Kada pradedamos naudoti biologinės priemonės?

Lie 10, 2017 | Straipsniai

Kada pradedamos naudoti biologinės priemonės?

Žmonės, kurie paskambina į buksvarus.lt kontaktų skiltyje nurodytu telefonu dažnai klausia apie patį biologinių bakterijų panaudojimo procesą. Gaila, bet dar ne visi lietuviai supranta nuotekų valymo sistemos priežiūros svarbą. Daugelis, kurie yra susimontavę namuose kanalizacijos sistemą ir jau prie jos yra prijungę valymo įrenginius mano, kad tuo tolimesnis nuotekų procesas gali vykti savaime ir be priežiūros.

Deja, taip nėra ir klysta tie, kurie mano, jog valymo įrenginių ar kanalizacijos namuose prižiūrėti nereikia. Kai kurie, kurie skaitantys šias mintis gali tik patvirtinti, kad yra taip buvę, galvota, kad daugiau nieko nereikia daryti, sistema pati veiks sklandžiai. Taip galvota kol neatsirado tam tikrų aplinkybių – problemos kanalizacijoje ar nuotekų įrenginiuose. Nuotekų valymo įrenginiai yra skirti individualių namų ar gyvenviečių nuotekų valymui ir švarios aplinkos užtikrinimui. kuo geriau funkcionuoja nuotekų valymo sistema, tuo švaresnė Jūsų namo aplinka ir pati gamta. Tai reiškia, kad vanduo ir šulinyje, kurį gal būt esate išsikasę vandens į namą tiekimui, bus daug švaresnis ir žinoma – saugesnis Jums ir Jūsų šeimos nariams.

Kada pradedamos naudoti

kada

Pirma problema, kuri paskatina mūsų klientus skambinti ir ieškoti sprendimo būdų yra nemalonaus kvapo atsiradimas kanalizacijoje ir valymo įrenginiuose. Dažnai nemalonūs kvapai iš kanalizacijos pasklinda po namus, tai nėra malonu nežinant kada jis išnyks. Bet jeigu jau žmonės kreipiasi pagalbos reiškia, kad suprato, jog toks nemalonus kvapas niekada neišnyks. Gali būti įvairių svyravimų, kai smirda mažiau ar daugiau, bet bendrai paėmus, kvapas pradeda persekioti visur kol netampa įkyrus. Štai tada lietuviai pradeda ieškoti priemonių, kuriomis būtų galima tuos kvapus pašalinti. Tikėtina, kad šią informaciją skaitant jau būsite perkaitę begales straipsnių, youtube peržiūrėję daugybę video medžiagos kaip efektyviai panaikinti nemalonų kvapą kanalizacijoje buityje naudojamomis priemonėmis. Esame įsitikinę, kad ir Jūs jau įsitikinote tokių buitinių priemonių veiksmingumu, susilaikysime nekomentavę.

Naudinga paskaityti:

Kita problema, kuri priverčia individualių namų savininkus ieškoti priemonių sprendimui yra nuotekų pralaidumo sumažėjimas arba pilnas kanalizacijos sistemos užsikimšimas. Tokia problema gali atsirasti ir naujuose valymo įrenginiuose, tai priklauso ir nuo namo savininkų elgesio buityje. Pagal LR Aplinkos apsaugos ministerijos teisės aktus į nuotekas draudžiama pilti mašinų tepalus, įvairią ne buičiai skirtą chemiją ar suleisti nuotekas su kuro likučiais. Toks veiksmas veda prie gruntinių vandenų užterštumo su galimybe gauti baudą ir biologinės rizikos Jūsų šeimai.

 

kada pradedamos

Gaila, bet kol neatsiranda problema aplinkoje, tol nesusirūpinama ir kanalizacijos bei nuotekų valymo įrenginių priežiūra. Nuo pat valymo įrenginių paleidimo dienos rekomenduojama naudoti, kurios vadinamos biologinės bakterijos kanalizacijai. Jų dėka efektyviai galima išvengti aukščiau įvardintų problemų, kurių pagrindinė nėra nemalonių kvapų naikinimas. Biologinės bakterijos ir natūralūs fermentai išskaido nuotekose atsiradusius mikroorganizmus, mikroelementus ir organines medžiagas, kurios atsiranda buityje. Šio cheminio proceso metu apsaugomas kanalizacijos vamzdynas ir nuo prie jo sienelių prilimpančių įvairių junginių, riebalų bei maisto likučių. Galima sakyti, kad profilaktikai naudojamos biologinės bakterijos sprendžia dar neatsiradusias problemas. Biologinės bakterijos valymo įrenginiams apsaugo visą nuotekų sistemą, nežaloja jos ir yra draugiškos aplinkai – gamtai.

* Neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams;
* Skaido riebalus;
* Skaido įvairius nuotekose susidariusius junginius;
* Atkemša užsikimšusią kanalizaciją;
* Valo kanalizaciją;
* namų šeimininkams leidžia jaustis saugiai švariau.

Ant dugno mažėja dumblo – mažėja problemų

Naudojant profilaktikai kanalizacijos bakterijas mažėja ant talpyklos dugno nusėdančio dumblo kiekis. Tai ne tik maksimalaus tūrio palaikymas valymo įrenginyje. Valyto vandens dėka, smulkus dumblas keliauja į infiltracinę sistemą ir į žemę. Po tam tikro laiko žemėje susidaro plėvelė, kuri pradeda mažinti vandens susigėrimą į žemės korius. Tad po tam tikro laiko, dėl dumblo užsikemša ir infiltracinis šulinys. Priklausomai nuo asmenų skaičiaus, kurie naudojasi kanalizacija, infiltracija užsikimšti gali nuo 2 metų iki 10 ar daugiau. Tinkamai prižiūrint nuotekų valymo įrenginius ir naudojant kanalizacijos bakterijas panašių problemų galima išvengti arba jas atitolinti dideliam laiko tarpui. Taigi, valymo įrenginių paskirtis yra valyti taršias medžiagas, kurios sukuriamos buityje. Tačiau visų be išimties valymo sistemų problema yra dumblas. Būtent jo išskaidymui ir reikalingos bakterijos, kurios panaudojamos per kanalizaciją, kad kaskart nekilnoti įrenginio dangčio norint jomis papildyti sistemą.

Greičiausiai supratote, kada naudinga pradėti naudoti bakterijas. Biologines bakterijas pradėkite naudoti nuo pat pradžių, išvengsite didelių išlaidų problemų sprendimui – Buksvarus.lt

Nuo šiol, Buksvarus.lt plečia savo asortimentą, siūlo bio indaploviu tabletes.

Švaros prekės.