Efektyvus problemos sprendimas. Užsikimšo vonia

Gru 4, 2018 | Straipsniai

Efektyvus problemos sprendimas. Greičiausiai sutiksite ir neleisite pameluoti, kad vonia, mūsų gyvenime užima ne paskutinę vietą. Jei ne mes, tai mūsų vaikai ar antrosios pusės jas naudoja kaip pagalbininką švarai bei higienai palaikyti. Prausimosi metu, į vonios sanitarinį mazgą, po to į alkūnę – sifoną patenka gan daug teršalų. Plaukai, dantų pastos, muilo, šampūno ir kitų prausiklių likučiai patenka į sanitarinė mazgą. Jie lyg ir nubėga, nieko blogo nepastebime, bet alkūnėje po vonia vyksta kiti, mums plika nematomi dalykai. Visos aukščiau išvardintos medžiagos bei plaukai, kanalizacijoje po vonia pradeda jungtis į naujus junginius, kurie limpa ir prie vamzdyno sienelių. Taip pradeda formuotis kamščiai.

Efektyvus problemos sprendimas

efektyvus problemos sprendimas

Nors plika akimi, junginiai vonios sanitariniame mazge nėra matomi, jų buvimą galima pastebėti. Nepageidaujamų junginių susidarymą galima pastebėti, kai išleidžiant iš vonios vandenį, į kanalizaciją vanduo subėga ne taip sklandžiai kaip iki tol. Tai reiškia, kad nuotekų pralaidumas vonioje sumažėjo, o tai veda prie rimtesnės problemos atsiradimo – kamščio. Kaip išspręsti šią problemą arba užkirsti kelią tokios atsiradimui? Į pagalbą buitiniam vartotojui ateina Buksvarus.lt priemonė, kurie yra viena iš efektyviausių vonios kamščių naikinimo srityje. Cheminės granulės kamščių šalinimui – geriausias Jūsų pagalbininkas ir efektyviausia priemonė vonioms. Efektyvus problemos sprendimas.

Granulės vonios kamščių tirpinimui

Buksvarus.lt granulės yra cheminė priemonė, kuri naudojama kamščių pramoniniuose objektuose šalinimui. Kodėl naudinga granules naudoti kamščių naikinimui vonioje? Atsakymas labai paprastas. Pramoninių granulių, buities problemų sprendimui reikia gan nedaug, apie 30-50 gramų. Kadangi ši priemonė supakuota didelėmis pakuotėmis, Buksvarus.lt yra pasiruošusi padėti ir buityje atsiradusių kamščių šalinimo klausimais, specialistai pasvers ir atsiųs tik reikiamą kiekį. Kadangi pramoniniuose objektuose, šių granulių tenka panaudoti šimtais gramų ar net kilogramais, kamščio vonioje sunaikinimui pakaks vos 50 gramų. Buksvarus.lt sveria po 100g, nes yra ir tokių kamščių, kurie yra įsisenėję ir jų tirpinimo procesą naudinga pakartoti. Taigi, 100 gramų efektyvių granulių, Jums pakaks 2 kartams, per kuriuos atsikratysite bet kokio senumo kamščių.

kaip atkimsti vonia

Kaip granulės veikia?

Cheminė priemonė yra panaudojama paprastai. Į užsikimšusį sanitarinį mazgą, 50g granulių yra tiesiog suberiama. Rekomenduotina, kad vonios alkūnėje būtų vėsus vanduo ir tuoj paaiškinsime kodėl. Granulių kamščių tirpinimo reakcija prasideda reaguojant su šiltu ir karštu vandeniu. Prasidėjus reakcijai ankščiau, granulės nepasieks norimo tikslo, nesubėgs prie susidariusio kamščio. Šalinimo procesas gali būti neveiksmingas. Jei, granules supilsite į alkūnę, kurioje yra šaltas vanduo, kamščio vonioje atsiradimo vietą pasiekusios granulės bus tinkamai paruoštos procesui. Tai atlikus, į vonią rekomenduojama supilti nuo 500 ml iki 1L verdančio vandens. Vandens kiekis priklauso nuo to, kiek toli vamzdyne gali būti susidaręs kamštis. Jei kamštis vonioje susidaręs tik alkūnėje, pakaks ir 500ml verdančio vandens. Atmintina, kadangi granulės yra cheminė priemonė, ji reaguoja su metalu. Granulių nerekomenduojama naudoti, jei vonios sifonas ar vamzdynas yra sumontuotas iš dalių, pagamintų iš aliuminio medžiagos.

Ar granulės padeda?

Kamščių vonioje tirpinimo granulių cheminė reakcija, kai yra užpilamas verdantis vanduo, vyksta vos kelias minutes, nuo 5 iki 10. Per tą laiką, kamštį sudarančios medžiagos yra tiesiog ištirpinamos. Lengvai ištirpsta plaukai, visos švarai naudojamos priemonės, kurios alkūnėje jungiasi į naujus junginius ir sudaro kamščius.

Itin efektyvi priemonė

Nors daugelio mūsų namuose yra įvairios vonios atkimšimo priemonės: dratai, pompos ir taip toliau. Kaip atkimsti vonia, Buksvarus.lt specialistai siūlo rinktis patogesnį ir saugesnį būdą – granules. Granulės nėra žalingos kanalizacijos sistemai, jei ji nėra pagaminta iš aliuminio. Tai kas efektyvu pramonės objektuose problemų sprendimui, buitinių kamščių vonioje atkimšimui yra dar naudingiau ir efektyviau. Efaktyvus problemos sprendimas.

Efektyvus problemos sprendimas – Aplinkos saugumas

Nors granulės kamščių šalinimui yra cheminė priemonė, panaudotos vonioje, iki aplinkos nepatenka. Jei priemonė yra panaudojama individualiame name, kuriame veikia biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, jie be sunkumų išvalys nuotekas ir nuo šios priemonės. Granulių reakcija vyksta vos iki 10 minučių. Vėliau, jų poveikis sumažėja, o šaltame vandenyje sustoja. Valymo įrenginiai, granules iš nuotekų išvalys taip pat kaip ir kitus teršalus, todėl į aplinką priemonė nepateks. Daugiabučio namo bute sprendžiama vonios kamščio problema taip pat neturėtų kelti problemų. kartu su nuotekomis, granulės pasieks miesto vandenvalos ūkį ir ten bus išvalytos su kitais teršalais nuotekose.

Buksvarus.lt siūlo ir biologines priemones problemų sprendimui. Naudinga atminti, kad toks sprendimas yra šiek tiek ilgiau trunkantis procesas. Bet, jeigu domitės ir bakterijomis kanalizacijai, siūlome paskaityti ir susipažinti:

Efektyvus problemos sprendimas

Suprantama, tikėti tuo kas rašoma nepabandžius, nėra lengva. Kam už eurą pirkti 500 gramų priemonės, kuri nėra veiksminga, jei už 10 eurų gausite itin efektyvią priemonę ir didžiausią kamščių vonioje priešę – granules.

Todėl nustokite ieškoti, pradėkite atrasti efektyvias priemones – Buksvarus.lt

Žymos: kaip atkimsti vonia