Greitas ir saugus kanalizacijos atkimšimas

Kov 28, 2019 | Straipsniai

Ne paslaptis, kad kanalizacijos atkimšimas, kartais tampa tikru iššūkiu. Panaudojus vienas priemones galima pažeisti, kitų padauginus galima „užcementuoti”. Tad kaip rasti tą viduriuką, kuris leistų saugiai atkimšti kanalizaciją? Taip, greitas ir saugus kanalizacijos atkimšimas reikalauja tam tikrų sprendimų. Gaila, bet skuboti, jie tampa klaidingais. Pasirenkamos ne tokios priemonės, todėl laimi ne vartotojas, bet pardavėjas.

Greitas ir saugus

greitas ir saugus

Naudinga atminti, kad kanalizacija nors ir atrodo paprasta sistema, panaudojus netinkamas priemones galima ją pažeisti. Todėl netinkami sprendimai veda prie dar didesnių problemų atsiradimo.

  • Netinkamas kanalizacijos lyno panaudojimas;
  • Panaudojimas per daug priemonės;

Kanalizacijos lynas (dratas, trosas). Greičiausiai, kad dauguma, kurie naudoja kanalizacijos lyną, net nesusimasto apie galimas pasekmes. Supranta, kad kai užsikemša kanalizacija ir vienas iš vamzdžių takas, kur čia galvosi apie nuotekų sistemos saugumą. Kanalizacijos lynas yra sukišamas į vamzdį ir pradedama jį sukti prieš laikrodžio rodyklę. „Mojuojant” tokiu dratu, tikslas yra pašalinti susidariusį kamštį. Todėl naudinga pagalvoti, į ką atsimuša judantis lynas!? Taip, teisingai, lyno galas trankosi į vamzdyno sieneles, pataikydamas ir į sujungimus. Tad, neatsakingai panaudojus šią kanalizacijos atkimšimo priemonę galime pažeisti vamzdyną, prakiurinti jį ir prisidaryti dar didesnė bėdos.

kanalizacijos atkimsimas

Priemonių panaudojimas. Daugeliui, kurie kanalizacijos atkimšimui naudoja skystas priemones jau įsitikino, kad jos nėra tokios efektyvios kaip sausos, granulių pavidalo. Todėl tinklinėse parduotuvėse perka pačias pigiausias ir, kad būtų daug. Juk negaila panaudoti pigios priemonės daugiau 🙂 Deja, bet 7 iš 10 atvejų, kai kanalizacijos atkimšimui yra panaudojama per daug priemonės, kaip tik ją užkemša dar labiau. Tai patyrę praktikoje gali tik patvirtinti.

Kanalizacijos atkimšimas saugiai

kaip atkimsti kanalizacija

Be visų gąsdinimų bei perspėjimų yra ir raminanti žinia. Buksvarus.lt prekiauja efektyviomis granulėmis kanalizacijos valymui nuo kamščių. Tai sausa priemonė – granulės, kuri efektyviai, per gan trumpą laiką, 10-20 minučių, ištirpina kanalizacijoje susidariusius kamščius. Bet tai dar ne visi pagyrimai. Šios granulės nekenkia vamzdžiams, neužkaitina jų, netirpina ir neploniną jų sienelių. Todėl galima tvirtinti, kad ši priemonė yra efektyvi bei saugi nuotekų sistemai. Užsikimšus kanalizacijai, tereikia tik panaudoti efektyvias Buksvarus.lt granules ir išvengsite mechaninės intervencijos, kuri kainuoja ne mažai. Tad, kaip atkimšti saugiai? Kanalizacijos atkimšimas vyksta paprastu būdu. Granulės yra suberiamos į sanitarinį arba dozavimo mazgą ir užpilamos verdančiu vandeniu. Granulių efektas yra ir šaltame vandenyje, bet verdančiame, priemonės efektas yra pasiekiamas maksimalus.

Taip pat skaitykite:

Kamščių šalinimo priemonė

Buksvarus.lt siūlo išbandyti naujos kartos granules, kurios nežaloja sistemų ir per trumpą laiką pašalina kamščius kanalizacijoje. Tai pramoninis produktas, kuris naudojamas įvairiose srityse:

  • Maisto gaminimo įmonėse;
  • Maitinimo įstaigose;
  • Įvairiuose pramoniniuose objektuose;
  • Buityje;

Granulės smūginiam kamščių šalinimui – 100g – Kriauklei, voniai, tualetui

Maisto gaminimo įstaigos.  Gamyklose, gamybos cechuose, kur vyksta įvairaus maisto gamyba, atsirandantys kamščiai yra dažnas reiškinys. Dėl kamščių kanalizacijoje nenorintys stabdyti gamybos meistrai naudoja efektyvias priemones – Buksvarus.lt granules. Vos kelių šimtų gramų pakanka, kad būtų išvalyta apie 10-20 metrų atkarpa, vamzdžių virš 8 cm diametro. Granulės, gamybos inžinieriams tarnauja kaip saugus ir greitas kamščių šalinimo kanalizacijoje įrankis.

Maitinimo įstaigos. Maitinimo įstaigoms, dažnai pasikartojantys kamščiai taip pat yra ne naujiena. Maisto likučiai, riebalai ir kitos medžiagos, kurios patenka į kanalizacija, neretai sukuria kamščius. Tai nutinka plaunant indus ar gaminant maistą. Todėl greitas kanalizacijos atkimšimas ir maitinimo įstaigoje yra aktuali tema kavinėms, barams, restoranams, viešbučiams ir kt.

Pramoniniai objektai. Pramonė, kuri vykdo gamybą taip pat turi savo atskirą kanalizacijos sistemą. Įmonėje dirbantis personalas taip pat ja naudojasi. Todėl neretai nutinka taip, kad ir tokiuose objektuose, kanalizacijoje atsiranda kamščių. Tokia problema verčia atitraukti dėmesį nuo kur kas svarbesnių dalykų – gamybos. Tad, naudodami Buksvarus.lt granules kanalizacijai, tokie klausimai yra išsprendžiami vos per kelias minutes.

Buitis. Neretai užsikemšančios kriauklės, vonios ar klozetai taip pat nereta problema buityje. Vieni naudoja dratus, kiti „cementuojančias” granules, bet yra ir kita vartotojų grupė. Ši grupė stengiasi ne tik efektyviai atkimšti kanalizaciją, bet ir apsaugoti ją kiek galima maksimaliai. Suprantantys, kokių nuostolių gali atnešti kanalizacijos pažeidimas, daugelis renkasi granules iš Buksvarus.lt.

Rekomenduojame išbandyti koncentruotas priemones namams ar pramonės objektų valymui:

Taigi, perkate kainą ar efektyvią priemonę?

Nustokite išlaidauti ir žaloti savo vamzdynus, pradėkite atrasti saugias ir efektyvias priemones.

Švaros prekės.

Greitas ir saugus sprendimas – Buksvarus.lt