Mūsų visų namai turi sanitarinius mazgus, kurie surenka nuotekas ir jas nukreipia į valymo įrenginius. Ši sistema dar yra vadinama kanalizacija. Nors šis žodis skamba ne itin maloniai, ši sistema atlieka labai svarbų ir mums naudingą procesą. Kanalizacijos vamzdynu teka užterštos nuotekos ir taip pasiekia valymo įrenginius, kuriuose vanduo yra išvalomas ir išleidžiamas į aplinką jai nepakenkus.

Suprantama, kartu su nuotekomis į vamzdyno sistemą patenka ir įvairios kilmės teršalai. Nuotekų eigoje, teršalai sudaro tam tikrus junginius, kurių pasekoje susidaro galimybė atsirasti taip vadinamoms “blogoms” bakterijoms. Tokių bakterijų atsiradimas nekelia jokio pavojaus buto ar namo gyventojams. “Blogosios” bakterijos nekenkia, bet gali suerzinti ir gan rimtai, nes jos įtakoja nemalonaus kvapo atsiradimo procesui. Todėl mažiau prižiūrimoje kanalizacijoje, kart nuo karto ar intensyviai, jei apleidus, iš sanitarinių mazgų pasklinda dvokas. Kodėl nemalonus kvapas atsiranda kanalizacijoje skaitykite ČIA.

Kaip panaikinti nemalonų kvapą

kaip panaikinti nemalonų kvapą

Geriau mes pakalbėkime apie priemonę, kurios pagalba galima atsikratyti nemalonios problemos – dvoko iš kanalizacijos. Greičiausiai, kad ne vienas yra ieškoję priemonių, kurios efektyviai galėtų išspręsti dvoko kanalizacijoje klausimą. Nemalonus kvapas yra dujų pavidalu, todėl mechaninėmis priemonėmis panaikinti jo nepavyks. Tam reikalingos priemonės, kurias supylus į kanalizacija, kvapo gamybos židinys būtų sunaikintas, o su juo išnyktų ir kanalizacijos smarvė.

Prisipažinkite, kad esate išbandę visas priemones tikėdamiesi, kad ji padės išvaryti nemalonų kvapą iš kanalizacijos. Jei lankotės Buksvarus.lt internetiniame puslapyje greičiausiai, kad jau esate praradę viltį atsikratyti kanalizacijos dvoko. Bet džiugi žinia yra ta, kad Buksvarus.lt priemonės dėka, kanalizacijos kvapo naikinimas tapo dar lengvesnis. Šios siūlomos priemonės sudėtyje nėra nė vieno cheminio elemento, ji yra biologinė. Tai pramonės sektoriui skirta priemonė skirta tam, kad efektyviai būtų panaikintas kanalizacijoje atsiradęs nemalonus dvokas. Kadangi pramoninė priemonė yra supakuota dideliais maišais, pramoninių nuotekų kiekis kur kas didesnis už sugeneruotas buityje. Buitiniam vartotojui tokio kiekio nereikia, juolab, kad ir visos pakuotės kaina kainuos gan brangiai, apie 100 eurų.

Buksvarus.lt siūlo įsigyti efektyvią biologinę priemonę, kurį yra sveriama ir kurios svorį sudaro 300 g. Būtent tokio kiekio bio priemonės pakanka efektyviam ir smūginiam kanalizacijos dvoko naikinimui. Priemonė naikina ne kvapą, bet jo atsiradimo židinį, tai yra “blogąsias” bakterijas. Išnykus bakterijoms, kurios gamina nemalonų kvapą, “išsivaikščios” ir kvapas nuotekų sistemoje. Panaudojus priemonę, rezultatas yra pastebimas po 24 valandų. Žinoma, kad įsisenėjusių problemų sprendimui gali prireikti proceso pakartojimo. Bet tam, kad Jūsų aplinka ir namai būtų be nemalonių kvapų iš kanalizacijos, išbandyti Buksvarus.lt biologinę priemonę ir įsitikinti jos veiksmingumu yra naudinga.

Kvapo naikinimo priemonės panaudojimas

Buksvarus.lt priemonę naudinga suaktyvinti/ištirpinti šiltame vandenyje, bet ne aukštesnės temperatūros nei 40 laipsnių. Vandens kiekis priklauso nuo kanalizacijos sistemos dydžio. Jei kvapas atsirado vonioje ar virtuvės kriauklėje daugiabutyje, vandens pakaks ir 1-2 litrų. Jei nemalonus kvapas atsirado individualaus namo nuotekų sistemoje ir jaučiamas per alsuoklius, galutiniame rezervuare, ar kvapas atsiranda leidžiant vandenį vonioje, vandens kiekis yra rekomenduojamas didesnis, apie 5-10L. Kad supilta priemonė lengvai pasiektų kiekvieną nuotekų sistemos vamzdyno kampelį. Prieš namui tampant neaktyviu (išeinant į darbą ar prieš miegą), bakterijas supilkite į dvoką skleidžiantį sanitarinį mazgą arba valymo įrenginių talpyklą, iš kurios jaučiamas dvokas. Atmintina, kad nemalonus kvapas gali būti pasiskirstęs visoje kanalizacijos sistemoje, todėl ne visada židinys yra ten, kur smirda. Taip, kvapas, bakterijų gali būti gaminamas nubėgimo sifonuose – alkūnėse, kas palengvina kvapų šalinimo procedūrą ir rezultatų pasiekimą. Kartais, “blogosios” bakterijos užsiveisia kanalizacijos gilumoje, todėl rekomenduojama naudoti daugiau šilto vandens.

Kadangi Buksvarus.lt priemonė yra biologinė, ji nekenkia nei vamzdynui, nei namų aplinkai.

Jei dar neradote efektyvios priemonės kanalizacijos kvapo naikinimui, apsilankykite Buksvarus.lt

Arba gaukite pilną konsultaciją telefonu: +37067726777

El. paštu: info@buksvarus.lt0