Kam pirkti ir bandyti sutaupyti

Spa 16, 2017 | Straipsniai

Kam pirkti ir bandyti sutaupyti

Neretai, specialistai susiduria su įdomiu reiškiu visoje Lietuvoje. Kai kurie lietuviai, bandydami išspręsti problemą kanalizacijoje, taip pat bando sutaupyti. Situacijose kai užsikemša kanalizacija, atsiranda joje nemalonus kvapas taip ir lieka neišspręsta, nes panaudodami tam biologines bakterijas lietuviai sumažina nurodytą rekomenduotiną jų kiekį. Toks veiksmas yra daugiau nei keistas, bet yra kaip yra, galėtų pasakyti Asta Stašaitytė. Todėl norime priminti visiems, kad rekomenduotina bio bakterijų dozė problemų sprendimui yra paskaičiuota tam, kad efektyviai pašalintumėte nuotekų sistemos trukdžius. Mažinama bakterijų dozė sutaupo tik bakterijų kiekį, bet dažniausiai, problemos nepašalina.

kam pirkti

Kad ir kokios didelės koncentracijos bebūtų bakterijos kanalizacijai, jų dozavimą nustato praktiniai darbai, kurie leidžia gan tiksliai paskaičiuoti, kiek gi rekomenduojama panaudoti bakterijų norint išspręsti vieną ar kitą problemą nuotekų sistemoje. Pavyzdžiui, jei nemalonaus kvapo kanalizacijoje ar nuotekų valymo įrenginiuose šalinimui yra numatyta “šokinė” apie 200-350 gramų, tai panaudojus bakterijų mažiau, vargu ar bus įmanoma efektyviai atsikratyti nemalonaus dvoko namų ar įmonės aplinkoje. Todėl naudinga atminti, kad tik panaudoję rekomenduotiną bakterijų kiekį galite tikėtis efektyvių rezultatų sprendžiant problemas.

Naudinga pasidomėti:

Problemos kanalizacijos sistemose gali būti įvairios. kelios iš jų jau paminėtos, tai nemalonaus kvapo atsiradimas, nuotekų pralaidumas vamzdyne ir žinoma – kamščiai.

Nemalonus kvapas sistemose gali atsirasti dėl kelių priežasčių. Per maža nuotekoms sumontuota sistema ir per didelis nuotekų kiekis jai gali paskatinti dvoko kanalizacijoje atsiradimą. Taip nutinka, kai namo savininkai bando sutaupyti savo pačių kanalizacijos sąskaita galvodami, kad jei yra vamzdžiai reiškia, jog viskas bus sklandžiai ir jokių problemų nekils.

Kita nemalonaus kvapo atsiradimo priežastis gali būti netinkamų priemonių priežiūrai naudojimas. Jei vienos priemonės yra skirtos tam tikrų problemų šalinimui nereiškia, kad jos yra universalios. Todėl naudojant priemones ne pagal paskirtį, neretai toks veiksmas sukuria papildomas problemas kanalizacijoje – smarvę.

Trečia nemalonių kvapų atsiradimo priežastis gali būti namo savininkų ar nuomininkų netinkamas elgesys su sistema. Dar yra likę žmonių, kurie galvoja, jog kanalizacija yra lyg šiukšlinė, todėl į ją supila bet kokius skysčius manydami, kad kanalizacijai nieko blogo nenutiks. Deja, bet dažniausiai, kai į kanalizacijos sistemą supilamos draudžiamos cheminės priemonės, naftos produktų likučiai ir šiaip buityje atsiradusios skystos šiukšlė, sistema “bumerangu” gražina problemą, kuri pasireiškia kanalizacijoje atsiradusiu nemaloniu dvoku. Pampers kaina

Dėl kai kurių iš aukščiau išvardintų priežasčių gali atsirasti ir kamščiai. Todėl visada atsakingai spręskite kanalizacijos priežiūros klausimą ir į ją nepilkite bei nemeskite visko kas papuola. Kanalizacijos sistema yra skirta nuotekoms, nepamirškite.

Saugokite kanalizacija ir problemų joje kils mažiau – Buksvarus.lt

Švaros prekės.