Priemonės lauko tualetų priežiūrai, šuliniams ir duobėms – bakterijos, mikrooganizmai

Lap 8, 2019 | Straipsniai

Priemonės, kurios užtikrina sklandų lauko tualeto priežiūrą, yra geidžiamiausia prekė ir Lietuvoje. Šiuo metu, daugelis naudoja tik tinklinius produktus, kurie, kaip rodo praktika, veikia kiek kitaip, nei specialiai tam skirtos. Todėl supažindinti su poveikiu kiekvieną vartotoją, kuris domisi šia informacija yra naudinga.

Bakterijos lauko tualetuiSkystos, itin efektyvios, maksimalios koncentracijos. 1 litro pakanka iki 12 mėnesių. Jei apkrovimai didesni, vasaros sezonui. Naikina kvapus, suskystina organiką bei celiuliozę, pagreitina biologinį taršių medžiagų irimo procesą.

Bakterijos lauko tualetams900g, pakanka iki 12 mėnesių 4 asmenims.

Priemonės lauko tualetams – Priežiūrai, Valymui

priemonės

Jokia naujiena, kad kiekvienas vartotojas turi savo poreikius. Tačiau kiekvienas, nusipirkęs bakterijas lauko tualetams tikisi maksimalaus rezultato. Dažnas priemonę perka Senukuose, Moki-Veži, Ermitaže, Sanitexe – PROMO ar prekybos centruose, tokiuose kaip RIMI, Maxima, IKI, Norfa ir kt. Todėl naudinga kiekvienam žinoti, kad šie tinklai nėra specializuoti, todėl maksimalios naudos, tikėtis nėra prasmės. Ieškoti priemonių naudinga specializuotose vietose, kuriose apsiperka ne tik verslo atstovai, bet ir buitiniai vartotojai. Specializuotos prekės yra kur kas veiksmingesnės už plačiai siūlomas.

Naudinga paskaityti:

Buksvarus.lt priemonės

lauko tualetams, duobėms, šuliniams

Efektyvi priemonė lauko tualetams – maišeliuose

Buksvarus.lt yra būtent ta prekybos vieta, kurioje dauguma prekių yra profesionalios. Jos naudojamos kavinėse, baruose, restoranuose, viešbučiuose arba, namuose – buityje. Todėl nereikėtų lyginti Buksvarus.lt bakterijų lauko tualetams su esančiomis prekybos centruose. Ir kas svarbiausia, ir kaina niekuo nesiskiria nuo tinklų. Kai kurios yra siūlomos net pigiau.

Tiems, kurie tikisi konkrečios prekės galime pasiūlyti itin veiksmingą prancūzišką produktą, bakterijas STARWAX. 500 gramų pakanka 6 mėnesiams, per kuriuos yra išsprendžiamos tam tikros problemos arba, tokių išvengiama.

  1. Lauko tualete atsiradęs ar esanti nemalonus kvapas yra priimtinas ar pakenčiamas ne visiems. Jo atsiradimo priežastys yra įvairios, bet pagrindinė, tai perkrauta sistema: šulinys, bačka ar duobė. Neretai, perkrauto tualeto paviršiuje susidaro pluta, kuri neprižiūrint, vis didėja. Todėl priemonės, kurias norima panaudoti ne visos yra veiksmingos. Tik kvapo naikinimui siūlome atrasti belgiškas bakterijas, kurias lengva panaudoti;
  2. Paviršiuje susidariusi pluta ir atsiradęs nepakenčiamas dvokas dar ne viskas. Kadangi lauko tualetai ar kanalizacijos duobės yra tam tikro tūrio, didėjanti paviršiaus pluta mažina nuotekų susikaupimo kiekį. Susidarius tokiai situacijai, nuotekas išvežti tenka dažniau, dažniau yra kviečiamos asenizacijos mašinos, kas papildomai kainuoja ne mažai. Todėl naudojant bakterijas lauko tualetams ar šuliniams, tokių reiškinių bei problemų galima išvengti neišleidžiant tam daug lėšų. Pavyzdžiui, bakterijų STARWAX kaina nėra didesnė vos 19,99 eurų su PVM. Tai reiškia, kad mėnesiui, lauko tualeto ar kanalizacijos duobės priežiūrai išleisite šiek tiek daugiau nei 3 eurus. Argi tai brangu savo nuotekų sistemos priežiūrai? Problemų sprendimas kainuoja ženkliai daugiau, palaukite ir įsitikinsite. Kalbant rimtai, išvežus nuotekas iš lauko tualeto ar kitos kaupiamosios talpos, visada, iškarto panaudokite naują priemonės pakuotę. Išsiurbtas bei išvalytas tualetas taip pat gali pradėti skleisti kvapus dėl  žuvusių bakterijų pertekliaus. STARWAX bakterijos naikina kvapų molekules, todėl laiku reaguojant galima nemalonumų išvengti.

Veiksmai, kad neatsirastų pluta

greitam problemų sprendimui

Naudojant lauko tualetą, nuotekų paviršiuje susidariusi pluta tampa lyg dangčiu visai sistemai. Tam, kad teršalų skaidymo procesas mikroorganizmais būtų sklandus, kartą per mėnesį ar kelis kartus, ant paviršiaus užpilkite vandens. Kartu su juo galima pilti ir Buksvarus.lt bakterijas kanalizacijai. Toks veiksmas padės spręsti plutos naikinimo klausimą, nes STARWAX skaido visą organiką.

  • Maisto likučius;
  • Riebalus;
  • Celiuliozę;
  • Tualete „padėtus” teršalus;
  • Blogąsias bei žuvusias bakterijas.

Vykstant šiam procesui, teršalai bačkoje, šulinyje, kanalizacijos duobėje ar lauko tualete yra išskaidomi degradavimo proceso metu. Todėl vykstant mikro procesams, plutą paviršiuje norintys sudaryti junginiai yra išskaidomi iki mikro dalelių. Tai talpyklos tūrį išlaiko maksimaliu, nuotekas išvežti galima rečiau. Priklausomai nuo naudojančių žmonių kiekio, išvežimų kartai gali retėti nuo 1 per mėnesį iki 1 per metus. Kad tai įvyktų, naudinga išbandyti bakterijas lauko tualetams, kurias gamina prancūzai dar nuo 1949 metų.

Kam permokėti priežiūrai, jei galima sutaupyti ir naudoti efektyviai – Buksvarus.lt