Nuotekų valymas ir biologinės indaplovių tabletės

Spa 6, 2019 | Priemonės - pramonei ir namams, Straipsniai

Nuotekų valymas. Daugiabučių namų gyventojai neturi rūpesčių dėl nuotekų valymo. Juos aptarnauja miestų vandenvalos įmonės. Nuotekų valymas individuliuose namuose yra kitos. Tie namai, kurie nėra prisijungę prie centralizuotos Lietuvos kanalizacijos sistemos privalo, valyti ar kaupti nuotekas išvežimui privalo patys.

Nuotekų valymas

Pagal nuotekų tvarkymo reglamentą, kurį patvirtino Lietuvos Respublikos Aplinkos apsaugos ministras Arūnas Kundrotas 2006 metų rugsėjo mėnesį, kiekvienas privalo rūpinti buityje generuojamų nuotekų valymą. Toks reglamentas priimtas siekiant maksimaliai apsaugoti ne tik gamtą, bet ir pačius vartotojus. Nekontroliuojama tarša su nuotekomis gali privesti prie ekologinės katastrofos. Todėl kiekvienas namas, kuris nėra prisijungęs prie centralizuotos kanalizacijos privalo individualiai pasirūpinti nuotekų valymu.

Valymo įgrenginiai

bakterijos valymo įrenginiams savininkų

Nuotekų valymo įrenginiai yra bendra sąvoka, kurie vienija visas nuotekų sistemas, kurios tiesiogiai yra susijusios su teršalų jose tvarkymu.

 • Lauko tualetai;
 • Septiko tankai:
 • Kaupiamosios talpyklos – bačkos, cisternos;
 • Kanalizacijos šuliniai – duobės;
 • Riebalų gaudyklės – atskirtuvai;
 • Kitos nuotekų valymo sistemos.

Nesvarbu., kurią iš šių nuotekų valymo įrenginių tipų esate pasirinkę ir susimontavę prie namų. Tai nesumažina rūpesčių iki tokio lygio, kaip daugiabučių namų gyventojus. Todėl, kad ir valymo įrenginius privalu prižiūrėti, todėl daugelis naudoja bakterijas kanalizacijai iš Buksvarus.lt. Kas padeda atsikratyti papildomų problemų, kurios kyla gan dažnai:

 • Nemalonus dvokas iš kanalizacijos;
 • Sutrikęs nuotekų sistemos pralaidumas;
 • Dažnai pasikartojantys kamščiai;
 • Pluta ant nuotekų paviršiaus;
 • Užsikimšęs drenažas – sumuštinis grunte.

Taip pat skaitykite:

Bakterijos atstato mikroorganizmų populiaciją valymo įrenginiuose ir ją palaiko. Pagreitina teršalų skaidymą, todėl visos aukščiau paminėtos problemos sumažėja iki minimumo.

Bet tai dar ne viskas, norintys maksimaliai užtikrinti efektyvų nuotekų valymą renkasi ne tik bakterijas kanalizacijai. Buities švaros palaikymui dauguma taip pat ieško efektyvių priemonių, kurios būtų pagamintos biologiniu pagrindu. Ne išimti ir indaplovių tabletės.

Biologinės indaplovių tabletės

nuotekų valymas

Greičiausiai daugelis pagalvos, koks ryšys tarp nuotekų valymo ir Bio indaplovių tablečių. Tik nedaugelis, po tokio klausimo galėtų sau atsakyti, nors tokių vartotojų Lietuvoje vis daugėja. Norintys maksimaliai išvalyti nuotekas pasikliauti tik valymo įrenginiais neturėtų ir greičiausiai, taip nesielgi. Net ir švariai atrodantis bei skaidrus vanduo gali sudėtyje turėti kenksmingų organizmų. Ir tam, kad valytas vanduo būtų maksimaliai  išvalytas, namų savininkai privalo kontroliuoti ir teršalų kiekį bei jų sudėtį. Kad nuotekų valymas būtų maksimaliai efektingas. Todėl grįžtant prie biologinių tablečių indaplovėms vedama prie to, kad bio produktai užkerta kelią teršalų patekimui į kanalizaciją. 100 procentų natūralūs produktai leidžia pasijausti ženkliai saugiau žinant, kad tokios priemonės neprisideda prie teršalų jungimosi procesų nuotekose.

Nauda valant

Bio indaplovių tabletės ne tik maksimaliai puikiai plauna indus, jos atlieka ir kelias papildomas funkcijas, kurių dar daugelis neįžvelgė.

 • Biologinės priemonės, jei tiksliau, jų sudėtyje esantys Bio Enzimai skaido visas organines medžiagas: maisto likučius, riebalus, cukrus, krakmolą;
 • Apsaugo indaplovėse už vandens išleidimą esantį mechanizmą, kad šis nesikimštų, vanduo išleidžiamas sklandžiai;
 • Tos pačios medžiagos, patekusios į kanalizaciją toliau atlieka skaidymo procesą, todėl sumažėja kamščių tikimybė ir kanalizacijoje;
 • Skaidomi teršalai turi ir negyvų bakterijų su kuriomis efektyviai sukovoja jas sunaikindami ir Bio enzimai. Tokio proceso metu yra užkertamas dvoko kanalizacijoje atsiradimas;
 • Visiškas nulis teršalų nuotekose po indų plovimo;
 • Minimalūs poreikiai valymo įrenginiams, tokių nuotekų valymui;
 • Įsigyjant biologines tabletes indaplovėms ir jas naudojant sutaupomas vanduo ir elektra. Bio Enzimai sudėtyje leidžia efektyviai naudoti ir mažesnės temperatūros vandenį, todėl jo nereikia šildyti iki 60-70 ar net didesnės temperatūros. Tabletės maksimaliai veikia ir vėsesniame vandenyje;
 • Maksimaliai užtikrinate savo pievelės prie namų ir geriamo vandens šulinyje saugumą:
 • Saugi Jūsų namų aplinką, esate saugūs ir Jūsų bei Jūsų vaikai ir artimieji.

Buksvarus.lt pasiūlymas

biologines tabletes indaplovei

Tokiomis tabletėmis indaplovėms prekiauja ir Buksvarus.lt, kuris kartu prie bakterijų kanalizacijai nuotekų valymui gali pasiūlyti 100 procentų natūralų produktą. Pakuotėje yra 40 tablečių, todėl pirmam pabandymui kiekis nebus per didelis, kad įsitikint veiksmingumu bei efektyvumu. Be to, kaip biologinę priemonę indaplovėms galima įsigyti pigiau arba renkantis akcijos pasiūlymą. Tablečių naudojimas yra paprastas, o po indų plovimo, indai kvepės lengvu šviežių mėtų kvapu. Apjungus kelias biologines priemones indų plovimui bei nuotekų valymo maksimaliam užtikrinimui, gausite dar geresnį efektą bei rezultatą.

Taigi, ieškokite Buksvarus.lt, specialistų klauskite dėl panaudojimo bei rezultatų ir sulaukite maksimaliai naudingų pasiūlymų kiekvienos problemos ar tik klausimo sprendimo.

Pradėkite atrasti biologines priemones veiksmo atlikimui ir namų aplinkos apsaugai – Buksvarus.lt