Efektyvios Buksvarus.lt valymo priemonės namams ir pramonei

Bal 30, 2019 | Straipsniai

Tobulėjant gamybos technologijoms, neliko pamirštos ir namų bei pramonės objektų valymo priemonės. Nors šiuo metu galima rasti įvairių prekių bet kokiam švaros poreikiui patenkinti, vis gi dar atsiranda priemonių, kuriomis galima nustebinti. Tai koncentruotos, todėl itin efektyvios priemonės.

Efektyvios priemonės

Virtuvės valiklis

efektyvios priemonės

Koncentratas=3L efektyvios priemonės

Nuotraukoje matote koncentruotą priemonę, kuri vadinasi virtuvės valiklis. Iš šio koncentrato galima pasigaminti net tris litrus efektyvios priemonės įvairių paviršių valymui bei švaros palaikymui. Priemonės gaminimo procesas nėra sudėtingas, todėl jį atlikti gali bet kuris iš mūsų. Tereikia koncentrato į plastikinį buteliuką su purkštuvu įpilti tiek, kad pasiektų žymę. Tokiu būdu priemonės neįpilsite per daug. Nebent turite poreikį panaudoti didesnį koncentrato mišinį.

Stiklams ir veidrodžiams

stiklų ir veidrodžių valiklis

Koncentratas stiklams ir veidrodžiams

Kaip jau pastebėjote, ši priemonė yra skirta langų, stiklų, veidrodžių ir visų stiklo paviršių efektyviam valymui. Buksvarus.lt stiklų ir veidrodžių valiklis taip pat yra koncentratas iš kurio galima pasigaminti itin veiksmingą valymo priemonę. Ši priemonė efektyviai ne tik nuvalo, bet ir nepalieka valymo žymių. Tai aktualu tiems, kurie rūpinasi savo ar kitų aplinkos maksimalia švara.

Orkaičių valiklis

viryklių ir orkaičių valiklis

Orkaičių valiklis – koncentratas

Namų šeimininkės ar virtuvės šefai neleis pameluoti sakant, kad efektyvi orkaitės valymo priemonė yra privaloma kiekvienoje virtuvėje. Taip, nors kiekvienas mūsų turime savo priemonę, orkaičių valiklis reikalingas bet kokiu atveju. Ši priemonė leidžia lengviau išspręsti prikepimų bei svilėsių efektyvaus šalinimo klausimą. Greičiausiai nerastume tokio virtuvės šefo, kuriam bent kartą gyvenime nebūtų sudegęs gaminamas maistas. Ir paliekant pridegusį maistą nuošalėje, kiekvienas gali patvirtinti linksint galvą, kad gaminant maistą ir jo neprideginus dar nereiškia, jog gaminimo aplinkos valyti nereikia. Užtiškę ar išsitaškę riebalai, riebalų garai ir kiti maisto likučiai, kurie pakliuvę ant viryklės ar orkaitės sienelių iškart prikepa ar net pridega. Toks smulkus procesas nėra akivaizdus, jei kaskart po kepimo orkaitėje ją išvalote. Bet atlikus 2-3 ar 5 kepimus ir patikrinus orkaitę, nemalonų faktą teks konstatuoti. Todėl tokių orkaičių valymui ir reikalinga priemonė – koncentruotas valiklis.

Vonios valiklis

vonios valiklis

Vonios kambario valiklis

Greičiausiai, kad visi sutiksite, jog vonia ir jos kambariu naudojamės kone dažniausiai. Ryte praleidžiam laiko mažiau, nes skubame į darbus. Po darbų taip pat, užsukame tik išsimaudyti ir pasiruošti ramiam vakarui. Na, o sekmadienį, ko gero dažniausiai laiko praleidžiame būtent vonioje. O kur dar svečiai, pasiruošimas įvairioms šventės. Ir jei namuose yra daugiau nei 3 asmenys, vonios kambarys gali tapti vos ne karo zona, nepakanka vietos. Bet paliekant visus nesutarimus kas pirmas prausis vonioje, pereikime prie vonios kambario užterštumo. Ant vonios krašto ar grindų ištiškusi dantų pasta paskleidžia mažyčius lašelius „nusileidimo” aplinkoje. Iš vandens maišytuvo ar praustuvo, o gal net dušo žarnos nubėgęs vanduo dar labiau paskleidžia nematomų lašelių grupę. Viskas lyg ir nematoma, kol vieną dieną nepastebime, kad vonios plytelės pakeitė spalvą, o kranas ar dušo kabinos sienelės pasidengė lyg plona plėvele. Ji panaikino krano paviršiaus blizgesį, sienelės duše tapo nepatrauklios maudynėms, o keraminės plytelės tiesiog taip ir prašosi pavalomos. Visos taškuotos, kažkokios nešvarios. Štai šioje vietoje, į pagalbą ir pasitelkiama priemonė – vonios valiklis. Buksvarus.lt siūlomas koncentratas leis susikurti norimo stiprumo priemonę. Todėl galėsite nuvalyti net ir labiausiai įsisenėjusias dėmes, kurių sudėtyje yra ir kalkių nuosėdų. Susigrąžinsite kranų blizgesį, plytelių spindesį ir viso vonios kambario švarą.

