Lauko ir vidaus baseinų gamyba iš plastiko

Rgs 2, 2018 | Straipsniai

Lauko ir vidaus baseinų gamyba iš plastiko

Baseinai, kurie gali būti skirstomi į vidaus ir lauko, Buksvarus.lt gamybos skyriuje yra kuriami iš plastiko – polipropileno. Jie yra populiarūs ne tik žmonių, bet ir įmonių tarpe.

Pradėkime nuo to, kad visi žino baseinų paskirtį, tai ne tik pramogos individualaus namo kieme, daugiau, tai – sveikatinimo procedūra. Greičiausiai, kad daugelis turi savo mieste įsigijęs abonementą baseinui. Ir pagal pasirinktą planą gali plaukioti kiek nori arba tik tam tikromis dienomis. Prisipažinkite, tokį sprendimą priėmėte ne dėl mados, kad privalu turėti abonementą ir juo visiems girtis. Paplaukioję baseine, kiekvienas pasijaučia geriau, atsistato organizmo kraujotakos sistema, pagerėja apetitas, leidžia atstatyti energingumą ir sureguliuoti psichologinę būseną po sunkių darbų.

Sutikite, kad negaudami iš baseino naudos, tokių paslaugų atsisakytumėte. Todėl norime pristatyti Lietuvoje vis labiau ir labiau plintančią bei populiarėjančią paslaugą – plastikinių baseinų gamybą su Buksvarus.lt

lauko 

plastikiniai baseinai

Vykdome tik gamybą

Polipropileno – plastikiniai baseinai lauko ar vidaus iš Buksvarus.lt yra suprojektuojami ir nubraižomi pagal kliento pageidavimus bei poreikius. Suprantama, kad vieni turi didesnį sklypą, kiti mažesnį, o ir finansinės galimybės ne pas visus yra vienodos. Todėl apsisprendę dėl baseino iš plastiko gamybos, susisiekite su Buksvarus.lt gamybos skyriumi.

KONTAKTAI:

TOMIKA.INFO@GMAIL.COM 

MOB.TEL.: +37060612293

Atsiųskite planuojamo baseino matmenis ir kelių valandų bėgyje sulauksite atsakymo su kaina ir darbų terminu, per kiek bus atlikti gamybos darbai.

Kadangi baseinai būna įvairių dydžių, gylių ir ilgio, Buksvarus.lt organizuoja ir baseinų pristatymą. Plastikiniai baseinai būna nestandartinių gabaritų, todėl yra pasirūpinama leidimų nestandartiniams kroviniams pervežti gavimas. Dažnai prireikia ir krano, todėl visus gamybos bei pristatymo rūpesčius palikite Buksvarus.lt

Taip pat skaitykite:

Polipropileno plokštės būna skirtingo storio, jos gali būti 5-6-8 ar net 10 milimetrų. Todėl dėl pagaminto baseino tvirtumo abejoti nereikėtų. Plastikas yra atsparus saulės ultra violetiniams spinduliams, temperatūrų pokyčiams įvairiais metų laikais. Garantija gali būti suteiki net 10-čiai metų. Suprantama, kad baseino montavimas ir eksploatavimas privalo būti protingas.

Buksvarus.lt gamyba – paverskite paprastas maudynes smagia pramoga.

Švaros prekės.

Buksvarus.lt