Žaliuoja šulinio vanduo. Neretai, įsigijus nekilnojamą turtą, pradžioje, tenka jį sutvarkyti, atnaujinti, dezinfekuoti. Vienas iš jų yra „žaliuojantis” geriamo vandens šulinys. Tai natūrali situacija, kai „stovintis” vanduo pažaliuoja šulinyje ir nauji savininkai nežino kaip išspręsti šį klausimą nepermokant už valymo paslaugą. Tokį patį poreikį turi ir nuolatiniai savininkai, kurių šulinyje, po žiemos, atsirado žaluma ar net gyviai. Kviesti valyti šulinio meistrus yra brangu, nors yra ir priemonės, kuriomis galima efektyviai išsivalyti šulinį nuo nepageidaujamų bakterijų, lazdelių ar mikrogyvių.
Žaliuoja šulinio vanduo
Gamta mūsų gyvenimo pauzių nesupranta. Todėl tai kas nenaudojama jos erdvėje ji bando susigrąžinti vėl įkvepiant gyvybę. Ne išimtis ir mažai ar itin retai naudojantys geriamo vandens šuliniai. Tik palikus šulinį per žiemą, jo nenaudojant kurį laiką, net ir atvykus į sodybą ar turimą nuosavybę atokvėpiui nuo darbų jame gali atsirasti žaluma. Taip gamta „atsiima” tai kas priklauso jai – iškasta ertmė žemėje. „Nejudantis” vanduo pradeda žaliuoti arba jame atsiranda gyvių, kurie pastebimi tik pasėmus iš šulinio kibirą vandens. Tai nėra blogai gamtai, nes žaluma ir gyviai atsiranda ten, kur jiems yra saugu. Tačiau ne visada kas naudinga gamtai yra saugu ir žmonėms. Taip, tokį vandenį galima gerti, jei jis bus išfiltruotas ir pavirintas. Tačiau ne visi turi tokią galimybę kaskart virinti vandenį. Atsiranda noras šulinį išvalyti ir jį dezinfekuoti, bet meistrų pagalba nėra pigi, todėl daugelis ieško saugiu sveikatai bei pigesnių alternatyvų. Žino ne visi, bet jos yra.
Naudinga pasidomėti:
- Efektyvios dezinfekavimo priemonės;
- Kada atsiranda poreikis valyti vandens šulinį;
- Lauko kubilas;
- Aeratorius tvenkiniams;
- Kokius vandens filtrus rinktis;
- Aquaphor RO 101S Morion;
- Aquaphor RO 102S;
- Aquaphor RO 202S;
- Aquaphor RO 206S HoReCa;
- Aquaphor S550;
- Aquaphor S800;
- Aquaphor S1000.
Žaliuojančio šulinio ir jo vandens išvalymas
Ne bėda, jei įsigijus ar po žiemos atvykus į sodybą jos šulinyje radote gyvių ar žalumos. Nesudėtingai ir pigiau tai galima išspręsti vos per kelias dienas. Šios mini problemos sprendimui yra priemonės ir sprendimui nereikia ilgai ieškoti ir kviesti meistrus, kad išvalytų. Buksvarus.lt rekomenduoja išbandyti saugų ir visuomenės sveikatos centro patvirtintą biocidą, kuris padės išnaikinti gyvius, žalumą ant šulinio sienelių ir dezinfekuos betoninių rentinių sieneles. Priemonė yra bekvapė ir nepaliekanti nemalonių kvapų ar poskonio ilgesniam laikui. Naudojant priemones, kurių sudėtyje yra chloro, diskomfortas gali išlikti apie 6-8 mėnesius. Tai priklauso nuo naudojamo šulinio intensyvumo.
Biocidas vandens šulinių išvalymui, dezinfekavimui
Buksvarus.lt biocidas padeda efektyviai išspręsti atsiradusias tam tikras problemas vandens šulinyje per gan trumpą laiką. Tai trunka apie 2-3 dienas, priklausomai nuo to, kokias problemas norima išspręsti.
- Žaliuojančio šulinio atnaujinimas nuo sienelių panaikinant žalumą ir bakterijas;
- Dezinfekuojant vandens šulinį, kai į šį įkrito ir nugaišo gyvūnas. Buksvarus.lt biocidas išnaikins bet kokias pavojingas gyvybei bakterijas, kurios „apsigyveno” vandenyje ir ant rentinių sienelių ir nėra pageidaujamos ar net pavojingos sveikatai;
- Norima įsigytame naujame nekilnojamo turto objekte pasiekti maksimalią švarą ir geriamo vandens šulinyje. Biocido dėka galima dezinfekuoti ne tik šulinį, bet ir vandens sistemą, jei yra tokia sukurtą vandens tiekimui į gyvenamą ar poilsio objektą;
- Atsirado poreikis dezinfekuoti ir panaikinti žalumą sodo, daržo ar ūkio laistymo sistemoje, kubile ar plastikinėje talpoje;
Taigi, vandens sukurtą žalumą šulinyje, vandens sistemoje išnaikinti pigiau ir savarankiškai galima naudojant Buksvarus.lt – dezinfekantas. Nepaliekantis kvapo ar kitokių diskomfortą sukeliančių pasekmių biocidas reakcijos metu suskyla į aktyvų deguonį ir vandenį. Vandens, kurio dėka buvo naikinama žaluma šulinyje ar dezinfekuojamas šulinys – naudoti draudžiama. Naudinga jį išpumpuoti iš šulinio kelis kartus ir tik tada pradėti naudoti. Jei buvo sprendžiama vandenyje atsiradusių žarninių lazdelių problema, po dezinfekavimo naudinga atlikti bakteriologinį tyrimą įsitikinant, kad šulinyje atsinaujinęs vanduo nėra kenksmingas sveikatai.
Jei reikalinga skubi konsultacija: Mob.tel.: +37067726777