Tualeto valymo priemonė

tualeto valymo priemones

WC valiklis

Jei dėmesį atkreipėte į nuotrauką ir kilo tam tikrų klausimų, skubame atsakyti, kad ne, nesupainiojome formato. Ši priemonė tualetui yra naudojama tik apvertus. Taip pat, veikia tik apvertus buteliuką. Toks priemonės naudojimo principas yra novatoriškas ir naujiena, greičiausiai, visame pasaulyje. Be to, WC valiklis yra su purkštuku, kas taip pat atkreipia dėmesį. Ši priemonė taip sukurta specialiai tam, kad vartotojai nešvaistytų priemonės veltui, kai pilamos pripilama keliskart daugiau nei jos reikia. Ir atmintina, kad purškiama tualeto valymo priemonė yra naudojama kur kas ilgesnį laiką. Jei imti skaičiais, tai tris ar net 4 kartus naudosite ilgiau nei naudojate įprastas priemones. Naudojimo nauda yra ne tik siekiant sutaupyti, purkštuko pagalba priemonės užpurkšite net ir sunkiausiai prieinamose vietose. Toks patogumas leidžia išvalyti visas tualeto vietas ir sunkiausiai prieinamas unitazo vieteles.

Taip pat skaitykite:

Vamzdžių valymo granulės

vamzdziu valymo granules

Kanalizacijos valiklis nuo kamščių

Tam, kad kanalizacija užsikimštų, daug pastangų nereikia. Buityje ar pramonės sektoriuje pamiršus šios vietos kontrolę, kamščiai susidaro patys, sumažina pralaidumą o galutiniame variante, sukuria kamščius. Tik pilnai užsikimšus kanalizacijai mes pradeda rūpintis sprendimo būdais. Štai tam ir buvo sukurtos vamzdziu valymo granules, kurios vos per minutę gali padėti atkimšti net ir pačius didžiausius kamščius. Ši priemonė yra tokia efektyvi, kad tie, kurie jos dar nėra bandę netiki tokiu jos veiksmingumu. Tai didelės koncentracijos cheminė priemonė, kuri naudojama su verdančiu vandeniu vamzdžių ar kanalizacijos valymui. Šis kanalizacijos valiklis išvalo ne tik kamščius, bet ir pradėjusius vamzdyne kauptis nešvarumus. Tai tikras stebuklas rinkoje, kuris leidžia pamiršti įvairius dratus, pompas ar santechnikus, jei atsiranda problema ir vamzdžiai užsikemša. Turint verdančias granules po ranka, kamštį išvalysite vos per 1 minutę. Tai daug ar mažai, spręsti Jums, bet akivaizdu, kad panaudoję šią priemonę liksite nustebinti.

Biologinės indaplovių tabletės

indaploviu tabletes

Greičiausiai, kad nė vienas neįsivaizduojame savo buities, o maitinimo įmonės kavinės, baro ar restorano be indaplovės. Apsilankęs gausus svečių ar lankytojų kiekis palieka ir pasekmes – krūvą nešvarių indų. Šiuolaikiški ir praktiški visada į pagalba pasitelkia techniką, kuri sutaupo ne tik lėšų (vanduo, elektra ir kt.), bet ženkliai taupo ir mūsų laiką. Bet tik geros indaplovės nepakanka. Tam, kad plovimo efektas būtų geresnis, indai išplauti, indaplovė ir vandens nubėgimo sistema saugi, privalu pasirinkti ir kokybiškas priemones. Bio indaplovių tabletės iš Buksvarus.lt – geriausias pasirinkimas dėl kelių priežasčių.

Pirma. Buksvarus.lt indaploviu tabletes yra biologinės. Nekenkia indaplovėms, tinka visoms rūšims ir neteršia aplinkos;

Antra. Biologinės tabletės, kaip ir cheminės, efektyviai atlieka savo darbą – puikiai išvalo indus;

Trečia. Tablečių sudėtyje yra enzymai ir baltyminiai katalizatoriai, kurie efektyviai skaido riebalus, šalina kalkių nuosėdas;

Ketvirta. Bio indaplovių tablečių skaidoma organika, išpilama iš indaplovės nelimpa prie vamzdyno sienelių;

Penkta. Naudojant biologines tabletes indų plovimui, neužsikemša indaplovių vandens išleidimo sistema;

Šešta. Sudėtyje esantys enzymai mažina kamščių susidarymo riziką nuotekų sistemoje;

Septinta. Bio indaplovių tabletės iš Buksvarus.lt mažina žuvusių bakterijų kiekį nuotekų sistemoje. Žuvusios bakterijos (blogosios bakterijos) kuria nemalonų kvapą kanalizacijos sistemoje;

Aštunta. Indaplovės tarnaus ženkliai ilgiau, jei naudosite natūralias – bio tabletes indaplovėms;

Devinta. Natūralios indaplovių tabletės neįtakos nuotekų taršai, valymo įrenginiams nesudarydamos  papildomų krūvių;

Dešimta. Naudojant bio tabletes indaplovei apsaugosite ir savo namų aplinką. Kuo mažiau teršalų, tuo saugesnė Jūsų aplinka. Kadangi enzymai patekę į aplinką suskyla į vandenį ir anglies dvideginį.

Aplinkos apsauga

Tikimės, kad naudodamiesi įvairiomis cheminėmis medžiagomis rūpinatės ir teršalų mažinimu bei patekimu į aplinką. Buksvarus.lt nori paminėti faktą, kad siūlomų koncentratų buteliukai yra supakuoti po 2 plastikinius. Kadangi iš jų galima pasigaminti 3 ar daugiau litrų efektyvių priemonių, tai sunaudojus viską, išmesti teks tik 2 buteliukus vietoj 6. Tai reiškia, kad išmetamo plastiko sumažinate apie 70 procentų. Jei Jums, tai yra aktualu, mes palaikome Jūsų sprendimą pasirenkant tokios rūšies priemones.

Visos valymo priemones namamsŠvaros prekės.

Efektyvios priemonės – Buksvarus.lt