes biologinių bakterijų kanalizacijai kiekis arba kitaip vadinama “šokinė” dozė rekomenduojama kur kas didesnė. Nepavykus problemos išspręsti pirmą kartą rekomenduojama tą patį veiksmą pakartoti. Tad ir šioje srityje galima panaudoti auksinę mintį, kad “skūpus moka du kartus”.

Sprendžiate Jūs, laukti problemų ar jų išvengti. Kam permokėti? Problemų galima išvengti kas mėnesį profilaktiškai panaudojant nedidelį rekomenduojamą kiekį biologinių bakterijų.

Tai efektyvu ir pigiau – Buksvarus.lt

0