Rankų darbo muilas. Ar būtina jį gaminti patiems?

Spa 5, 2018 | Straipsniai

Rankų darbo muilas –  natūralus gaminys, tinkantis įvairioms dovanoms Kalėdų proga, Švento Valentino dienai ar mylimų žmonių smagiam nustebinimui. Bet kaip pasielgti, gaminti patiems ar tiesiog įsigyti kurioje nors internetinėje parduotuvėje? Greičiausiai, kad praktiškiems žmonės toks klausimas nekyla, nes jie žino kaip elgtis.

Internetinėje platumoje, galima atrasti labai daug įvairių receptų muilo gamybai. Vieni siūlo taip, kiti rekomenduoja šiek tiek pridėti žolelių, arbatų arba įpilti įvairių aliejų pagal gamintojo skonį. Mintis, pagaminti artimam, mylimam ar tiesiog, pažįstamam žmogui nėra prasta. Ji kilni ir geranoriška, bet nusileiskime ant žemės mintis ir bandykime realiai tai įgyvendinti.

Rekomenduojame išbandyti koncentruotas valymo priemones namų ar pramonės objektams:

Rankų darbo muilas

muilas ranku darbo

Tebūnie, Buksvarus.lt pasidalins muilo gamybos rankomis receptu. Šio natūralaus muilo pavadinimas galėtų būti „Pyragaitis” arba „Keksiukas”.

Nesikoncentruokime į proporcijas ar sudedamųjų dalių kiekį. Paprasčiausiai įsivaizduokite, kad Jūs gaminate natūralų rankų darbo muilą. Jums prireiks baltos ir skaidrios muilo bazės (žinote kur rasti ir įsigyti?). Tam tikri priedai į masę suteikia jai spalvą. Jei į muilą įdėsite, kad ir kavos tirščių, muilas įgaus tamsiai kakavinę arba juodą spalvą. Įpilkite šokolado aliejaus, greičiausiai, kad ir jo turite virtuvės spintelėje 🙂 Reikės pabarstukų, kuriais gali tapti muilo bazės drožlės, atsiradusios gamybos metu. Arba tiesiog supjaustyta muilo bazė. Ir pabaigai, Jums reikės formelės muilui. Ją taip pat įsigysite, kur nors, jei mokate „Googlinti” 🙂

Gamyba

Pati gamyba: metaliniame vienarankiame puode, arba puode, kurį turite, ištirpinkite muilo bazes, į bendrą masę įpilkite turimo aliejaus, turimų kvapiklių ir dažiklių ir supilkite į muilo formelę. Muilo gamintojai pataria, po muilo supilstymo į formeles, jo paviršių naudinga papurkšti spiritu. Taip paviršiuje nuimsite susidariusius burbuliukus.

Muilui sustingus, išimkite jį iš formelės. Ištirpinkite baldą arba skaidrią muilo bazę, tik nedarykite karšto, palikite šiltą, taip masė bus tirštesnė, lipnesnė. Ištirpintą bazę, palengva pilkite ant išimto keksiuko, formuokite norimą formą. Kai pagamintas muilas atvės, turėsite puikų muilą dovanai, išdrįsite tokią įteikti? Smagu 🙂

Taip pat skaitykite:

Kaina

Kaip jau supratote iš sarkastiško pasisakymo, gaminti muilą gali tik gamintojai arba labai daug laiko turintys. Todėl grįžtant prie praktiškumo naudinga atsiminti, kad patirties neturintiems gamintojams, jų rankų darbo muilas bus auksine kaina. Susipirksite muilo bazių, įvairiausių priedų, kurie liks, jei nusivylę savo gamybos rezultatais nuspręsti šio pomėgio nebetęsti. Suprantama, kad yra ir tokių, kurie nemeta po pirmo blyno, todėl tokiems galima palinkėti tik kūrybinės sėkmės. Nes likusios formelės ir tokių pat formų dovanoti muilai draugams vers ieškoti naujų formų. Taigi, perkant vis naujas formas ir gaminant, mėgėjiškas užsiėmimas gali tapti smagiu ir pelningu verslu, pasiruošę tam? 🙂

Rankų darbas

Praktiški renkasi jau pagamintus natūralius muilus ir suprantama kodėl. Pavyzdžiui, Buksvarus.lt siūlo įvairiausių muilus pagamintus rankomis. Jie yra pagaminti jau ilgametę gamybos patirtį turinčių gamintojų. Tai reiškia, kad jų patirtis pilnai atsispindi jų gaminiuose. Jie yra natūralūs, įvairiausių spalvų bei kvapų, o kai kurie, turi net gydančių savybių. Buksvarus.lt ranku darbo muilas – geriausias pasirinkimas saugantiems ir prižiūrintiems savo odą.

Švaros prekės.

Muilas pagamintas rankomis kainuoja šiek tiek daugiau, nei pramoniniu būdu „išlietas”. Bet nereikėtų pamiršti, kad pramoniniai muiliukai sausina odą ir tuo, greičiausiai, jau esate įsitikinę. Natūraliame muile paliktas glicerinas neleidžia džiūti Jūsų odai, todėl nebereikės pirkti kremų rankų ar kūno drėkinimui. Natūralios žolelės ir įvairiausi natūralūs aliejai muilams suteikia išskirtinį poveikį odai. Todėl vienus galima naudoti ne tik kūnui, bet ir veido prausimui. Tereikia tik pasidomėti kiekvieno muilo aprašymu, įsiskaityti į jo sudėti ir poveikį ir viskas, galima užsisakyti su pristatymu į namus.

Nustokite džiovinti savo odą, pradėkite atrasti natūralaus muilo naudą – Buksvarus.lt