Šulinių valymas – druska, nedidelė kaina, kokybiški darbai. Nesvarbu, kad akivaizdžios grėsmės sveikatai nėra, visgi specialistai rekomenduoja patiems pasirūpinti šulinio švara – valymu. NMVRVI (nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas) primena, kad kiekvieną pavasarį privalu pasirūpinti šulinių apsauga nuo taršos ir bent kartą metuose rekomenduoja atlikti mikrobiologinės ir cheminės taršos tyrimus.

Šulinių dezinfekantas – 1 litras naudojamas 1m3 vandens

dezinfekavimo priemonė

Dezinfekuoja šulinį, išnaikina visas bakterijas, dumblą, žaluma apaugusias sieneles. Nepakeičia vandens kvapo, skonio. Naudoti galima po 2 parų. Nereikia papildomai valyti, jei problema ne užakę vandens tekėjimo kanalai. Spausti nuotrauką.

Šulinių valymo paslauga neteikiama, atsiprašome už nepatogumus…

Kasimas ir valymas: Akmenė, Alytus, Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kaunas, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Klaipėda, Kretinga, Kudirkos Naumiestis, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai, Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Vilnius, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai ir kt. Jeigu šiame sąraše neradote savo miestelio ar kaimelio, pažvelgę į aukščiau sudėliotą sąrašą galite būti ramūs, tai nereiškia, kad negalime atvažiuoti ir iki Jūsų, iškasti ar išvalyti šulinio. Tereikia tik pasiskambinti ir viskas paaiškės tą pačią minutę.

Naudinga pasidomėti:

Šulinių valymo paslauga neteikiama, atsiprašome už nepatogumus…

Šulinių valymas

šulinių valymasKaip Buksvarus.lt specialistai pastebi, ypač kenčia netvarkingų, neuždengtų ar skylėtų šulinių savininkai. Kadangi jų šuliniai būna labiausiai užteršti. Į tokius šulinius, dažniausiai, priteka paviršiniai vandenys, kartu su juo įvairūs nešvarumai. Esant vėjuotai dienai, pro plyšius, vėjas į šulinį gali prinešti įvairių birių medžiagų, lapų, šapų ar šiaip, šiukšlių. Nepamirškite, kad kaimo vietovėse apstu ir įvairių smulkių gyvūnų. Todėl užteršti šulinį gali ir į jį įkritę įvairūs graužikai, smulkūs gyvūnėliai.

bakterijos valymo įrenginiams

Bakterijos kanalizacijos šuliniams, duobėms, lauko tualetams

Biologinė priemonė kanalizacijos šulinių, duobių, kaupiamų talpyklų, lauko tualetų priežiūrai, nuotekų valymui, kvapų, kamščių, plutos paviršiuje šalinimui, nuotekų išvežimo retinimuiEnzimai valymo įrenginiams.

Taigi, kaip ir rekomenduoja specialistai, kad ir nesant realios ar akivaizdžios grėsmės sveikatai, rekomenduojama šulinius valyti periodiškai. Išpumpuokite vandenį iš šulinio ir jį dezinfekuokite.

šulinių valymasSąžiningai prižiūrimas šulinį atsilygina tuo pačiu, suteikia galimybę pasisemti švaraus ir sveiko vandens.

Šulinių valymo paslauga neteikiama, atsiprašome už nepatogumus…

Tam, kad Jūsų šulinys neštų saugią naudą Jums ir Jūsų artimiesiems, mes galime atlikti šiuos darbus:

  • Išvalysime šulinį;
  • Esant pageidavimui, organizuosime ir atliksime šulinio gilinimo darbus;
  • Sumontuosime ir prijungsime įvadą iš šulinio į namą;
  • Kalame adatas, jei vandens kiekis šulinyje dažnai fiksuojamas per mažas;
  • Pageidaujant, surasime naują gyslą – vietą šuliniui ir jį iškasime;
  • Organizuosime žiedų atvežimą;
  • Pasirūpinsime Jūsų šulinio apsaugos elementais;
  • Išspręsime kitus Jums kilusius klausimus dėl šulinių.

Švarus ir saugus Jūsų šulinys, saugūs Jūs ir Jūsų artimieji Buksvarus.lt

Naudinga pasidomėti:

Šulinių kasimas ir valymas

Vilniuje: …

Kaune: …

Klaipėdoje: …

Šiauliuose: …

Panevėžyje: …

Marijampolėje: …

Kiti miestai: …

Dėl informacijos patalpinimo apie specialistų teikiamas paslaugas pasidomėkite el. paštu: info@buksvarus.lt

Šulinių valymo paslauga neteikiama, atsiprašome už nepatogumus…

Likite saugūs – BukSvarus.lt