Nuotekų valymo įrenginių, septikų priežiūra, kai objektai lankomi retai, kanalizacija naudojama mažai

Lap 24, 2019 | Straipsniai

Nuotekų valymo įrenginių priežiūra. Septikų priežiūros priemonės. Neretai susiduriama su situacija, kai įsigyjamas arba perimamas valdyti papildomas nekilnojamas turtas su vietine kanalizacija. Retai lankomo objekto priežiūra dažnai pradeda kelti sunkumų. Ypač sugadinti nuotaiką gali ilgą laiką nelankyti ir nenaudoti nuotekų valymo įrenginiai, septikai, kanalizacijos šuliniai ar duobės. Todėl tik investavus į papildomą nekilnojamą turtą su valymo įrenginiais naudinga sužinoti, kokios problemos jų laukia ir kaip efektyviai galima jų išvengti nuo pradžių.

Nuotekų valymo įrenginių priežiūra

nuotekų valymo įrenginių priežiūra

Individualius namus turintys galėtų pakonsultuoti naujai pasistačiusius dėl priežiūros. Tame sąraše būtų galima rasti ir bet kokios rūšies valymo įrenginius. Juos prižiūrėti privalu, kad nuotekos būtų išvalytos nuo teršalų kuo geriau, kad jie nepatektų į gruntą šalia namų ir tokiu būdu jo neužterštų. Neprižiūrima nuotekų sistema ar kanalizacija pradeda kelti rūpesčius, pradeda nuo nemalonaus dvoko, ir baigiant sistemos užsikimšimu. Naudojant priemones kanalizacijos nuotekų sistemos priemones, tokių staigmenų galima išvengti. Panaši situacija bei rūpesčiai susikuria ir retai lankomuose objektuose, kuriuose naudojama vietinė kanalizacija.

Taip pat skaitykite:

Problemos retai naudojant

uzsikimso nuoteku sistema

Turint kelis nekilnojamo turto objektus, sodybas, sodo namelius ar vasarnamius, lankyti kasdien jų nėra prasmės. Vien tik dėl apsilankymo neverta gaišti laiko, tačiau dėl kelių priežasčių, objektus lankyti privalu. Ir viena jų yra nenaudojama kanalizacijos sistema, septikai ar kitos rūšies valymo irenginiai. Retai lankomų ir mažai naudojamų nuotekų sistemose taip pat atsiranda nemalonios problemos.

  • Retai naudojamoje kanalizacijos sistemoje, dėl „stovinčio” vandens atsiranda nemalonus kvapas. Ir kuo ilgiau ji yra nepastebėta, tuo stipresnis ir aitresnis darosi kvapas. Dvokas pasklinda ne tik po visą kanalizacijos sistemą, bet gali prasibrauti ir iki namų. Todėl į vasarnamį, sodo namelį ar sodybą atvykę po 6 ar daugiau mėnesių, Jus gali pasitikti nežemiškai dvokiantis košmaras ir patalpose, ir visoje aplinkoje;
  • Nenaudojama nuotekų sistema, kai vanduo neteka, vandenyje buvusios medžiagos ir priemaišos nusėda ant dugno. Dugnas gali būti vamzdyno, gali būti ir septiko viena iš talpyklų. Todėl nuosėdos gali sumažinti pralaidumą arba pilnai užkimšti nuotekų pratekėjimo sistemą. Todėl atvažiavus į objektą smagaus laiko praleidimui galima nusivilti, nes vietoje smagumo teks spręsti ilgai nenaudotos nuotekų sistemos problemas.

Sprendimo būdai

Jei retai lankote turimus objektus ir paliekate viską savaiminei eigai, problemas pasiruoškite spręsti atvykus. pasiimkite oro gaiviklių pakuotę ir kanalizacijos lyną. Nors kvapą iš patalpų galima išvėdinti, dratu jo neišsuksite. O ir kamščių talpyklose dratu nepašalinsite. Todėl verta susipažinti su biologine priemone, kurią panaudojus prieš išvažiuojant iš objekto, po 6 mėnesių ją rasite tokią, kokią palikote.

Bakterijos STARWAX

Gamintojas iš Prancūzijos yra sukūręs visą liniją biologinių priemonių efektyviai septikų priežiūrai. Viena iš kelių priemonių yra ir bakterijos retai lankomų bei naudojamų septikų priežiūrai. Tai unikalios formulės biologinė priemonė objektų savininkams, kurie retai juose lankosi ir retai naudoja kanalizaciją. Specialiai sukurta formulė leidžia visus 6 mėnesius neprižiūrėti nuotekų kanalizacinė sistemos. Priemonė, turinti specialų mikroaplvalkalą pasiskirsto po visą sistemą ir veikia tolygiai vienodai visus 6 mėnesius. Šių mėnesių eigoje sistemoje nekils problemų.

  • Užkertamas kelias nemalonių kvapų atsiradimui;
  • Bus palaikomos sistemos pralaidumo funkcijos;
  • Nesusidarys kamščiai;
  • Bakterijos palaikys mikroorganizmų pusiausvyrą visus 6 mėnesius.

Taigi, jei turite kelis objektus su vietine kanalizacija, Jūsų kaskart aptinkamos problemos gali būti išsprendžiamos. Prieš išvykstant ir kanalizacijos sistemą paliekant nenaudojama ilgam laikui, į unitazą supilkite bakterijų STARWAX ir nuleiskite vandenį, kruopščiai nuplaukite. Tolimesnius veiksmus palikite biologinei priemonei ir rūpesčius pamirškite 6 mėnesiams.

Priemonė nebijo sodos, įvairių buitinių rūgščių ar baliklių, todėl bakterijos kanalizacijai STARWAX veiksmingumas dėl to nesumažėja.

Atmintina, kad retai lankomų objektų kanalizacijos funkcijų palaikymo bakterijos nesprendžia jau esančių problemų. Tam privalu pasirinkti kitos paskirties priemones, kurias atrasite konsultacijos metus KONTAKTAI.

Nustokite spręsti problemas, pradėkite jų išvengti – Buksvarus.lt