Perkraustymo paslaugos. Dažniausiai daromos klaidos.

Rgs 17, 2018 | Straipsniai

Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gyvename, vieną dieną ateina tokia, kai perkraustymo paslaugos tampa galvos skausmu. Kraustytis nėra blogai, jei tai daroma savo noru. Gyvenamosios vietos ar namų keitimas, tikimės, tai tik į gerą pusę Jūsų gyvenime. Tačiau, norintys persikraustyti, jei tai nėra šios srities specialistai, neretai daro klaidas. Jos nėra didelės, bet sudėjus jas į „krūvą” galima pastebėti, kad nuostoliai patiriami ne maži.

Perkraustymo paslaugos

perkraustymo paslaugos

Brangiausias – laikas

Naudinga pradėti nuo to, prieš kiekvieną perkraustymą – naudinga susidaryti nedidelį veiksmų planą. Tai padės sutaupyti ne tik lėšų, bet ir brangaus laiko. Laikas pas mus gi brangiausias. Ne taip?

Pradėti planavimą reikėtų nuo pagalbininkų: artimieji, giminės, draugai ir pažįstami. Mintyse peržvelgę visą turimų pagalbininkų sąrašą galima planuoti, kokiu transportu bus pervežami daiktai ir kur sukrausite baldus. Perkraustymo paslaugos – Buksvarus.lt yra suplanuotos, kokybiškos ir saugios.

[the_ad id=”18382″]

Naudinga pasidomėti:

 

Planavimo sąrašas

Taigi, planavimo sąrašas gali būti toks:

  1. Naudinga nuspręsti, persikraustyti bandysite patys, ar perkraustymą patikėsite profesionalams? Dažnai nutinka taip, kad persikraustyti nusprendę asmenys ir didelį padėjėjų sąrašą ir artimųjų surinkę, darbų dieną lieka ant „ledo”. Todėl labai svarbu žinoti tiksliai, kiek pagalbininkų turėsite. Atėjus darbų dienai gali būti taip, kad krovikai iš perkraustymo paslaugas teikiančių bendrovių gali būti užimti nuo pat ryto iki vakaro. Daiktus gali tekti nešti patiems. Esate tam pasiruošę? Bandant sutaupyti ir sakant, kad užsakote 1 krovėju mažiau, nieko nepavyks. Tai gali tik trukdyti Jums patiems. Geriau reguliuokite darbus saviems, leiskite darbus atlikti profesionalams ir tarpusavyje susidirbusiems krovėjams.
  2. Kas pakuos Jūsų daiktus, turite daug maišų ir dėžių, ar ir šį procesą patikėsite pervežimo paslaugas teikiantiems? Patikėkite, kai daiktai ir rūbai yra sudėti tvarkingai į spintų lentynas, neatrodo, kad jų turite daug. Viskas paaiškėja jų išėmimo ir pakavimo į maišus ar dėžes proceso metu. Kad ir kiek mažai daiktų turėtumėte namuose, jų visada būna daug daugiau, nei manyta 🙂 Todėl, pradėti pakuoti daiktus, nereikalingus tam kartui indus yra protinga daug ankščiau. Nelaukite suplanuotos kraustymosi dienos. Darbų dieną norėsite tik imti ir nešti į automobilį ar sunkvežimį. Pasamdyti krovėjai apmokami pagal valandinį tarifą. Nepamirškite ir pakavimo plėvelės, ji praverčia minkštų baldų ar daiktų apsaugai. Kam švaistyti pinigus?
  3. Kas ardys Jūsų baldus? Tai naudinga nuspręsti iš anksto, nes, jeigu neketinate ardyti patys ar tam neturite laiko, atvykę krovėjai gali nesutikti ardyti. Teks gaišti laiką ieškant, kas išmontuos Jūsų baldus. Dieną, kai kraustysitės gali būti ta pati istorija, kaip ir su krovėjais, jie gali būti užsiėmę. Gaišti laiką teks patiems. Turite jo į valias?
  4. Vėlgi, priklausomai ką pasirinkote pagalbai persikraustyti, draugus ar profesionalią perkraustymo įmonę, priklauso ir nešimo darbų planas. Ar persikraustymo patirties neturintys draugai žinos, kaip patogiai ir nepažeidžiant išnešti stumdomų spintų sistemas, fotelius, kanapas? Jei tai daugiabutis, iš didesnio aukščio nešami daiktai laiptais, dažnai būna subraižomi ar sužalojami jų kampai. Todėl pasvėrus situaciją naudinga nuspręsti, kam patikėsite atsakingą darbą.
  5. Kokiu automobiliu bus pervežami daiktai, baldai, gal net pianinas. Turite didelės talpos mikroautobusą ar sunkvežimį? Jei ne, tokiu atveju teks samdyti perkraustymo paslaugos specialistus. Kiekviena įmonė turi įvairių dydžių mikroautobusus, tentinius sunkvežimius ar net didelius sunkvežimius.  Jie privalo turėti keltuvus iš galo. Nešant didelių gabaritų daiktus, visada kils grėsmė juos pažeisti, jei bus bandoma kelti aukščiau nei tai leidžia fizinės galimybės.
  6. Nepamirškite, išardytus baldus bus privalu vėl surinkti. Tad, prieš pradedant didįjį persikraustymo procesą naudinga turėti ir surinkimo specialistą. Taip išvengsite erdvės apkrovimu išardytų baldų dalimis.
  7. Pirmus naudinga vežti baldus, todėl jų surinkimo klausimas tampa aktualesnis. Atvežtus baldus galima pradėti surinkinėti iškart. Vėliau, nešamus daiktus bus patogiau išpakuoti ir juos sudėti į savo vietas.
  8. Svarbiais ir brangiais daiktais pasirūpinkite patys. Todėl jie ir svarbūs Jums, nes krovėjams tokie daiktai gali būti paprasti ir nereikšmingi.

[the_ad id=”18382″]

Profesionalios paslaugos

Taigi, tik profesionaliai sustyguotos perkraustymo paslaugos leis darbus įgyvendinti sklandžiai, pigiau ir negaištant tam laiko. Suprantama, kad kiekvienas persikraustymas yra individualus, todėl kuriami nauji poreikiai arba kai kurių atsisakoma. Todėl tikimės, kad patarimai bus tik naujų planų kūrimo „špargalkė” 🙂

Švaros prekės.

Persikraustykite greitai ir saugiai – https://buksvarus.lt