Naujų ir probleminių valymo įrenginių priežiūra – septikai, valymo įrenginiai, kanalizacijos duobės/šuliniai

Spa 27, 2019 | Straipsniai

Naujų ir probleminių valymo įrenginių funkcijų sutrikimai gali būti įvairūs. Pramonėje ar buityje naudojamos nuotekų surinkimo bei valymo sistemos yra svarbios aplinkos apsaugai nuo taršos nuotekomis. Todėl pagrindinių funkcijų sutrikimai veda prie ekologinių problemų, kurios gali kelti pavojų ir savininkų ar darbuotojų sveikatai.

Naujų ir probleminių priežiūra

naujų ir probleminių įrenginių priežiūra

Jau senei yra skelbiama informacija apie tai, jog nesvarbu, kokius nuotekų valymo įrenginius naudojate, nauji jie ar seni, juos privalu prižiūrėti. Šį klausimą palikus natūraliam procesui gali iškilti sunkumų. Todėl naujų ir probleminių valymo įrenginių priežiūra yra rekomenduojama dėl daugelio priežasčių.

  • Tinkamai įrengta ir prižiūrima nuotekų valymo sistema nesukelia problemų dėl atsiradusių kvapų;
  • Naudojant priežiūrai skirtas biologines priemones sumažinama kamščių atsiradimo riziką;
  • Sklandžiai veikiantys valymo įrenginiai nėra apkraunami, todėl valymo procesas įgyvendinamas maksimaliai;
  • Nuotekų rezervuare nesusidaro putos ir pluta, kuri mažina talpyklos tūrį, todėl pradeda dažnėti nuotekų išvežimo poreikis. Jis gali padažnėti nuo 1 karto per metus iki išvežimo kas mėnesį;
  • Prižiūrima nuotekų sistema – kanalizacija, nereikalauja didelių investicijų. Nėra problemų, nėra ir išlaidų;
  • Maksimaliai išvalytos nuotekos, patekusios į gruntą nekemša jo mikrodalelėmis, todėl vyksta sklandus valyto vandens maksimalus filtracijos procesas;
  • Švarus namų gruntas ir jame esantys gruntiniai vandenys neužteršia ir prie namų esančio šulinio;
  • Prižiūrima valymo įrenginių sistema leidžia jaustis saugiai visiems.

Taip pat skaitykite:

Probleminiai valymo įrenginiai

Aukščiau išvardintos problemos, kurios gali atsirasti visų tipų valymo įrenginiuose be išimties atsiranda ne tik dėl netinkamo naudojimo. Neretai, naujų namų savininkai, pradėję naudotis vietine kanalizacijos sistema pastebi, kad ji funkcionuoja ne taip kaip privalo. Tokios problemos pradeda kelti rūpestį, nes ne savininkų įrengta kanalizacijos sistema turi daugiau klaustukų nei atsakymų. Tai gali nutikti įsigijus senei nenaudojamus namus, sodybas, sodo namelius ar nupirkti būstą jau ankščiau buvusiais valymo įrenginių sutrikimais. Nesklandumai sistemoje verčia nerimauti dėl bendros namų aplinkos būsenos, kuri gali būti nesaugi. Tačiau visada yra išeitis žinant, kad yra priemonių, kurios gali padėti atstatyti valymo įrenginių maksimalias darbines funkcijas. Tokiomis prekiauja Buksvarus.lt – bakterijos kanalizacijai.

Priemonės valymo įrenginių priežiūrai

Buksvarus.lt siūlo bio bakterijas iš kelių gamintojų, patogiam pasirinkimui. Vienos priemonės yra skirtos ir naudojamos tik sistemos sklandaus darbo palaikymui, kitos yra rekomenduojamos atsiradusių problemų greitam šalinimui. Apleistų ar probleminių septikų, kanalizacijos duobių, valymo įrenginių funkcijų atstatymui yra rekomenduojamos itin koncentruotos priemonės.

Bakterijos STARWAX, Prancūzija

mikroorganizmų pusiausvyros sureguliavimui

Gamintojas iš Prancūzijos siūlo itin platų asortimentą priemonių – biologinių bakterijų visų tipų valymo įrenginiams, kurios gali būti skirstomos į tris svarbias kategorijas. Bakterijas, kurios yra naudojamos tik profilaktinei priežiūrai po naujų įrengimų paleidimo. Bakterijas, kurios skirtos nuolatinei priežiūrai ir bakterijos, kurios skirtos probleminių valymo įrenginių sistemos darbo atnaujinimui.

naujų ir probleminių

Ilgo veikimo bakterijos, nuolatinei priežiūrai

bakterijos starwax

Bakterijos profilaktikai, naujiems įrenginiams

bakterijos starwax

Probleminiams įrenginiams, septikams, duobėms, lauko tualetams

retai lankomų septikų funkcijų palaikymui

Retai lankomų objektų nuotekų sistemos funkcijų palaikymui